Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 02, 2024, 07:21:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ще си запазите ли моминското име?  (Прочетена 121689 пъти)
 
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: юни 21, 2007, 16:43:42 »

Здравейте младоженки и вече женени девойки  Wink! Аз също мисля, че ще приема името на кандидат - мъжлетоооо  CHEERS heart
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: юни 22, 2007, 13:34:08 »

 laugh момичета, няма шоу като моето  laugh онзи ден ме извикаха във фирмата да си дам име и телефон, за да ми направят визитки. Една от колежките взе да се шегува, че съм щяла да се чудя коя фамилия да си сложа сега на визитката и аз..... си сложих моята  laugh laugh laugh laugh а всички там  shok shok shok е, нали все пак съм с тире, мисля, че не е проблем, а пък на визитката не може да са написани 50 имена  crazy
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: юни 22, 2007, 15:39:12 »

Няма да си запаза моминското име, то и така в България всички са с три имена и четвърто ще ми доиде в повече няма смисъл. За мен има два вариянта зимаш или не. Това с тире не ми харесва, „искам ама не искам”.
« Последна редакция: юни 22, 2007, 15:42:03 от MALENA » Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: юни 27, 2007, 23:28:21 »

Malena, това и моят баща каз тази вечер като обсъждахме дали ще взема името на милото или не  laugh
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: юни 28, 2007, 00:01:35 »

Няма да си запаза моминското име, то и така в България всички са с три имена и четвърто ще ми доиде в повече няма смисъл. За мен има два вариянта зимаш или не. Това с тире не ми харесва, „искам ама не искам”.

и аз съм на същото мнение  good
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: юни 28, 2007, 08:49:52 »

на мен ми харесва тиренцето, danceg защото жената и без това прави повече компромиси и жертви,  =]защо трябва да става все по мъжката ?!?!  :angry:И испанците са със сума ти имена но не им пречи!! yahoo
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: юни 28, 2007, 09:09:53 »

на мен ми харесва тиренцето, danceg защото жената и без това прави повече компромиси и жертви,  =]защо трябва да става все по мъжката ?!?!  :angry:И испанците са със сума ти имена но не им пречи!! yahoo
подкрепям напълно  good
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #232 -: юни 28, 2007, 14:19:56 »

аз мисля да взема това на  бъдещия ми съпруг. Считам го за вид уважение, а и моето е много сложно, без това измъчвам ИТ-тата докато ми измислят как да ми е служебната поща
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: юни 29, 2007, 09:42:07 »

Аз с удоволствие ще приема фамилията на кандидат-жениха. girl_in_love
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: юни 29, 2007, 17:49:09 »

Аз я приех, не чак с удоволствие, но зарадвах адски много мъжа си.
Тиренцето е хубаво ама толкова имена някак си nea ...последният да затвори вратата...
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #235 -: юни 29, 2007, 18:00:30 »

Аз съм от една седмица вече Mrs. Ross и непрекъснато ми се налага да си използвам новата фамилия, така че вече започнах да свиквам--не е толкова трудно, колкото си мислех. Ех, има позапъвания тук и там, но като цяло се справям.

А бившите ми колеги, които дойдоха на сватбата, ми подариха табелката с моминското ми име, което висеше над врата на офиса ми в старата работа. Това е последният ми спомен със старото име...малко е тъжно... cray
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: юли 03, 2007, 17:26:52 »

Аз в крайна сметка приех неговото име(въпреки че исках с тире),но не съжалявам,щом това му доставя удоволствие!
Активен
Yana_Bah
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 141



« Отговор #237 -: юли 04, 2007, 09:41:37 »

И аз съм с тиренце и9 името ми стана 5 километра дълго.... Нямаше място на новата ми лична карта фамилията ми е отзад а отпред съм със старата ми фамилия... Първо помислих че нещо са объркали, ама те ми обясниха че така било като нямало място за такива дилги фамилии.......
Мойте приятелки само ме бъзикат и сега ми викат Бахчеванова - Господинова. Верно идеотско звучи, ама бащата щеше да получи удар ако не бях запазила великата им фамилия...... Пък на мен не ми пука особено и така имаше угода за всички, а и сега ми е забавно от реакциите на съжаление към новите ми имена..... shok
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: юли 04, 2007, 09:55:07 »

е аз ще съм Милушева-Каменова  pardon и все пак ще си остана с тиренце  blum blum blum
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: юли 04, 2007, 10:07:58 »

Аз вече съм Донева-Цанева. При положение,че всички във фирмата ми казват Донева, нямаше начин да не съм с тиренце, а и аз си държа на моето си фамилно име
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines