Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:26:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 49 50 [51]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца  (Прочетена 399570 пъти)
 
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #750 -: юни 16, 2008, 12:53:00 »

Щом сте решили, че може да отделите 700лв. препоръчвам Denyl  и най-добре посетете Denyl  срещу Руската църква на жълтите павета. Там има най-голям избор на мъжки костюми, а относно Andrews - навсякъде в София  (имат адски много магазини)
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #751 -: юни 16, 2008, 12:54:19 »

kopche,
на тези цветове много би отивала бледо, ама много бледо розово или лилавко. Добре е да е нещо светло, за да се получи добър контраст.
На сив костюм много би отивала и бледо резедава риза.  
Активен
johnsons
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


Колкото повече, толкова повече...


« Отговор #752 -: юни 16, 2008, 13:05:50 »

 Понеже  виждам,че говорите за сиви костюми  smile ще се намеся и аз. За моята половинка бяхме решили да е със светъл костюм - нещо светло бежово или шампанско само не и тъмно, НО когато тръгнахме по маагазините и когато облече светъл костюм се оказа,че не стои добре sad  След това пробва един тъмен - графитено сиво, но не е черно все пак и много ни хареса. Първо пробвахме със цветни ризи - аз незнам защо държах да не е бяла а да е цветна, та пробва я с бледожълта, после с бледо розова, но  NO В началото още ни бяха предложили една бяла то всъщност нее и бяла, а с леко синкаво-сиви отенъци,но аз като каза НЕ та Не. Когато я облече обаче направо му заспа и така го харесахме,че нямаше и време за двоумене и така направо го взехме - графитения костюм със светлата риза и стои страхотно, освен това и вратовръзката се съчета супер  със сиво-сини отенъци Yes
И така както въобще не исках да е с тъмен костюм и бяла риза се оказа, че тази комбинация му прилича много повече от това, което аз исках. Затова момичета, карайте  вашите половинки да пробват най-различни цветове дори и тези които не биха сложили, защото се оказва, че точно те стоят супер  good
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #753 -: юни 16, 2008, 13:14:57 »

Именно!  good
За всеки е различно. Не може на всички да им отива тъмно или на всички светло....затова има и разбообразие по магазините  funnytooth колко съм била остроумна, сташно заключение направих witch
Та, мисълта ми е: Пробвайте варианти!!!!  heart
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #754 -: юни 16, 2008, 13:35:57 »

Ние в събота харесахме на милото костюм от Прушев. Продавачката обясни че това им била някаква сватбена колекция. Не че кой знае какво и беше сватбеното освен че костюмите бяха светли. Та както и да е. Той по принцип искаше тъмен костюм, после всетъл, после пак тъмен. В крайна сметка мери един тъмен и един светъл и светлия му седеше много по-добре, макар че тъмния пък беше по-хубава материя. До събота ще мисли кой от двата да избере и отиваме да купуваме  yahoo После ще го наснимам и ще ви покажа  yahoo
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #755 -: юни 16, 2008, 15:28:08 »

А моят бъдещ съпруг още от самото начало знаеше как иска да е облечен pardon и не се поддаде на никакви манипулации blum А и смятам че ние жените понякога преувеличаваме с това какво ние искаме и не се замисляме че мъжете ни също имат собствен вкус и желания pardon
Ето и как ще е издокаран моят мъж smile


* 1196951030.jpg (40.54 KB, 200x300 - видяно 7927 пъти.)
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #756 -: юни 18, 2008, 16:06:26 »

да споделя и аз

моят бъдещ съпруг пита мен за цвета

аз му казах да мери,

отидохме в денил и пробва 4-5 костюма - тъмни - на мен с всичките ми хареса много, даже май по-ми харесва с вталено сако

преди това в един др. магазин той пробва един светъл .... нещо синеещо, ама хич не му стоеше



Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #757 -: юни 19, 2008, 01:05:30 »

Благодаря на всички. Моят е решил да е с много тъмен цвят костюм и това е. Виждала съм го в черно, стои му добре, защото е светъл и има контраст. Виждала съм го с бледосиня риза и синкава вратовръзка и като комбинация му стоеше много добре, макар че аз бих препоръчала малко по-вталено сако. Ясно е, че ще се мери, но поне да има идея какво иска. Никак не си го представям със светъл костюм, защото е едър и с широки рамене и е решил да е в тъмната гама, за да "отслабне" оптически  pleasantry Все му повтарям, че не е дебел, а просто е едър (сещате се, че има мъже с набита структура и едър кокал, както се казва). Иначе телосложението му е много хубаво, има си оформен кръст, стегнато и прибрано дупе, краката не са му много широки, само тези рамене развалят симетрията (който много плува така става). Та започвам и да се чудя дали ще намерим сако и панталон от един размер или ще съчетаваме различни и ще преправяме ...  Girl_hide
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #758 -: юни 19, 2008, 08:42:46 »

Сватбено облекло за младоженеца - 2 част
Активен
Страници: 1 ... 49 50 [51]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines