Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 11:19:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца  (Прочетена 408477 пъти)
 
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: май 31, 2007, 08:18:00 »

Роси моята рокля за това е чисто бяла и само някои пайети ще са розови тъй като моето момче си хареса светло сив костюм с рае и оранжева риза със сива на оранжеви квадратчета вратовръзка - много е сладък наистина !!! костюма е на Парушев от Асеновград !!!!! smile и се притеснявам с това оранжево че никъде няма да го има но пък беше толкова хубав в костюма  girl_in_love girl_in_loveа и той каза, че това ще му е костюма !!!! smile и сега  pardon pardon pardon pardon трябва да добавям и нещо оранжево или така да оставя нещата
Активен
bettysys
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142



« Отговор #376 -: май 31, 2007, 08:22:01 »

Според мен не е добра идея костюма,вратовръзката и риза да бъдат в един и същ цвят.според мен,по мой вкус или ризата трябва да е от една тоналност с костюма с контрастираща на тях вратовръзка,или контрастираща на костюма риза,а вратовръзката в същата гама като ризата.Но трите еднакви или трите различни гами няма да е много добре.ако го направите така трябва много хубаво да подберете цветовете и райетата ако има такива.

А неговата лилава вратовръзка е като акцент на черното,няма я като цвят на друго място,но ми хареса как стои.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: май 31, 2007, 08:26:24 »

точно това ни обясни жената в магазина, че по принцип вратовръзката трябва да се съчетае със сакото хем да не се слива с ризата, която пък трябва по принцип да контрастира !!! smile или както вас само вртаовръзката да е различна по цвят, така като свали сакото в ресторанта пак ще си има същия ефект !! smile


п.с. svetliitodor много ми харесва вашето съчетание като цветове smile
Активен
bettysys
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142



« Отговор #378 -: май 31, 2007, 08:29:09 »

Да точно това имам впредвид.А пък момичето в магазина от който го купихме се беше запънало на обратния варянт,чак ми ставаше смешно.Настояваше че вратовръската трябва да е черна или тъмна  smile
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: май 31, 2007, 08:32:47 »

Да точно това имам впредвид.А пък момичето в магазина от който го купихме се беше запънало на обратния варянт,чак ми ставаше смешно.Настояваше че вратовръската трябва да е черна или тъмна  smile


много трудно да попаднеш на продавачка която да си разбира от работата !!! нашата веднага каза, че няма да му отива на милото черен костюм, ще го схлупва тъй като не е от най-високите  laugh и така и беше веднага му предложи костюма във сиво и като го сложи  girl_in_love girl_in_love, и всичко останало, просто безупречно обслужване и веднага му скъсиха и панталона за 15 мин smile
Активен
bettysys
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142



« Отговор #380 -: май 31, 2007, 08:37:28 »

супер,много е хубаво така:)аз съм свикнала продавачките да не са много в час.Ама карай.Важното е че аз още съм:):)То и моя мъж не е много висок,ама ми хареса в черно как изглежда и за това го взехме.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: май 31, 2007, 09:14:21 »

браво на всички вас че вече сте с облечени младоженци Wink
аз много с епритеснявам че на милото костюма ще му е черен,той е доста висок но е малко слабичък само малко blum и незнам с това черно дали няма да изглежда още по слаб,но няма вариянт да е друг цвят заради елечето и фишуто които ще са в бордо.ох много се притеснявам cray
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: май 31, 2007, 09:15:28 »

браво на всички вас че вече сте с облечени младоженци Wink
аз много с епритеснявам че на милото костюма ще му е черен,той е доста висок но е малко слабичък само малко blum и незнам с това черно дали няма да изглежда още по слаб,но няма вариянт да е друг цвят заради елечето и фишуто които ще са в бордо.ох много се притеснявам cray

не се притеснявай maslinka ще изглежда много добре сигурна съм !!!!!! smile
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: май 31, 2007, 09:20:12 »

Роси, аз мисля, че можеш да комбинираш сивото с някакъв по-свеж цвят рира и вратовръзка - дори нещо в шампанско и розово, или млечно оранжево - прецени според твоята ролкя
графитеното позволява и смятам, че ще се получи много шик комбинация good
похва ли се като изберете
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: май 31, 2007, 09:20:29 »

svetliitodor ау много сте хубави! Честито и нашия мисли да е подобно облечен, само вратовръзката в червено ще е!
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #385 -: май 31, 2007, 09:27:05 »

по-назад бях писала,че и моя мъж отдавна го обзаведохме с костюм-тъмнографитен цвят,още не сме купували риза и вратовръзка,той иска да си вземе някаква риза в синьо-сивата тоналност(и подобна вратовръзка) и предполагам,че така би се съчетало най-подходящо с цвета на костюма,но пък моята рокля е екрю-бледо златисто и така тоалетите ни отиват в противоположни гами,дали ще си подхождат crazy Какъв друг цвят риза и вратовръзка бихте препоръчали вие за тази наша комбинация?

Роси, и нашият костюм ще е в тъмнографитено, само че не сме го купили още; родителите ми държат да го купят те, а в БГ ще пристигнем седмица преди сватбата... тоест, би ли споделила къде го намерихте, за да имам идея направо къде да отиваме??  give_rose
И аз имам идея за синьо-сива вратовръзка и светла риза, мисля, че ще е много стилно.  good А твоята рокля е в много нежно екрю, така че изобщо няма да е неподходящо, според мен! Пиши какво сте решили!  girl_wink
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #386 -: май 31, 2007, 09:29:28 »

Светли, много елегантен джентълмен!  good Bravo
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: май 31, 2007, 09:31:23 »

марина зависи за кой град става въпрос !!! аз лично мога да ти препоръчам парушев имат голям избор, кройката им е страхотна и цветовете са рзлични !!!!!!!!!! аз се бях раазочаровала от магазина в Хасково, но в Асеновград бяхя дистрибутори Сияна на втория етаж !!! успех  good
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #388 -: май 31, 2007, 09:33:15 »

Благодаря ти, Ели! Ние ще сме в София, но и до Пловдив ще пътуваме, Асеновград е близо там... ще поразгледаме, но нямаме много време, та взех да се притеснявам да не остане моето момче без костюм  cray
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: май 31, 2007, 09:36:18 »

Марина, има един магазин на Христо Белчев,
като свиеш в уличката от Алабин на 50 м в ляво
не помня как се казваше, но ще го видиш
те са и производители, цените са между 180 и 350лв., но материите и изпълнението са много добри
успех good
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines