Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 00:39:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца  (Прочетена 410079 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: март 21, 2007, 16:20:01 »

Чудя се, какъв костюм трябва да носи мъжа през лятото?!? Имам чувството, че горкия ми мъж ще се свари с риза, сако, вратовръзка и затворени обувки. Мислите ли, че ризите с къс ръкав са достатъчно официални?
За съката с къс ръкав - знам отговора! И също така според вас може ли обувките да не са затворени?

Сватбата си е ваша, но етикета не позволява риза с къс ръкав (поне за официалната част), а и обувки, които не са затворени  girl_impossible Все пак е младоженец, а не гост на сватбата!
 Ние с милото сме кумували през лятото и знам колко е гадно, но трябва да се изтърпи. Той издържа до вечерта с дълъг ръкав, а младоженеца се преоблече по някое време с къс ръкав, но иначе беше с дълъг!
Избирайте леки материи за риза и костюм!  good
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: март 21, 2007, 17:15:00 »

и аз така си мисля, даже много държа на вратовръзката през официалната част , макар и на моето мило да не му се иска много много smile
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: март 21, 2007, 17:16:49 »

милото пък много се радва че няма да му е горещо поне нали ще е чак края на септември smile
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: март 21, 2007, 18:55:22 »

anisp  много е красив този костюм. Чудя се къде във Варна има подобни. Ако някой е гледал да ми каже. Мерси.
И аз много искам да знам,защото за сега сме се спрели на такъв модел(е,няма да мога да го навия за розовото).Моля ви,кажете къде иам такова нещо във Варна,София или Асеновгерад!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: март 22, 2007, 10:18:59 »

Чудя се, какъв костюм трябва да носи мъжа през лятото?!? Имам чувството, че горкия ми мъж ще се свари с риза, сако, вратовръзка и затворени обувки. Мислите ли, че ризите с къс ръкав са достатъчно официални?
За съката с къс ръкав - знам отговора! И също така според вас може ли обувките да не са затворени?

Сватбата си е ваша, но етикета не позволява риза с къс ръкав (поне за официалната част), а и обувки, които не са затворени  girl_impossible Все пак е младоженец, а не гост на сватбата!
 Ние с милото сме кумували през лятото и знам колко е гадно, но трябва да се изтърпи. Той издържа до вечерта с дълъг ръкав, а младоженеца се преоблече по някое време с къс ръкав, но иначе беше с дълъг!
Избирайте леки материи за риза и костюм!  good
И аз съм на мнение че първо ризата с къс ръкав не е достатъчно официално.А затворената обувка е просто задължителна.Но има летни костюми които са направени от тънка материя.Виж вече в ресторанта може да свали вратовръзката.Потърсете летни затворени обувки.Все пак мъжете които ходят костюмирани и лятото носят затворени обувки така че има достатъчно добри изработки.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: март 22, 2007, 10:23:01 »

Ооооо ризата с къс ръкав наистина не е официална!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: март 22, 2007, 11:02:48 »

вчера говорих с моетоо мило и той каза, че официалната част е до ресторанта, а след като има сако отгоре, защо да не е с къс ръкав под него !!! smile след това маха сакото и е добре , нама да му е толкова жега, иначе юли месец с дълаг ръкав риза и сако - ужасsmile
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: март 22, 2007, 11:06:13 »

Не се притеснявай нашия кум беше така на сватбата си и изкара. Зависи ор времето. Може да му вземете 2 ризи една с дълъг и една с къс - еднакви за всеки случай. И да си избере в деня.
Активен
Slancho
Ентусиаст
**
Публикации: 81


« Отговор #188 -: март 22, 2007, 11:09:46 »

Не, не мисля, че мъжлетата ни ще се сварят. Лично аз мисля, че този костюм е върхът на елегантност и тържественост. Всичко зависи от плата, който ще си изберете. То е същото като при нас. А и той ще си бъде с четворката само на официалната част, от там нататък за купона, може спокойно дори да си махне и елечето и връзката и да си навие ръкавите на ризата. Лично аз съм присъствала на такава сватба. В крайна сметка това си е чист купон dance danceg. Само дето ние още не сме избрали плат и малко се съмняваме че шивача ще го ушие както трябва  secret. Но да видим... girl_wink DANCE
« Последна редакция: март 22, 2007, 11:16:28 от Slancho » Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #189 -: март 22, 2007, 11:32:00 »

Аз бях преди 1 година на сватба на 2 юли-адска жега,младоженеца беше с прекрасен бял костюм (памук) и невероятни бели обувки-затворени,ризата светлосиня с дълъг ръкав.Много ми хареса!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: март 22, 2007, 11:43:44 »

абе хора вие добре ли сте с костюм четворка , я се поставете на тяхно място, риза с дълъгръкав, елече и сако !!! какъвто и да е плата - извинете !!!  Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: март 22, 2007, 11:53:56 »

Моя иска сам да е с такъв костюм. Какво да правя. И на мен ми харесва. Пък после може да се съблече. Няма да ходи с ежедневен кустюм я.
Не знам то и по магазините няма много 4ки.
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: март 22, 2007, 12:44:27 »

Горкият ми младеж  girl_impossible !
Дано да не умре от жега. Все пак при 35 градуса на сянка, най - малкото ще се препоти 30 пъти, още повече че ще е и под напрежение. И се замислям, потен или не толкова официален?
 Не знам, не знам! Тези етикети май са ги измисляли хора от севрния полюс  Mad girl.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: март 22, 2007, 12:46:58 »

ей момичета да не уморите мъжете си с тия костюми  Wink
Активен
Slancho
Ентусиаст
**
Публикации: 81


« Отговор #194 -: март 22, 2007, 13:05:56 »

не мисля, че ще се сварят nea. Пък и моя също иска да е с такъв костюм DANCE Bravo. Дано само да намерим pardon
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines