Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 14:43:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 88   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченският букет  (Прочетена 440406 пъти)
 
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #1020 -: август 29, 2007, 21:03:23 »

Благодаря ви много Диде и Маслинка !!! Имах леки колебания тъй като и аз имам доста път след венчавката, но пък от както съм ги видяла съм просто влюбена в тях  give_rose. Мисля моя да е в лилавата гама но ще сложа снимка когато го поръчам smile, а в краен случай след 15-ти  smile
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #1021 -: август 30, 2007, 08:40:21 »

Ели, наистина ли сама си го направила ?! Oh my ... NO give_rose Поздравления
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #1022 -: август 30, 2007, 09:30:13 »

Здравейте!

Аз преди 15мин се регистрирах, ооообаче съм много продуктивна просто- и галерия направих, и няколко поста пуснах, че то- въпроси, въпроси, въпроси...  pullpigtailsgirl_haha

Преди време /не подозирах даже, че скоро ще мисля за сватба  Blush/в Cosmopolitan четох статия за по-интересна сватба. Едната идея много ми хареса- букетът за хвърляне да се състои от 3 по-малки букетчета...без да се вижда. И представете си като се наредят приятелките ми /масово неомъжени/ и... изненадааа...  ROFL  funnytooth Вместо 1, те 3 букета... Само си представям смях!
Как ви се струва? 
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #1023 -: август 30, 2007, 09:32:45 »

да някой момичета от форума вече са го правели Wink
аз споделих идеята с един приятел и той предположи че ще паднат точно зад гърба ми и няма да стигнат до момичетата crazy,в крайна сметка се отказах засега да го правя
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #1024 -: август 30, 2007, 09:35:02 »

Здрасти avva_stz .Добре дошла при нас.
Тази идея я споделяха и други момичета.Интересна е и щом смяташ че това ще ги изненада и ти харесва давай .Но все пак мисля че трябва да е една тази която да има привилегията да хване букета.Но сватбите се правят така че да ти харесат на теб-булката най- важния човек на сватбата.
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #1025 -: август 30, 2007, 09:55:28 »

Ами то по груби сметки ще има към 15 /може и повече/ неомъжени момичета... Голяма веселба ще стане с букета според мен. Аз поне ще съм доволна 3 момичета да вдигат победоносно букета... и само си представям физиономиите им, като видят, че не са единствени. laugh Но пък, сега ме накарахте да се замисля дали ще им е приятна тази "изненада". crazy
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1026 -: август 30, 2007, 12:31:58 »

ДОБРЕ ДОШЛААААА Welcome относно въпроса ти:озненадата ще е приятна неочаквана и малко объркваща според мен!!аз се отказах да го правя представям си ако аз се наредя за букет и изведнъж се разлетят 3 докато се усетя за какво става въпрос дали букета не се е разпаднал това шега ли е и изобщо ей такива неща и то ще мине и замине за това мисля че ще е по-удобно букета да си е един а и ми харесва традицията и ще ходя само на една сватба че на 3 как ще смогна laugh laugh laugh
Активен
Кашарел
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38


Щастливка


« Отговор #1027 -: септември 02, 2007, 14:49:08 »

Аз също се отказах от идеята, макар и да е много оригинална...някак си ми се губи смисъла.Все пак нали едно момиче трябва да го хване.Напоследък доста нагласено го правят по сватбите.Най-тъпо ми изглежда като се обърне булката да види кой къде е застанал и да го хвърли на точно определен човек..Аз съм решила да си хвърля моя букет/както е по традиция/ и да не поглеждам как са се наредили докато не го хвърля smile
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #1028 -: септември 02, 2007, 23:28:58 »

Букета, които хвърлях се раздели на три и се получи супер интересно, а и трите момичета останаха много доволни, изобщо не смятам, че се губи смисъла на хвърлянето, още повече ако неомъжените момичета са повече. Въпрос на личен избор, но тези които са го обмисляли ги съветвам да не се отказват good
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #1029 -: септември 02, 2007, 23:42:36 »

моите кумове не са женени, чудя се кумата трябва ли да се реди за букета и съответно кумът за жартиера Girl_sing
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1030 -: септември 03, 2007, 07:59:32 »

моите кумове не са женени, чудя се кумата трябва ли да се реди за букета и съответно кумът за жартиера Girl_sing

Според мен, трябва, щом кумата не е омъжена!!! give_rose
Активен
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #1031 -: септември 03, 2007, 11:56:07 »

ivaiva,аз като хванах букета преди 2 години почти го измъкнах от на кумата ръцете,казвам измъкнах защото той летеше към нея и секунда преди да го хване аз се засилих и хоп -в моите ръце.Кумовете не бяха женени, но за кума нямам спомен дали се реди за жартиера.
« Последна редакция: септември 03, 2007, 11:58:01 от vanessa » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #1032 -: септември 03, 2007, 14:09:49 »

при нас кумата хвана букета а кум жартиера.те не са женени защо да не се наредят какво като са кумове.аз като кума също хванах букета.
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #1033 -: септември 03, 2007, 14:58:15 »

По принцип трябва да се наредят и кума и кумата. Аз в зялата суматоха сам забравила да изчакам кумата да се нареди -защото и тя не е омъжена.Просто точно преди да хвърля букета тя ме разбулва и докато се чудела къде да сложи булото и изтървала момента с букета . Много ме е яд че точно нея забравих ама какво да се прави. sad
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #1034 -: септември 03, 2007, 15:08:13 »

Нареждат се и още как! Аз също се наредих за букета като бях кума и всички ме питаха "Ама ти какво правиш тук?"  crazy защото си мислеха, че сме семейство!   tease Но като им казах, че не сме, само викаха на булката "Към кумата, към кумата!"  laugh
Активен
Страници: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 88   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines