Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 11:31:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца  (Прочетена 408480 пъти)
 
vilism
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #300 -: април 18, 2007, 12:42:10 »

Здравейте момичета,нашата сватба е на 14.07 /нямаше ресторанти за 07.07 sad /...та младоженеца е със доста голям...направо си има голям корем,нисичък е,почти колкото съм аз,значи към 1.65...и се чудя какъв костюм да му вземем.Не иска да отслабва,досега не е носил костюми,и той не знае какво иска sad...а искам да е колкото се може по елегантен, sad
Активен
Slancho
Ентусиаст
**
Публикации: 81


« Отговор #301 -: април 18, 2007, 12:51:52 »

Здравейте момичета, малко позапуснах форума  blush. Но ето да се похваля - вчера ходихме със скъпия при шивача му. Много се радвам, защото скъпият ми се поддаде и ще му шием смокинг yahoo . И дори се съгласи да сложим и пояс danceg. Супер. DANCE Дано да стане така както искаме. Вчера одобрихме плата и модела и сега с нетърпение чакам шивача да се обади за първа проба. girl_in_love
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: април 18, 2007, 12:56:59 »

vilism,
всички мъже изглеждат добре в костюм, но за големите коремчета са измислени жилетките за кустюми - те придават елегантен вид, също така вратовръзката е добре да е мъничко по-дълга (сега е модерно до началото на токата на колана), а в случая можете да направите вратовръзката да покрие токата.
вземете костюм на ситно райе (може и да е едноцветен, а райето да е само от плата).

Успех good
Активен
daniela_momchil
Новак
*
Публикации: 8


Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: април 18, 2007, 16:58:59 »

От къде можем да купим фишу, става въпрос за София. Моля, помагайте!
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: април 18, 2007, 17:17:05 »

Slancho, поздравления за съгласието на мъжа ти good ние все още сме в преговори по този въпрос. Можеш ли да ми кажеш колко ще ти струва ориентировъчно целия костюм (вкл. пояс и други необходими аксесоари)?
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: април 19, 2007, 00:22:53 »

От къде можем да купим фишу, става въпрос за София. Моля, помагайте!
В сватбения център в младост 4 видях някъкви , но не знам дали са интересни!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: април 19, 2007, 08:47:58 »

От къде можем да купим фишу, става въпрос за София. Моля, помагайте!
В сватбения център в младост 4 видях някъкви , но не знам дали са интересни!

виждала съм в магазини M'SUIT но не знам дали има такива в софия ! успех ! smile
Активен
Slancho
Ентусиаст
**
Публикации: 81


« Отговор #307 -: април 19, 2007, 10:54:40 »

Slancho, поздравления за съгласието на мъжа ти good ние все още сме в преговори по този въпрос. Можеш ли да ми кажеш колко ще ти струва ориентировъчно целия костюм (вкл. пояс и други необходими аксесоари)?
Благодаря, много се радвам, че успях да недделея (отсега pleasantry). Ами Коко (така се казва шивача) каза, че ще към 280 лв. Сега търси коприна и е възможно цената леко да претърпи изменения, но и 350 да е голяма евтиния. А все пак се шие точно като за човека. На теб успех, дано да успееш да го убедиш. good. Пиши като се съгласи.
« Последна редакция: април 19, 2007, 13:01:24 от maria_lakova » Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: април 19, 2007, 11:41:02 »

Slancho, цената ми се струва супер ниска за смокинг good . Ние засега сме харесали един стандартен костюм на Денил (в смисъл сако и панталон) за около 450лв. Верно че смокинг-а ще го облече само веднъж (ако го облече изобщо  pardon, де), но все пак.....
ако можеш прати ми някакви координати на въпросния шивач. Естествено ще чакам и отзиви от работата му  Wink
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: април 19, 2007, 14:02:57 »

Ей Alucinado ,и на моето момче костюма е от там!!! Bravo
Активен
Slancho
Ентусиаст
**
Публикации: 81


« Отговор #310 -: април 19, 2007, 14:22:45 »

Slancho, цената ми се струва супер ниска за смокинг good . Ние засега сме харесали един стандартен костюм на Денил (в смисъл сако и панталон) за около 450лв. Верно че смокинг-а ще го облече само веднъж (ако го облече изобщо  pardon, де), но все пак.....
ако можеш прати ми някакви координати на въпросния шивач. Естествено ще чакам и отзиви от работата му  Wink
Така Alucinado link, но Коко вече му ши един костюм, така че го знаем. Незнам защо си толкова иронично настроена че няма да го облече дори веднъж diablo.
Ние обикаляхме преди да се обърнем към Коко  и бяхме харесали един стандартен костюм в Ролман, но нямаше номера му. А по повод смокигна искам да ти кажа, че това каето търсим ние - а то е тъмносин - няма никъде. Видяхме единствено и само в Ролман такъв цвят, но ако ти кажа че реверите му бяха ЧЕРНИ при положение че основния цвят е тъмносин, сигурно пак няма да повярваш. А в Денил като ходихме нямаше нищо интересно. Все пак ти желая успех
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: април 19, 2007, 15:55:35 »

Slancho, не визирах твоя, а моя мъж като казах че не е ясно дали ще го облече и веднъж.  Cray
Може би съм се изразила грешно, но ако има някаква ирония в поста ми, то тя е по адрес на нашата ситуация, а не на вашия избор на костюм или шивач.  blush
Желанието ми за контакти и отзиви е напълно сериозно!  good
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #312 -: април 19, 2007, 21:18:05 »

Да се похваля- купихме костюма на милото! Мно-о-о-го добре му стои, направо ми спря дъха като го видях облечен  girl_in_love Платът е много тъмно сиво, почти черно, на тъничко райе, много стилен и малко по-скъпичък отколкото планирахме, обаче какво да се прави.... Обиколихме половината магазини, после влязохме в Денил (там харесахме костюма) и после продължихме с обиколката по другата половина магазини, нооооо, вече нищо не можеше да ни хареса. То веднъж като видиш нещо хубаво и все с него сравняваш.....crazy  Та, в крайна сметка решихме да се върнем и да го вземем, все пак младоженецът трябва да е с най-хубавия костюм и да се отличава. А и после може да си го носи дълго време, а аз моята рокля САМО веднъж ще я облека  Плачещо момиче
Активен
Slancho
Ентусиаст
**
Публикации: 81


« Отговор #313 -: април 20, 2007, 09:17:16 »

Оки. Няма проблем, просто така ми прозвуча. Аз също съм отворена за всякаква инфо свързана с шивача му. Силно се надявам да стане както трябва, иначе  beating. И затова ще ходя заедно с него на всяка проба diablo.
Ако искаш нещо конкретно да питаш, пиши ми на лични,там има и моя мейл. Както искаш, съжалявам , Cray, не исках да те засегна, просто така ми прозвуча. smile. Ще чакам да пишеш Wink Wink
« Последна редакция: април 20, 2007, 09:21:54 от Slancho » Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: април 20, 2007, 09:32:34 »

cherry ,и при нас беше така!!!Обикаляхме доста дълго време за костюм и на него нищо не му харесваше!!!Един от първите магазини,в които ходихме беше Денил и там харесахме много как му стои един костюм,но не ни хареса като цвят!!! *crazy*А пък и ни беше малко скъпичък!!!След това мноооого обикаляхме и най-накрая се  върнахме пак там!!!От вратата моето момче видя един костюм и каза "Този ще е!!!"Като се облече  Oh my .........онемях!!!Страхотен беше!!! blush И ...вече е негов!!! danceg
Успех на всички,които търсят!!!
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines