Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 09:06:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца  (Прочетена 408463 пъти)
 
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #615 -: октомври 09, 2007, 18:58:59 »

Вероника ти си станала спец в организирането на сватба danceg
Замисли се да отвориш една сватбена агенция Wink
Aбе не че нещо- ама май си права  blush. За два месеца много точно реших и разпределих  всичко и доста добре се справям и то сама.  DANCE DANCE DANCE
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #616 -: октомври 09, 2007, 19:18:06 »

Надявам се че даже и като ти мине сватбата ще се включваш в темите и ще помагаш със съвети на другите момичета на които им предстои сватба kiss2
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #617 -: октомври 09, 2007, 22:04:32 »

Надявам се че даже и като ти мине сватбата ще се включваш в темите и ще помагаш със съвети на другите момичета на които им предстои сватба kiss2
Разбира се DANCE , мога ли да се разделя с такива сладурки във форума, пък и такова удоволствие е всичко около сватбата  girl_in_love  yahoo Bravo DANCE
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #618 -: октомври 15, 2007, 14:06:43 »

Видях снимките на костюма на младоженеца, браво Вероника, много е хубав и идеално пасва с цялата идея на сватбата
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #619 -: октомври 23, 2007, 23:18:16 »

моето мило беше толкова красив и стилен нищо че не харесвам тъмни костюми но той беше невероятен!!!!!има го на снимки в моята темичка сладък и така стилен си ми е!!аз си го харесвам  yahoo
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #620 -: октомври 24, 2007, 10:51:30 »

Клео парава си много добре изглежда  Bravo
В крайна сметка и вратовръзка ще вземем - не става иначе  nea
Така че ще търся нещичко  Wink
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #621 -: октомври 24, 2007, 13:51:25 »

При нас най-големият проблем при избирането на костюм за милото беше ризата!  Girl_sing Понеже милото е висок и все не си намираше точно такава риза каквато търсихме или му беше къса, или ръкавите пак къси, или няма да има номера....  angry След страшно много обикаляне къде ли не накрая намерихме Ризата, но след това и вратовръзка трябваше! И какъвто ми е капризен...  Mad girl няма да ви казвам колко мног пробвахме...  blum Но въпреки всичко беше толкова хубав, стилен с костюма  girl_in_love Иска ми се по-често да го виджам с костюм, а той не носи много, даже изобщо, само ако наистина не се налага!  Girl_sing
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #622 -: октомври 24, 2007, 13:56:44 »

В нашия случай намирането на костюм беше дооооста лесно и бързо в сравнения с роклята ;)Намерихме идеалния във втория магазин,за риза и вратовръзка повечко обикаляхме,но пък сега ризата продължаваме да си я носим(работата задължава good )
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #623 -: октомври 30, 2007, 11:07:17 »

 Харесахме един страхотен костюм. Щом го видяхме на една витрина на Графа и двамата си помислихме, че е идеален. dodger Проблемът е,че има доста време до сватбата( около 6 месеца) и е рано да го купуваме. Ако сега го вземем може да не му стане ,той тренира и може да му е тесен в гръдния кош. Ако изчакме може да го няма в магазина след това.
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #624 -: октомври 30, 2007, 11:10:39 »

Софийски мацки, ще разчитам на вас да ме държите в течение като започнат намаленията по скъпарските магазини за костюми, особено Бициани. Че моето като е писнало за Бициани  bad сякаш само те имат хубави костюми. nea Пък 700лв за мъжки костюм... nea аааайде нема нужда,както се казва Wink
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #625 -: ноември 10, 2007, 15:44:56 »

Милото си взе от сватбена агенция *Минон*остана много доволен ,абе на красиви хора отива вси4ко blush girl_wink
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #626 -: ноември 25, 2007, 12:03:19 »

Понеже на мен ми отне доста време и питане, докато се ориентирам горе-долу в цените на мъжките костюми, да помогна на някои бъдещи младоженци с прясна информация. Проверих 3 магазина в София. В Мануел /на Солунска,ако не се лъжа, ако не-значи е на Стамболийски tease/ има страшни костюми. Кашмир и вълна. Цена- около 600-800лв. В Бициани- 350-550. /странно защо световната марка се изписва Bizziani, а тук- Bitsiani crazy -сигурно не са "баш" Бициани,а/. В Денил- 350-450.
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #627 -: декември 06, 2007, 15:43:11 »

Не искам и да си помислям какъв ужас ще е,като дойде времето да обикаляме за костюм  shok Аз поне за рокля имам някаква идея.Но наскоро реших ей така просто да го подпитам милото какво мисли по въпроса(все пак след годежа и сватба има по някое време  tease ,искам отрано да знам с какво ще трябва да се съобразя,какво харесва той) и се оказа,че всъщност нищо не мисли  laugh Дотук добре,все още е много,много рано,но все пак му подхвърлих някои идеи.Той не одобри нищо  Oh my ... Ох,не знам,добре,че има много време още,дотогава все някаква политика ще измислим,но той като се е вкопчил за това черно  cray Обичам черно,ама целия да ми е като коминочистач-е не,мерси  crazy Освен това искам розова рокля и като си представя мъж в черно с розово,леле мамо  shok Може и на живо да изглежда добре,ама не знам защо ми е много момичешка тази комбинация,сигурно защото не съм разглеждала  crazy Ми то аз се обличам често в черно с розово и много ми отива даже,но за мъж...Вие виждали ли сте нещо подобно,добре ли стои,как мислите  scratch one-s head ?
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #628 -: декември 06, 2007, 15:52:29 »

Dяволчее, виж нашият кум е със костюма от сватата си (той не носи такива въпреки че е шеф) и ризата е розова а снимата изглежда по бледа но тя си беше розова:
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #629 -: декември 06, 2007, 16:09:44 »

Я виж ти,ама то седяло много добре  Bravo ,аз защо се бях втрещила така  crazy Още повече,че роклята ми ще е бледо розова,поне по план,а не някое "страшно" розово  blum Харесва ми, Вероника ,мерси  good Само да видим как ще реагира на идеята за розовото моето мило слънце  tease
Активен
Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines