Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 04, 2024, 08:41:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ще си запазите ли моминското име?  (Прочетена 121906 пъти)
 
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #105 -: февруари 23, 2007, 20:00:15 »

ами аз ще му взема фамилията и край с нашата
баща ми има брат близнак - и двамата имат само дъщери, чичо ми 2, а баща ми, освен мен още 2  pardon
аз съм последната неомъжена /все още/, всички взеха фамилиите на мъжете си и имат деца /забележете само момчета  Blush/ и носят имената на татковците си
освен да накарам мъжа ми да приеме моята  tease
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #106 -: февруари 23, 2007, 20:59:34 »

ами аз ще му взема фамилията и край с нашата
баща ми има брат близнак - и двамата имат само дъщери, чичо ми 2, а баща ми, освен мен още 2  pardon
аз съм последната неомъжена /все още/, всички взеха фамилиите на мъжете си и имат деца /забележете само момчета  Blush/ и носят имената на татковците си
освен да накарам мъжа ми да приеме моята  tease

nicky, ако и двамата сте съгласни с това (съпругът ти да приеме твоята фамилия, а не ти неговата) не виждам никакъв проблем. Тъкмо ще запазите фамилията на баща ти. good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: февруари 23, 2007, 21:02:42 »

ами аз ще му взема фамилията и край с нашата
баща ми има брат близнак - и двамата имат само дъщери, чичо ми 2, а баща ми, освен мен още 2  pardon
аз съм последната неомъжена /все още/, всички взеха фамилиите на мъжете си и имат деца /забележете само момчета  Blush/ и носят имената на татковците си
освен да накарам мъжа ми да приеме моята  tease

nicky, ако и двамата сте съгласни с това (съпругът ти да приеме твоята фамилия, а не ти неговата) не виждам никакъв проблем. Тъкмо ще запазите фамилията на баща ти. good

Ами, да! Би било много хубаво!!! good
Аз има познати, които са с нейната фамилия!!! любов заедно
Активен
jiji-g
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #108 -: март 11, 2007, 00:53:17 »

аз мисля да приема фамилията му. струва ми се излишно да слагам тире- ще стане нещо от рода- ПОСЛЕДНИЯ ДА ЗАТВОРИ ВРАТАТА. но всеки си има мнение по вьпроса
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: март 12, 2007, 07:22:08 »

Аз ще добавя фамилията на приятеля ми към моята с тире. Някакси съм свикнала с имената си и ми се струва странно, когато ми липсва едното  tease
Активен
Slancho
Ентусиаст
**
Публикации: 81


« Отговор #110 -: март 12, 2007, 10:31:22 »

Аз ще добавя фамилията на приятеля ми към моята с тире. Някакси съм свикнала с имената си и ми се струва странно, когато ми липсва едното  tease
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: март 12, 2007, 13:48:56 »

Аз ще добавя фамилията на приятеля ми към моята с тире. Някакси съм свикнала с имената си и ми се струва странно, когато ми липсва едното  tease

И аз съм така и затова сега съм с тире!!! good
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #112 -: март 13, 2007, 10:53:02 »

 На мен презимето и фамилията са ми еднакви,така че мисля да приема фамилията на бъдещия ми съпруг.
Активен
Slancho
Ентусиаст
**
Публикации: 81


« Отговор #113 -: март 13, 2007, 11:47:23 »

Аз ще добавя фамилията на приятеля ми към моята с тире. Някакси съм свикнала с имената си и ми се струва странно, когато ми липсва едното  tease

И аз съм така и затова сега съм с тире!!! good
Да, доста от нас май ще са или са с тире. Момичета, кажете ми, за да се сложи фамилията с тире какви документи трябват и къде се подават? Според мен е в райнното за смяна на картата, но все пак. Булечка, ти си минала по този път, моля те кажи!
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: март 13, 2007, 11:50:45 »

Slancho, в декларациите, които ти дават от Гражданското да попълниш си има опция да си избереш - да запазиш твоята фамилия, да я смениш с тази на мъжа или да добавиш неговата с тире  girl_wink
Активен
Slancho
Ентусиаст
**
Публикации: 81


« Отговор #115 -: март 13, 2007, 12:03:40 »

Ахаа, ето каква била работата! Браво на тях. А на теб Solecito много благодаря. Значи да не тревожа напразно. 10х kiss2
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: март 13, 2007, 12:06:07 »

 good мисля, че после все пак ще трябва да се смени и личната карта.... и още куп документи  End но пък си заслужава  Wink
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: март 13, 2007, 14:23:42 »

няма значение дали ще си промениш името или не ! би трябвало да си я смениш , тъй като в кодовете , които са на другата страна са различни след като си семееен вече !!
Активен
Slancho
Ентусиаст
**
Публикации: 81


« Отговор #118 -: март 13, 2007, 16:10:55 »

Естествено е да си сменим личните карти, беше ми интересно къде се попълва първо. Благодаря на всички girl_in_love
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: март 14, 2007, 14:36:48 »

Аз ще добавя фамилията на приятеля ми към моята с тире. Някакси съм свикнала с имената си и ми се струва странно, когато ми липсва едното  tease

И аз съм така и затова сега съм с тире!!! good
Да, доста от нас май ще са или са с тире. Момичета, кажете ми, за да се сложи фамилията с тире какви документи трябват и къде се подават? Според мен е в райнното за смяна на картата, но все пак. Булечка, ти си минала по този път, моля те кажи!

Аз докато прочета и вече са ти отговорили!!! pardon

Slancho, в декларациите, които ти дават от Гражданското да попълниш си има опция да си избереш - да запазиш твоята фамилия, да я смениш с тази на мъжа или да добавиш неговата с тире  girl_wink

Да, така направих и аз!!! good

good мисля, че после все пак ще трябва да се смени и личната карта.... и още куп документи  End но пък си заслужава  Wink

ДА!!!! После се сменят и документите и там също се отбелязва новата фамилия!!! good
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines