Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 21:36:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 2 част  (Прочетена 269938 пъти)
 
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: юни 28, 2009, 02:01:08 »

Момичета при нас вече дойде време да умуваме и за костюма на Иво. Той хич не обича да се носи официално (добре че работата му не го налага), но няма как. И понеже и идея си няма от купуване на подобни дрехи остави мен да му избера. Аз горе долу имам идея за магазини и модели, но имам следната дилема - искам да му взема и елек с фишу. Понеже сватбата е август и е 100% сигурно, че ще свали сакото в ресторанта идеята е да не остава съвсем по риза. Ама дали няма пък по време на официалната част да му е прекалено топло и със риза, и със елек и със сако huhhuh.gif Това ми е чуденката. Някой може ли да сподели опит?
И още нещо да попитам на сватба с цветове бяло и зелено какъв цвят ще е най-подходящ за костюма. Ни искам да  есветъл. Аз честно казано най-харесвам тъмно сините, а и на милото му седи добре този цвят, но няма ли да се бие с зеленото. Моята рокля ще си е чисто бяла, ама общия фон на сватбата.....
« Последна редакция: юни 28, 2009, 02:30:45 от Мърче » Активен
D_I_V_A_K
Регистриран

Публикации: 1



« Отговор #376 -: юни 28, 2009, 06:50:32 »

Здравейте.
Дайте някаква идея от къде да намеря риза с дълъг ръкав,цвят към керемида нещо и със съвсем лек лъскав ефект. Ама не от онова якото лъскаво,а просто съвсем лек ефект? И евентуално с по ниска яка...

Тя жената се пощури да търси и да гледа,но за сега така и не намира.
Ходихме почти навскъе където се сетихме да продават ризи..резултат няма все още.
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: юни 28, 2009, 11:28:10 »

В Пловдия на главната улица има един магазин за мъжки костюми,там съм виждала такива ризи,магазина е до Джумаята,като тръгнеш към пощата от дясната страна,на два етажа е и от вън изглежда като малко коридорче,но иначе навътре е много голям магазин.Там със сигурност съм виждака такава риза,която описваш.Късмет,дано да си от Пловдив.  good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: юни 28, 2009, 11:35:50 »

Мърче ти си решила да го измъчиш тоя човек  funnytooth Сега да споделя нашата сватба също беше бяло и зелено, а в ресторанта имаше и оранжево, че той беше в тия цветове.С Мерал се поизмъчих малко, но цветовете който му паснаха на него бяха тъмно синьо и тъмно сиво.Той костюми мрази, затова бяхме с най-обикновен костюм с риза и вратовръзка без други екстри, защото нямаше начин да го убедя да си сложи фишу и елек.Август е доста горещ месец и да седи цялата сватба с елек и фишу ми се вижда леко непостижимо.Сещам се че на една наша съфорумка Скайлайф мъжлето беше с елек и фишу, та можеш да я питаш как бяха нещата при тях. Wink
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: юни 28, 2009, 12:28:22 »

Маги, мен снощи ме беше хванало безсънието и доста мислих по въпроса. Може би покрай работата съм развила едно вътрешно чевство винаги да се спазва протокола. И някак си младоженец само по риза ми се струва твърде неофициално. Не знам точно какво ще изберем, но си мисля за следния вариант. За официалната част да си е само по ризка и сако. Така или иначе за ресторанта сигурно ще се наложи да смени ризата - тя ще е вир вода. И в самия ресторант да е само по риза и елече. Как ти се струва. Предимството е, че самата сватба ще е в градинта на ресторанта, който се намира в началото на врачанския балкан. Управителя ни предупреди, че вечерно време август става хладно и да кажа на гостите да си вземат някаква тънка връхна дрешка. Така, че може би няма да измъча много милото. Ако разбира се много е топло - няма да го правим на въпрос де. Но за официалната част трябва да има сако - така поне си мисля аз.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: юни 28, 2009, 12:38:17 »

Ми Мърче така става да.Но сакото и при нас го имаше.Младоженеца искаше без вратовръзка, но в магазина като купихме костюма и ризите и продавачките като го нападнаха ама как така без вратовръзка и той се предаде  Bravo и санат много красив младоженец накрая  girl_in_love
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: юни 28, 2009, 13:22:16 »

Маги много благодаря за отговора. Като го обсъдих с милото той каза, че става. Така поне се орентирам какво да търся.  give_rose
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: юни 30, 2009, 13:55:16 »

Хайде и аз да се разпиша тук.Вчера купихме костюм на милото.След много търсене и накрая малко отчаяние от негова страна,че няма да харесаме нищо го намерихме. *YAHOO*Купихме сив костюм,който леко си мени цвета на светлината,много е хубав,страхотен.Купихме го от Ролман,и с две ръце мога да кажа,че костюмите там са със страхотни кройки.На милото просто му заспа,няма нужда от никаква корекция,даже и на дължина му е добре,все едно за него е правен. :PДнес ще отидем да си го вземем,че вчера само го капарирахме,харесах ме и риза и вратовръзка и днес ще ги вземем.Утре ще снимам всичко и ще ги покажа. *THUMBS*Костюма струва 670 лв.,ризата е 65 лв.,вратовръзката е 20 лв.И сега останаха само обувки и бельо и милото е напълно готов.Камък ми падна от сърцето,защото си мислех,че трудно ще се разберем за костюма,тъй като той искаше сив,а аз черен,но този който взехме е найстина много хубаво сиво и аз напълно се съгласих с избора.Така,че сега и двамата сме доволни. Wink
« Последна редакция: юни 30, 2009, 18:16:15 от lady_in_love » Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: юли 01, 2009, 11:26:43 »

Ето и обещаните снимки от мен,наживо костюма е още по-красив.


* DSC09641 [1024x768].JPG (53.1 KB, 576x768 - видяно 408 пъти.)
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: юли 01, 2009, 11:27:27 »

И пак с вратовръзката,аз малко не съм сигурна за нея,ама милото я хареса.На вас харесвали ви?


* DSC09645 [1024x768].JPG (48.76 KB, 576x768 - видяно 407 пъти.)
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #385 -: юли 01, 2009, 11:34:48 »

 :bravo:На мен много ми харесват,а и сивото според мен на-подхожда с лилаво good!Поздравления за избора!
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: юли 01, 2009, 16:14:54 »

Ето и обещаните снимки от мен,наживо костюма е още по-красив.

 shok  Toй е абсолютно същия като нашия laugh
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/mucito/za+na6ata+svatba/toi+i+tq/IMGP0230.jpg.html?action=gallery
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/mucito/za+na6ata+svatba/toi+i+tq/IMGP0234.jpg.html?action=gallery
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: юли 01, 2009, 17:41:43 »

Леле Муци,ама те найстина са еднакви good,какво съвпадение. *YAHOO*Само където май са на различни марки.
« Последна редакция: юли 01, 2009, 19:14:10 от lady_in_love » Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: юли 07, 2009, 09:33:48 »

Качих снимки на моят облечен младоженец. Много си го харесвам. Лейди вашият костюм е много хубав, ние тръгнахме за сив, но в крайна сметка заложихме на класиката.
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: юли 07, 2009, 11:49:08 »

Момичета имам си много шаферки и само 1 шафер и се надявах да носи вратовръзка в цвета на роклите на момичетата. Не че съм обикаляла много да търся, но едва ли 6те намеря от онези модерните тънки вратовръзки в цвят светло синьо и затова се обръщам към вас: Знаете ли някъде, където могат да ми ошият вратовръзка с мой плат smile
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines