Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 00:57:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: МЕДЕН МЕСЕЦ НА РИБАРИЦА !!!  (Прочетена 54194 пъти)
 
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« -: април 05, 2007, 09:22:14 »

Момичета, някой от вас да е ходил в Рибарица?
Понеже ние може би там ще ходим за медения месец с кръстниците.

Моля те, не пиши само с ГЛАВНИ БУКВИ!
« Последна редакция: април 05, 2007, 10:26:33 от maria_lakova » Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 05, 2007, 09:32:19 »

аз ходих там миналия 8-ми декември. Честно казано не ми беше много интересно. Има хубава природа, но самото селце е доста непрегледно. Може би лятото е по - интересно, но пак ако отидете за седмица ще се чудите какво да правите ако не сте голяма компания, разбира се!
 Все пак къща с басейн и хубава гледка за 3 дни мисля, че ще е страхотно!  good
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 05, 2007, 09:34:33 »

аз ходих там миналия 8-ми декември. Честно казано не ми беше много интересно. Има хубава природа, но самото селце е доста непрегледно. Може би лятото е по - интересно, но пак ако отидете за седмица ще се чудите какво да правите ако не сте голяма компания, разбира се!
 Все пак къща с басейн и хубава гледка за 3 дни мисля, че ще е страхотно!  good
ами картите които мислим да вземем са за 5 дни, но има доста градове на близо така 4е 6те можем да се поразходим и до тях, а пък и все пак 6те отидем да си по4иним на отдих
няма да сме само двамата а с кръсниците
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 05, 2007, 09:46:14 »

наоколо е Тетевен, но да ти кажа и там е една пустош, а за Ябланица да не говорим!!! аз от как ходих там спрях да ям халва! Единственото място, което си заслужава да видите е гложенския манастир - прекрасен е! Това е мое мнение, разбира се!
Ние си наехме къща и бяхме 6 човека, и на 2-риа ден се чудихме вече какво да правим! Беше и много студено!
През лятото може да се обикаля и по планината, а може и на пикници да ходите или да берете билки и всякъкви други такива неща. Дано да прекарате добре! Ние също мислим да отидем сега пролета за два дни за да видим как ще е на топло  girl_wink
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 05, 2007, 09:48:35 »

screwball squirrel
благодаря
мисля 4е 6те бъде 4удесно за6тото 6те е топли4ко, 6те бъдем в хотел с басейн,сауна,тенис игри6те и т.н. надявам се 4е няма да ску4аем  girl_wink
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 05, 2007, 10:43:18 »

Според мен ще си изкарате много хубаво, защото там природата е много хубава и ще си починете от градския въздух  girl_wink
За Гложенския манастир съм съгласна, че е прекрасен. Гледката от там е невероятна, защото е разположен на самия връх, но само като си представя пътя до него и настръхвам  angry Стръмен е и тесен (но добре асфалтиран) и две коли много ртудно могат да се разминат  angry Важното е шофьора да е спокоен, защото няма мантинели отстрани  pardon
А и мисля, че всички сме чували за Тетевенския балкан колко е хубав  good
Според мен сте направили много добър избор  good Bravo give_rose
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 05, 2007, 10:44:32 »

screwball squirrel
благодаря
мисля 4е 6те бъде 4удесно за6тото 6те е топли4ко, 6те бъдем в хотел с басейн,сауна,тенис игри6те и т.н. надявам се 4е няма да ску4аем  girl_wink
Хей Петкова и аз моето мило го дрънкам за меден месец на Рибарица като се върне.На тяхната станция ли ще сте?Току виж сме по едно и също време girl_wink
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 05, 2007, 11:25:25 »

screwball squirrel
благодаря
мисля 4е 6те бъде 4удесно за6тото 6те е топли4ко, 6те бъдем в хотел с басейн,сауна,тенис игри6те и т.н. надявам се 4е няма да ску4аем  girl_wink
Хей Петкова и аз моето мило го дрънкам за меден месец на Рибарица като се върне.На тяхната станция ли ще сте?Току виж сме по едно и също време girl_wink
да fiibi_bg
много е добра офертата им
ние сигурно 6те ходим от 30.07-03.09
може да се засе4ем !!!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 05, 2007, 11:27:46 »

На моето мило нали им дават карти за почивка след мисии и аз искам много на Рибарица.А разбрах за тяхната база че е много хубава,има всякакви удобства!Другите момчета,колеги на мъжа ми са казвали че е готино.Току виж пък сме се засекли! DANCE
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 05, 2007, 11:37:06 »

На моето мило нали им дават карти за почивка след мисии и аз искам много на Рибарица.А разбрах за тяхната база че е много хубава,има всякакви удобства!Другите момчета,колеги на мъжа ми са казвали че е готино.Току виж пък сме се засекли! DANCE
.
да 6те бъде много хубаво ако стане
иска6 ли да ти дам сайта им?
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 11, 2007, 14:16:37 »

моми4ета искам да ви се похваля 4е си взехме по4ивните карти за медения месец (заедно с бъдещите ни кръсниците на които им подаряваме тази по4ивка) на Рибарица
живот и здраве на 30.08.2007 отпътуваме а на 04.09.2007 ще ви пи6а как е било
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 11, 2007, 14:19:04 »

Благородно ви завиждам, не само заради Рибарица, а и защото ние все още не сме имали меден месец  Плачещо момиче
Пожелавам ви да си изкарате незабравимо и ще разказваш после  girl_wink
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 11, 2007, 14:29:00 »

maria
благодаря ти
ние заради това си взехме картите доста по рано защото после все 6те излезе някаква работа, ремонти и
т.н.и няма да остане време за медена седмица(е няма да е месец)

maria имам идея
виж в някоя агенция оферта за по4ивка примерно за БГ, резервирай и готово
хем 6те си изкарате приятен приятен примерно уикенд хем 6те му направи6 изненада
Активен
denitsa23
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 19, 2007, 16:23:17 »

Здравейте,моят бъдещ съпруг също е военен и началото на тази година ходихме на Рибарица с нашите бъдещи кумове,бяхме в станцията на МО-не е супер лукс,но и не е зле.Общо взето си изкарахме страхотно.Природата там е невероятно красива.С две думи няма да съжелявате  good Пожелавам ви страхотно изкарване и незабравими моменти там. DANCE
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 19, 2007, 16:28:41 »

Здравейте,моят бъдещ съпруг също е военен и началото на тази година ходихме на Рибарица с нашите бъдещи кумове,бяхме в станцията на МО-не е супер лукс,но и не е зле.Общо взето си изкарахме страхотно.Природата там е невероятно красива.С две думи няма да съжелявате  good Пожелавам ви страхотно изкарване и незабравими моменти там. DANCE
оха благодаря за добрите думи
не е кукс в смисъл?
до колкото знам на6ите стай са с две легла лук така пи6е поне ohah
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines