Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 17, 2024, 06:38:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 2 част  (Прочетена 273387 пъти)
 
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #300 -: април 21, 2009, 16:17:44 »

Благодаря ти за упътването!  give_rose Аз съм леко зле с имена на улици и номера, никога не знам по коя улица се движа, хихихи!  blush То било на много лесно място и съм минавала от там доста пъти...хъхъхъ...брей че излагация.  blush
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: април 21, 2009, 21:15:59 »

Момичета,днес моя мъж си купи костюм за сватбата на една приятелка от Teodor,имаше много стилни неща,значи за информация сакото-160лв.,панталон-100лв.,риза-58лв.
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: април 26, 2009, 22:59:40 »

И тук да се похваля че мойто мило днес си взе костюма най-накраяя..голямо пробване и обикаляне падна.Остана само ризата да купим и е готов отвсякъде, взехме обувки и колан..абе главното е взето.утре ще обикаляме за риза и така.Камък ми падна от сарцето направо, че той е малко с по-гооолеми размери, но важното е че намерихме и че той много се хареса.Снимки..скоро в галерията:)
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: април 29, 2009, 17:14:01 »

ох, момичета - взехме обувки и колан... и остана само парфюмът на милото!  good
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: май 07, 2009, 09:07:43 »

Здравейте smile Можете ли да ме насочите на кои фирми са най-хубави костюмите, без голямо значение от цената и по възможност за Варна, но приемам и други. Ние още не сме ходили за костюм, но приятелят ми си купи един на Ramsay за абсолвентската. Та беше готов и за сватбата от там да си вземе, но на мен нещо не ми допада идеята. Изборът не беше голям и той си взе най-хубавия костюм от магазина според мен, та по-добро от това не виждам накъде, а на мен ми се иска да е нещо специално.
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: май 07, 2009, 11:58:10 »

Аз мога да ти препоръчам Денил и Ролман,от впечатленията,който имам там работят с хубави платове и разчупени кройки и силуети!Сигурно ще харесате нещо.Не съм сигурна дали има във Варна,но не ми се вярва да нямат магазини в морската столица.Успех в търсенето!

Kristinka браво на вас,хайде чакаме снимки с нетърпение!
« Последна редакция: май 07, 2009, 12:00:01 от lady_in_love » Активен
zora
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #306 -: май 09, 2009, 21:11:19 »

А някой може ли да ме светне за "паднал възел" на вратовръзката?Трябва ли специална вратовръзка за него или става с обикновена и как?
Активен
Bianka
Сватбар
***
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: май 10, 2009, 17:37:44 »

Бухтичка, в Drago&Rado има нелоши неща, а също и в Pierre Cardin. Моят бъдещ съпруг поне хареса костюм от първите и риза от вторите. Можете да погледнете там.
« Последна редакция: май 10, 2009, 17:39:51 от Bianka » Активен
dodo5
Ентусиаст
**
Публикации: 61



« Отговор #308 -: май 11, 2009, 16:31:50 »

ризата взехме от Пиер Карден..но малко се разочаровахме като видяхме, че пише направена за Аполон... girl_wink
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: май 11, 2009, 16:36:42 »

ризата взехме от Пиер Карден..но малко се разочаровахме като видяхме, че пише направена за Аполон... girl_wink

Сериите вървят така като се отива към най-луксозната - Аполон, Картел, Пиер Карден - идват от едно място до колкото знам, просто се изработват от различни материали - по-скъпата серия, с повече естествени материали  good
Активен
dodo5
Ентусиаст
**
Публикации: 61



« Отговор #310 -: май 11, 2009, 17:12:06 »

аз си мислих че това е фирмата за мъжка мода българската и много се разочаровах защото ризата е 105лв
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #311 -: май 11, 2009, 21:04:30 »

Тук, във Франция, ризите Пиер Карден струват 25е.
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: май 12, 2009, 22:06:52 »

ризата на мъжът ми също беше от Пиер Карден заедно с вратовръзката ..той каза че му е много удобна и цяла вечер въпреки танци @}->--те ризата и за миг не залепна по него доволни сме от материята
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #313 -: май 13, 2009, 01:04:33 »

днес си четох записките и видях, че съм писала резервна риза, ако се изцапа нещо и после съм го задраскала. Това наистина е глупаво, но какво ще кажете за августовските жеги и изпотяването? Аз реших, че ще има резервна риза най-малкото, защото ще е със сако на ритуалите и след това със сигурност ще е изпотен. Няма да е хубава картика, та ще предвидим риза за този случай.

А кажете, за август наистина със сака ли са мъжете или само по риза за ритуалите? Май са си със саката, аз поне не съм чувала и виждала някой само по ризка да влезе, но ми е жал така да е с това нещо като ще е 40 градуса.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #314 -: май 13, 2009, 10:07:26 »

Амелия, ще ти кажа нещо, което лично на мен ми се струва странно, но е факт. Мъжът ми винаги си носи под ризата потник, колкото и да е горещо навън и колкото и грозно да ми се струва на мен. Аргументът му е, че потникът попива потта и това пречи на ризата да се залепи за тялото и да се образуват мокри петна на гърдите и гърба (мишниците разбира се са неизбежни, но за това си има спец-дезодарнти). Факт е, че никога не съм го виждала със залепнала риза  pardon

А иначе на самата сватба, той не е имал резерва. Беше на 17 август и беше 40 С. Той беше с жилетка и сако. Ритуалът беше на открито, случи се така, че беше точно на пълно слънце и на него му стана лошо в един момент. Трябваше да си свали сакото, да пийне малко вода и после му веех отзад с моето ветрило, докато ни четяха брачните клетви. Всичко тов астана много дискретно и много хора дори не забелязаха, а той горкия беше на ръба на припадъка.

След това си сложи пак сакото за официалната част по посрещането на гостите в ресторанта и самите ритуали там. И след като почнаха танците (беше вече вечер) остана по жилетка.

Жално е наистина, че е толкова горещо и те трябва да са със сака, но са само два часа и то едни от най-знаменателните в живота. А и на теб с твоята рокля няма да ти е много по-удобно  pardon
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines