Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 13:38:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 2 част  (Прочетена 269934 пъти)
 
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: юли 07, 2009, 13:29:38 »

Светле за кой град става въпрос?
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: юли 09, 2009, 09:22:12 »

Най - удобно би ми било в София, но ме устройва и Бургас , Велико Търново, а защо не и Пловдив... girl_wink girl_wink
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: юли 09, 2009, 09:31:47 »

Светле, майка ми ползва услугите на едно шивашко ателие, което се намира на патриарха точно срещу френската гимназия. Аз съм много доволна от тях и са доста бързи. Само не знам дали имат опит с шиенето на внратовръзки, но ако искаш попитай. Друготоу за което се сещам имаше на каря на женския пазар, откъм Екзарх Йосив едно много старо шивашко ателие. Един голям магазин, вътре с 4-5 жени. Но не съм минавала там отдавна и не знам дали още го има.
Активен
Katie
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #393 -: юли 11, 2009, 16:37:01 »

Здравейте момичета! Имам нужда от помощ- дали бихте могли да ме насочите къде в София продават костюми на Pierre Cardin освен на Съборна- от продавачките там подучухме, че имат и други магазини, но не мога да намеря информация... Ако можете помогнете - ще съм ви благодарна smile
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: юли 24, 2009, 17:24:16 »

Ние взехме костюм на Маниак, от магазина им в Асеновград - единствения магазин, в който намерихме нещо по-интересно и оригинално като модел и изпълнение. Обикаляхме половината ден, но всичко беше като за погребение, а на нас ни се искаше да е костюм, който да отговаря на спортно-елегантния му стил на обличане ( основно спортен, разбира се, хихи) и да му е удобен.Та в този магазин намерихме разкошен костюм, който е достатъчно официален за повода, а в същото време може да сложи сакото с дънки и да изглежда страшно секси  blum Ризата ще е с широка остра яка, сатенена в цвета на роклята ми, и ще е без вратовръзка - в тази лятна жега просто не искам и да си помислям да го тормозя с нещо подобно.
Моят съвет към всички момичета тук е да не се вживяват чак толкова по отношение на сватбата - това наистина е неверотно тържествен повод и изисква своята официалност, но все си мисля, че е редно да бъде запомнен положително не само от нас, но и от мъжете ни. Ако стилът му попринцип не е базиран на строгата официалност, а е повече спортен тип, не го натискайте да изглежда като президента на 1 януари - има страхотни спортно-елегантни модели, в които мъжете ни ще се чувстват удобно, а и ще изглеждат като себе си...пък и няма да помнят нервната ви криза в поредния магазин, в който са обяснили, че тази вратовръзка стяга ужасно или не могат да си мърдат ръцете в това сако, а ще се радват да си спомнят, че жената до тях е помислила за удобството им в този ден и е съгласувала визията им с удобството им! Поне аз така направих  blum
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: юли 24, 2009, 17:45:19 »

Бебче на Мечо, абсолютно подкрепям казаното от теб!  good
Радвам се, че има още някой на моето мнение!
За мен беше недопустимо да навличам милото с фишута и елеци, вратовръзки или папионки посред лято.
На "Маниак" има страхотни костюми, които пасват точно на тази идея - спортно-елегантен младоженец Wink
И ние тъкмо щяхме да взимаме на "Маниак" костюм, ама после видяхме един друг, който ни хареса с една идея повече - сакото не задължаващо, а панталонът е с кройка на дънки. Хем е официален така, хем не прекалено. smile
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #396 -: юли 25, 2009, 01:56:18 »

Ихаааа, златни сте, момичета!  Я кажете нещо повече къде е този магазин "Манияк"? Мен също ми се иска да не е  с нещо толкова строго официално, защото и двамата сме с ниско кръвно и на жеги изобщ оне издържале. Аз хубаво с отворена рокля ще съм добре, ама той със сако и риза...доревва ми се. Та ако може да намерим нещо по-незадължаващо, ще е някакво облекчение и за двамата. Поне вратовръзка да не го души. А и с нашата плажна сватба, май даже повече ще си пасва нещо такова.  blum
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: юли 25, 2009, 09:50:45 »

Аз не знам защо, обаче като ми кажат плажна сватба и си представям ленен костюм, а ако и ти харесваш ленът - той е достатъчно лек за плажа pardon
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: юли 25, 2009, 12:52:06 »

Миличка, на Манияк магазина в Асеновград се намира точно до магазина на "Аз и Ти" и има една голяма поредица от магазини. В интернет намерих връзка с магазина - ето линк
http://www.bulgariantextile.com/bg/info.php?id=1736
Ако с нещо друго мога да съм ти полезна - само кажи! Успех!
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: юли 28, 2009, 14:06:31 »

И аз да се запиша в темичката на милото му купихме костюм, той е лесен наметна се в 2, 3 и веднага се хареса. Bravo Сега оставам аз  smile
Активен
mili
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #400 -: юли 28, 2009, 14:16:37 »

о, мъжете винаги са по-лесни от нас  Wink
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: юли 28, 2009, 18:05:12 »

Ние купихме костюм от Ролман, черен, официален, много е готин smile Само с ризата имаме малко проблеми. Аз исках цветът да е като на моята рокля, което ще рече мнооого светло шампанско. Още не сме попаднали на такава обаче. Той си хареса в Ролман една, даже си я взехме вкъщи, но както и очаквах е прекалено жълто, разликата с роклята е голяма. Та сега ще търсим друга.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: юли 29, 2009, 22:13:48 »

И ние имаме костюм, тъмносин от Андрюс 100 % лен, но един такъв лъскав. Горкото мило много го хареса, а у дома почна нещо да се мръщи ама не заради костюма, а защото той не носи костюми нормално е да му се струва странно  blum
Купихме една риза ама нещо не я харесваме и ще търсим друга, поне ще го запасим с ризи  pleasantry
останаха само обувките - в събота сме на лов  danceg
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: юли 30, 2009, 12:40:21 »

Ето го и на милото костюма


* 111.JPG (24.52 KB, 336x448 - видяно 435 пъти.)
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #404 -: юли 30, 2009, 17:02:55 »

Миличка, на Манияк магазина в Асеновград се намира точно до магазина на "Аз и Ти" и има една голяма поредица от магазини. В интернет намерих връзка с магазина - ето линк
http://www.bulgariantextile.com/bg/info.php?id=1736
Ако с нещо друго мога да съм ти полезна - само кажи! Успех!

Благодаря ти, мила!!!  give_rose Като отидем и ще го посетим задължително!!!

Аз не знам защо, обаче като ми кажат плажна сватба и си представям ленен костюм, а ако и ти харесваш ленът - той е достатъчно лек за плажа pardon
Скайлайф, идеята е супер наистина. А имате ли идея от къде да намерим такъв костюм? Дали в този магазин Манияк има?  girl_impossible
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines