Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 17, 2024, 07:22:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 2 част  (Прочетена 273400 пъти)
 
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #315 -: май 13, 2009, 13:17:07 »

Моят мъж не носи потници, а и аз като теб никак не ги харесвам. Ще си е па риза. Слава Богу, не се поти много, но ще видим. Може да измислим резерва пък ако не стане нужда още по-добре.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: май 13, 2009, 13:25:13 »

Хм, аз направо бях изклчила за резервна риза, но май хич не е лоша идеята. Може да си я оставим в хотелската стая предварително и като минат ритуалите, преди по-свободната част вече в ресторатна да си я смени ако има нужда.
Иначе - съм твърдо за това, че трябва да си е със сакото поне до първия танц. И не само младоженеца, ами и кума, бащите - въобще всички по-важни гости.
Също и с ризи с дълъг ръкав, назависимо от жегата  nea
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #317 -: май 13, 2009, 13:35:59 »

Иначе - съм твърдо за това, че трябва да си е със сакото поне до първия танц. И не само младоженеца, ами и кума, бащите - въобще всички по-важни гости.
Също и с ризи с дълъг ръкав, назависимо от жегата  nea

 good Точно така!
Активен
Orhidgirl
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



« Отговор #318 -: май 13, 2009, 19:42:57 »

Да, за сакото съм съгласна.. остава въпроса за вратовръзка  - според мент трябва да е в цвят на роклята ( шампанско, бяло..беж) . При нас беше огромен проблем, щото съпруга ми мразеше вратовръзки и така се оженихме без вратовръзка..  sad
Активен
ilina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39


Be Best Bride


Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: май 14, 2009, 11:22:20 »

Здравейте,искам да питам някоя от вас да е знае къде мога да намеря наситено розова или дори цикламена риза?В София или Пловдив..или някъде в интернет?
До нашата сватба остава месец и нещо и той няма все още костюм...избрал си е такъв,но за ризата е малко трудно,защото цвета е рядък и по магазини не съм виждала  smile
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: май 14, 2009, 11:30:59 »

Здравей Ilina- аз също търся риза за съпруга ми - иска ми се да е в лилаво - з ада подхожда на роклята ми и търсейки попаднах на този сайт : http://rizata.com/shop/product_info.php/products_id/62 - за мое съжаление нямат малки размери като за милото
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: май 14, 2009, 14:54:09 »

.. остава въпроса за вратовръзка  - според мент трябва да е в цвят на роклята ( шампанско, бяло..беж).

Ние се спряхме на бяла риза (има някакво райе, но пак бяло) и лилава връзка, както цвета на моята панделка на роклята  girl_wink

Selvet, гледахте ли в Златев във Варна?
Милото все от тях пазари костюми и ризки, макар че този път малко го изнервиха в единия от магазините им в Добрич  nea

За съжаление в София нямат магазин  huhhuh.gif
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: май 25, 2009, 11:59:05 »

здравейте. и ние стигнахме до изборът на костюма на милото и искам да ви питам - свекървата ми разви една теория според която трябвало ризата да е бяла, защото роклята ми е бяла. crazy на мен това нещо не ми се нрави. не ми харесва тая бяла риза и това си е. вие как мислите? трябва ли да е бяла?
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: май 25, 2009, 12:06:57 »

tsvet_3, разбира се, че трябва вие да си решите какъв цвят да е ризата и не е задължително да е бяла  good
Ние избрахме бяла на райе, защото предпочетохме вратовръзката да е в цвета на панделката от роклята ми (лилава), и не искахме и двете да са лилави. Но можеше и такава комбинация да се направи - въпрос на напасване на нюансите.
Твоята рокля изцяло бяла ли е? И какъв е цвета на сватбата като цяло?
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: май 25, 2009, 12:14:26 »

моята рокля е абсолютно бяла. цветовете на сватбата като цяло са бяло и шампанско. тъй като роклята ми е бяла аз си мисля че е неутрална и може младоженеца да си се облече както си искаме.
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: май 25, 2009, 12:15:43 »

И аз не мисля, че е задължително ризата да е бяла. На моя мъж беше бледо лилава и отиваше на бялата ми рокля  girl_wink Съчетахме го с цветовете на букета ми, понеже той беше единственото цветно нещо по мен. Винаги можете да измислите нещо такова и след като не искаш бяла риза, не слушайте никого, а си изберете каквото вие харесвате  good
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: май 25, 2009, 12:26:18 »

Аз лично в този случай може би бих избрала шампанско ризка  pardon
И Светли е дала много хубав съвет - за напасването с букета, понеже после и на снимките ще се вижда точно тази комбинация, особено при чисто бяла рокля, където няма цвят, който да отвлича вниманието  good
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: май 25, 2009, 12:31:20 »

то и букета ще е в шампанско  blush . така че това е добра идея. стига на милото да му отива. благодаря ви!  give_rose
Активен
Dancheska
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #328 -: май 26, 2009, 17:33:25 »

Момичета, някой от вас знае ли къде могат да се намерят официални костюми под наем в София.
В Google нищо не откривам, а ми трябва спешно.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: май 31, 2009, 17:09:33 »

на милото взехме много светло сив костюм, той такъв си хареса, моята рокля е снежно бяла незнам дали ще стои добре и дали ще има контраст????
и второто питане е продавачката в магазина ни убеждава че трябва да вземем черен колан и черни обувки, но не е ли по добре да са светли??? а?
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines