Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 04, 2024, 08:09:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ще си запазите ли моминското име?  (Прочетена 121850 пъти)
 
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #45 -: декември 05, 2006, 14:11:08 »

И аз съм за  good Ние сме Иванови, а аз Симеонова-Иванова
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #46 -: декември 06, 2006, 14:05:42 »

моята фамилия е по различна и много си я харесвам,и реших да си я запазя,и аз ще бъда с тире....
грозно или смешно... TONGUE
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #47 -: януари 04, 2007, 22:50:18 »

Моята фамилия ще е много смешна ако е с тиренце...Попова-Рос-  lol Така че май само неговата ще оставя. Тъкмо лесно се пише.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: януари 04, 2007, 23:22:05 »

моята фамилия е по различна и много си я харесвам,и реших да си я запазя,и аз ще бъда с тире....
грозно или смешно... TONGUE

Точно по тази причина и аз съм като теб, vanis!!! yahoo

Моята фамилия ще е много смешна ако е с тиренце...Попова-Рос-  lol Така че май само неговата ще оставя. Тъкмо лесно се пише.

Защо, didibaby, на мен ми звучи много интересно!!! Но както ти си прецениш!!! girl_wink

Най-важното е да сме щастливи и с ТОЧНИЯ човек, нали!!! girl_wink
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: януари 26, 2007, 20:34:28 »

Аз ще приема фамилията на съпруга ми. Blush
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: януари 26, 2007, 21:05:17 »

Дааа, повечето от нас взимат фамиличта на милото!!! girl_in_love

Малко сме тези, които сме с "-" (тире)  любов заедно
Активен
buba_mara
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: януари 29, 2007, 15:29:14 »

Аз също съм с тире. 25 години съм с това име и с лека ръка да го отхвърля. Няма да стане. Скъпият отначало беше мн против, но в последствие се вразуми. От името на дядо ми няма да се откажа.
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: януари 29, 2007, 15:42:20 »

 Аз мисля да приема фамилията на милото. Моята фамилия е същата като бащиното име баща ни ни е писал с еднакви имена не носим фамилията от дядо си. Така, че ще разнообразя имената си  kezz Ще съм Николова.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: януари 29, 2007, 15:45:54 »

 моята фамилия е още от пра-пра дядо ми.а и много си я харесвам добрече го има варианта с тиренцето smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: януари 29, 2007, 16:15:34 »

Аз мисля да приема фамилията на милото. Моята фамилия е същата като бащиното име баща ни ни е писал с еднакви имена не носим фамилията от дядо си. Така, че ще разнообразя имената си  kezz Ще съм Николова.

Юле, и аз съм Николова!!! girl_in_love
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: януари 29, 2007, 16:17:43 »

моята фамилия е още от пра-пра дядо ми. а и много си я харесвам добрече го има варианта с тиренцето smile

И моята бащина фамилия също е доста стара и рядко срещана (даже в София има  само няколко човека с такава фамилия) и понеже много си я харесвам и обичам, а и съм си свикнала с нея, затова съм с "-" (тире)!!! girl_in_love CHEERS А и милото нямаше нищо против!!! LOVING
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #56 -: януари 29, 2007, 16:25:25 »

Аз също съм с тире. 25 години съм с това име и с лека ръка да го отхвърля. Няма да стане. Скъпият отначало беше мн против, но в последствие се вразуми. От името на дядо ми няма да се откажа.
аз не съм го питала дали е за или против,реших че щом аз ще си сменям името, аз сама ще трябва да преценя ....в крайна сметка взимам неговата нали така, но си оставям и мойта.....(с тире съм *YAHOO*и ми е много кеф,защото и аз нося фамилията на пра дядо ми)
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: януари 29, 2007, 16:29:29 »

Аз също съм с тире. 25 години съм с това име и с лека ръка да го отхвърля. Няма да стане. Скъпият отначало беше мн против, но в последствие се вразуми. От името на дядо ми няма да се откажа.
аз не съм го питала дали е за или против,реших че щом аз ще си сменям името, аз сама ще трябва да преценя ....в крайна сметка взимам неговата нали така, но си оставям и мойта.....(с тире съм *YAHOO*и ми е много кеф,защото и аз нося фамилията на пра дядо ми)

Така е, vanis, права си и съм съгласна с теб!!! good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: февруари 06, 2007, 21:22:22 »

Ох аз пък си смених фамилията,обаче навсякъде се подписвам със старата.Докато ме попитат за името и аз хоп :"Димитрова".Леле трябва да го изкореня тоя навик,че милото като дойде ще му стане гадно.Ама какво да направя като на половината документи си фигурирам със старата фамилия,а не я променям защото не съм си сменила и личната карта.Голяма каша.Дали ще е проблем да си се подписвам Иванова пък каквото ще да става
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #59 -: февруари 06, 2007, 21:28:04 »

Ох аз пък си смених фамилията,обаче навсякъде се подписвам със старата.Докато ме попитат за името и аз хоп :"Димитрова".Леле трябва да го изкореня тоя навик,че милото като дойде ще му стане гадно.Ама какво да направя като на половината документи си фигурирам със старата фамилия,а не я променям защото не съм си сменила и личната карта.Голяма каша.Дали ще е проблем да си се подписвам Иванова пък каквото ще да става

fiibi, само мога да си представя колко е трудно наистина да промениш фамилията и да и свикнеш след това. Аз след всеки рожден ден по един-два месеца след това се изкарвам с една година по-млада, а фамилията която си носила години наред е още по-голяма промяна. Но смятам че след годинка-две ще ти е по-лесно.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines