Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 23:54:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 88   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченският букет  (Прочетена 440743 пъти)
 
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #1155 -: октомври 04, 2007, 13:34:21 »

ооооо сещам се когато и аз ходих да си откупувам букета :angry:не изглеждаше така както на сватбата....хвърлих го в морето-мноого надалеч и си пожелах нещо(бебче yahoo)
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #1156 -: октомври 04, 2007, 13:35:16 »

ооооо сещам се когато и аз ходих да си откупувам букета :angry:не изглеждаше така както на сватбата....хвърлих го в морето-мноого надалеч и си пожелах нещо(бебче yahoo)
ама така ли се прави girl_impossible?
аз мислех да си го запазя Girl_sing
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #1157 -: октомври 04, 2007, 13:38:14 »

на мен така ми казаха  *THUMBS*да го хвърля в течаща вода и да си пожелая нещо,но да не го казвам.Не е късно и ти да хвърлиш твоя ако искаш pardon
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #1158 -: октомври 04, 2007, 13:39:18 »

на мен така ми казаха  *THUMBS*да го хвърля в течаща вода и да си пожелая нещо,но да не го казвам.Не е късно и ти да хвърлиш твоя ако искаш pardon
ох аз исках да си го запазя за спомен ама сега като ми каза това и започвам да се чудя какво да направя Girl_sing
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #1159 -: октомври 04, 2007, 13:52:55 »

 :)прецени си.Той запазен ли ти е букета,аз като се сещам моя на какво приличаше :!и как понамирисваше :mad_girl:не се чудих много  много-така го метнах,че.........припомних си сватбата когато го хвърлях на момичетата girl_wink
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #1160 -: октомври 04, 2007, 13:53:26 »

Момичета,страхотни букети-толкова хубави!Единственият,който не харесвам е.....моят angry
Такива разправии с този букет...тук,в нашия град нямаме голям избор,а мислех сама да си го направя и сигурно по-добре щеше да стане,но ме достраша.Бях харесала букет(в галерията го има) и отидох със снимката при цветарката-уж всичко уточнихме(няколко пъти),няма проблем-рози екрю,без отенъци на оранж,розово и т.н(роклята ми не го позволяваше),13-15 на брой според големината,малко гипсофила и малко зеленина...уговорката беше за 70лв и три бутониери с цена м/у 3.50 и 5лв(не можа да каже предварително tease ).Когато етървичката отишла да го взима Oh my ... Oh my ... Oh my ... ето този букет насреща й

17 рози(с отенък на оранжево),мнооого зелено(че и стърчащи shok ),перли(това й го простих) и брокат(направо полудях)-искала й е 120лв(!!!)+ 15лв букет за хвърляне+15лв бутониери,ето такива


Етървичката(познати са) й е хвърлила 100лв,казала,че си позволява много волности и да се моли булката да не се  hysteric Аз като го видях букета направо  shok,но реших,че това вече е свършен факти и няма да си развалям настроението за глупости. Всъщност всички го харесаха,но за мен това просто не беше МОЯ букет.Та така.Има ли други булки,които не си харесват букета?!?
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #1161 -: октомври 04, 2007, 13:56:29 »

Аз понеже получих запитване как се е получило хвърлянето на 3 букетчета на моята сватба, искам да ви кажа, че определено е много забавно и момичетата много ще се зарадват, но ако не сте им казали предварително и искате да ги изненадате (както направих аз), трябва да знаете, че в първия момент не го осъзнават. Както обясних и на момичето, което ме попита с хвърлянето на букета се получи много странно. Момичетата в първия момент въобще не осъзнаха, че всъщност хвълям 3 букета и дори на снимките се вижда, че гледат само към средния, докато зацепят че има и други 2 букета които са хвръкнали отстрани. Видяха ги чак след като се обърнах и веднага се завтекоха да ги вземат от пода (голяма надпревара беше като видяха, че има и още 2 букета, които си лежат спокойно на пода).  laugh Ето забележете на тази снимка как гледат само в средата. То другите 2 букетчета не се вижда как хвърчат, защото са извън кадър, но едното ми беше отляво, а другото отдясно.
Тук се виждат трите дръжки на букетчетата.


А тук се вижда само как кумата хваща средното и всички гледат натам. А едното букетче падна буквално в краката на русото момиче със златния панталон. И тя като зацепи и набързо си го взе.

Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #1162 -: октомври 04, 2007, 13:58:09 »

И при мен се получи малко разминаване-исках букета ми да е от орхидеи(леко розовеещи)а ми го направиха от чисто бели,бутониерите също са бели и огрооооооомни,а не малки и нежни каквито трябваше да бъдат :girlsigh:Не се получи толкова фатално но кумата като ми го даде и аз не "ахнах" както се очакваше а направих някаква физиопномия на недоволство nea
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #1163 -: октомври 04, 2007, 13:59:41 »

Rossistela не е лош букета ти! Аз също мога да кажа, че леко бях разочарована от моят, защото очаквах нещо друго. Сама си избрах букета, но трябваше розите да са малко по-големи. Но нищо, и този ми хареса, но очаквах нещо друго.
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #1164 -: октомври 04, 2007, 14:01:04 »

Е,здраве да е,и с хубави и с не толкова ни взеха нашите мъже,нали?!?И пак бяхме най-хубавите за тях Wink
Бени,страхотни весели снимки!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #1165 -: октомври 04, 2007, 14:08:16 »

Rossistela и твоя букет е прекрасен, ама 120лв crazy
prin4ipessa това за трите букетчета е супер идея, аз много се чудех дали да го направя същото но не се реших
Сиска моя букет се е запазил, опакован е в прозрачен целофан и не се разпаднал и няма миризма, незнам допада ми идеята за хвърлянето в морето, но ще си помисля още
Аз моя букет го поръчах безда искам, понеже отидох до едно магазинче и хоп там чакаше абслолютно същия букет да го вземат + този за колата и много ми хареса и така си го поръчах, струва 35лв, а за колата мисля че беше 40лв, бутониерата на милото 2лв
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #1166 -: октомври 04, 2007, 14:11:00 »

ето го букета на колата


* Picture%20111.jpg (40.83 KB, 500x333 - видяно 311 пъти.)
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #1167 -: октомври 04, 2007, 14:11:50 »

Аз пък съм си доволна от моя стана дажа по-хубав отколкото очаквах. Много се изкефих като го видях, а също и букета за хвърляне беше от три малки букетчета, и този букет го носеше шаферката и през цялото време не разбрала, че са три и беше голяма изненада като го хвърлях
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #1168 -: октомври 04, 2007, 14:13:28 »

ето това е бутониерата на милото
трябваше да бъде с по-малка роза ама нищо  girl_wink


* Picture%20627.jpg (74.1 KB, 500x750 - видяно 346 пъти.)
« Последна редакция: октомври 04, 2007, 14:15:46 от ROSI KRASTEVA » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #1169 -: октомври 04, 2007, 14:17:04 »

Rossistela знам какво ти е да не харесваш нещо huhhuh.gif,и аз така не си харесвах жартиера angry.според мен букета ти е хубав,но ти си си го представяла по друг начин,нищо миличка всичко мина няма да му мислиш сег аза един букет Wink
аз много си го харесвах моя,бях направо влюбена в него,стана 100пъти по хубав от снимката която занесох на цветарката и сам и страшно благодарна че ми направи такава прелест give_rose,обаче доста тежеше pardon
и аз  хвърлях друг букет blum


* г.jpg (8.82 KB, 150x176 - видяно 2578 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 88   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines