Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 13:30:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 2 част  (Прочетена 272651 пъти)
 
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юли 22, 2008, 15:59:33 »

аз се чудя къдев софия да търсим риза и обувки, просто с мъжкото облекло съм много зле .... 1 магазин не знам

за вратовръзка мисля в андрюс тайс да отидем, но  този магазин не знам къде е;

момичета, ако някоя знае, нека помага, моля ви;
Чак сега ти видях въпросите. Ние купихме обувки от Сламандър на Витошка, фирмата производител не ми е позната, но обувките изглеждат много хубави. Пазарувахме преди около месец, тогава имаше 30% отстъпка. Добре, че беше отстъпката, защото иначе бяха 300 лв. Сега не знам как е.
За вратовръзките - имат магазин в мола на Стамболийски, на пръвия етаж и май на Раковска беше другия. Ние така и не отидохме до там, но кумът ни каза, че са хубави, цени между 50 и 80 лв.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юли 22, 2008, 18:04:06 »

Обувки...





Сигурно добивате представа за какви плавници иде реч  girl_impossible
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юли 23, 2008, 10:36:30 »

Арлинче,

мерси, но аз саламандър повече никога няма да купя!!!!

Преди време си взех едни обувки от там, на 1 месец падна 1 ток, а след няколко дни и другия;

общо взето .... не ми харесва качеството и няма да повторя;

дано при вас поне се окажат хубави
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #63 -: юли 23, 2008, 11:09:05 »

Боже Господи !! Саламандър 300 лв ???!!!

На мъжът ми обувките струват 32е - целите от естествена кожа, всяка от тях си има кадифена торбичка, за да не се наранява и като се има предвид, че той носи само кецове, без проблем стоя в тях 16 часа и няма дори червенинка.
300 лв... В България съвсем са полудели и парите за нищо ги нямат  Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юли 23, 2008, 11:13:34 »

Принципно в София има на Саламандър OUTLET магазин, където до колкто знам са по- евтини нещата  pardon На мойто мъж обувките му са 185 лева на намаление (220 лв. редовна цена). Ама айде - ние сме се примирили, че трябва да даваме колкото и да е за обувки, в момента в който намерим номер. Ама 300 лв. за обувки ми е малко Oh my ...
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юли 23, 2008, 15:25:25 »

Момичета аз до колкото знам има обувки, които са си с марката Саламандър, но тук в магазина на Саламандър продават обувки на различни фирми, включително на Ecco, на които си имаме фирмени магазини, в които съм виждала по-високи цени от тези в Сламандър на същите модели (вярно разлика от 10 лв., която при 200 не е съществена, но все пак). Та обувките на милото не са Саламандър, а някаква друга марка - той е много капризен на обувки, а тези каза, че са много удобни. С намаленението бяха 210 лв., 300 и ние нямаше да дадем. Смятам, че си струваха парите и, че за 32 евро = 64 лева няма как да се купят такива обувки, освен на ликвидаця примерно (не искам да кажа, че няма хубави обувки за тези пари).
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юли 23, 2008, 16:44:58 »

Обувките на нашия младоженец бяха 59лв. и то съвсем случайно влязохме в едно невзрачно магазинче на излизане от  Salamander и той си ги хареса. По принцип въобще не харесва заострените мъжки официални обувки каквито се продават навсякъде и това е основния проблем. Иначе да - в Salamander се продават много други марки и като си изчистват старите колекции има доста драстични намаления.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юли 24, 2008, 14:44:28 »

ох,

аз лично повече от саламандър нищо няма да си купя ....

Инче,

в БГ. за тези пари не можеш да купиш хубави обувки,

сигурно има, но на доста малко места;

масово обувките са по около 100лв., което е 50 евро.

А по-хубавите ..... от 150 лв. нагоре....
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юли 25, 2008, 19:19:18 »

Момичета, вече не знам къде да му търся обувки... Дайте някакви идеи...
Обиколих Пиротска, Екзарх Йосиф, Витошка, базар Пасажа, Леонардо в Сити Центъра, един магазин на Фритьоф Нансен, двете нови молчета на пътеките в Младост, пътеките, Стил-99 в Младост...

Утре смятаме да минем през Графа и Мола (в Hush Puppies)... Други идеи?

Търся му нещо подобно като обувка:

http://www.hushpuppies.com/en-US/Product/NVP/waterproof/men/Arrival.aspx

П.П. Така би трябвало да стане... Става въпрос за White, а не за Dirtybuck като цвят...
« Последна редакция: юли 25, 2008, 20:34:52 от menyanthe » Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юли 25, 2008, 20:12:52 »

Не ми се отваря сайта, ама има обувки доста по Алабин - от Съдебната палата като тръгнеш към Христо Ботев. Друго - от Попа по Графа pardon
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юли 25, 2008, 20:59:15 »

ами и в магазините на адамс шуус или още олимп има мъжки обувки, даже и на тази фирма точно, по спомен;

иман в сити центъра, на 1 ет., съвсем в дъното от входа;

на витошка, бившия магазин крикет,

на солунска, единият е в безистенчето, мн. близо до витоша, а другият е на ъгъла на солунска и христо белчев или ангел кънчев (не помня коя от двете), а там са два един до друг;

има още и на раковска, като тръгнеш към хепито, от графа де, та към хепито, на същия тротоар;

това е от мен
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #71 -: юли 26, 2008, 14:17:36 »

Гостенката, по френско също 50е са средните обувки с добро качество. 150 са само разни английски, ръчна изработка и не знам какво там...
А Фабс си избира костюма в един магазин специализиран в мъжкото облекло, където му предложиха тези обувки и той много си ги хареса, и ги взехме.
А за цените в България просто страшно много се изненадах  shok това е  Wink
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юли 26, 2008, 18:16:56 »

Инче,

аз напълно те разбирам, защото видях, че маркс енд спенсър в бг са с по-високи цени отколкото в ААнглия.

Проосто исках да подкрепя учудването ти за цените в бг., че  всичко е с доста високички цени, а заплатките .... доста изостават!!!!!!!!

цени, по-високи от напр. във Франция и Англия, пък заплащането е доста под тези в споменатите страни

искам да се похваля, че моят мил бъдещ съпруг вече има пълния набор принадлежности!!!


останаха само гащи и чорапи, както и да вземем елека с фишуто, кърпичката и пр., те са с поръчка;

снимки - в моята тема да не товаря и тази;

намерихме страхотен магазин за ризи, вратовръзки и тези комплекти, които се поръчват;

български са, но основно изнасят за Англия!
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юли 26, 2008, 20:29:27 »

Добре... вече сме обиколили:
Пиротска
Екзарх Йосиф
Витошка
Солунска
Христо Ботев
Алабин
Граф Игнатиев
Дондуков
Шишман
Мола
Сити Центъра
Цум
Двете молчета пътеките, пътеките, Стил-99 на пътеките в Младост 1
Стил-99 в Дружба
базар Пасажа НДК
подлеза на Плиска
двата подлеза на НДК...

Не знам дали не пропускам нещо, но вече се отчайвам - на Графа имаше 2-3 хубави модела, но нямаше неговия номер (45-ти), в ЦУМ пробва едни на Марино Коста, които му станаха, но каза, че му убивали, а и бяха от тези заострените модели, които изобщо не му стоят хубаво... Вече и аз не знам какво да правя - мислех си за поръчка на обувки, но не знам къде има и къде и дали изобщо могат да направят толкова бързо! Проблемът с обувките е, че трябва да са светли, но не бежави, а никъде не можем да намерим такива, които да са елегантни - повечето модели са някакви на дупки, а той въобще не харесва такива  sad

Приемам всякакви идеи...
Не знам дали ще можем да отидем до Пловдив, но дори и да можем, не ми се иска да рискуваме така, на сляпо...Понеже това може да стане най-рано в четвъртък, а сватбата е в събота и се притеснявам накрая да не остане без обувки...  girl_impossible
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юли 27, 2008, 08:56:53 »

ей,

сладурка,

ако отидете в Пловдив, виж магазина на paolo boticheli,

моето момче си взима все от там, здрави са обувките, а и сватбените са от там,

виж в галерията ми, да се ориентираш!!!

аз също си взех едни от там, най-обикновени, разкостих ги, но са още здрави, не са мръднали!!!!
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines