Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 21:17:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца  (Прочетена 422674 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #585 -: август 23, 2007, 13:32:48 »

и аз не зная къде  да водя милото а и той иска все сам да ходи beating показах му дантелата и цвета на полата и му казах "прави струвай но искам или ризата или вратовръзката да са подобни ако може ризата оснавния цвят,а вратовръзката като дантелата ще е перфектно"той се съгласи пък да видим как ще го изкусори
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #586 -: август 23, 2007, 13:36:17 »

А,не! P-(Плътно с мене, че кой знае как ще се нагласи.После да няма изненади. ohmyКато му се заобеснява някоя продавачка колко е добре, а той на нищо не прилича!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #587 -: август 23, 2007, 13:37:45 »

те за да си продадат стоката са готови и най-грозното нещо да го искарат все едно му седи като на принц beating Oh my ... той не ще защото нямало било да идва с мен за роклята и така да сме уравновесели нещата..абе ей beating
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #588 -: август 23, 2007, 13:48:42 »

те за да си продадат стоката са готови и най-грозното нещо да го искарат все едно му седи като на принц beating Oh my ... той не ще защото нямало било да идва с мен за роклята и така да сме уравновесели нещата..абе ей beating
И на мен се опита да ми излезе с тоя номер, ама не стана. Казах,че това се отнася само за роклята на булката.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #589 -: август 23, 2007, 13:57:07 »

те за да си продадат стоката са готови и най-грозното нещо да го искарат все едно му седи като на принц beating Oh my ...
Определено ги има много такива! Когато търсехме на мъжа ми костюм, понеже той е висок и с доста дълги ръце, много трудно му намерихме такъв, който и сакото и панталона да му стоят добре  angry Всички сака му бяха с къси ръкави, панталоните също му бяха къси, а на едно място се опитаха да му пробутат костюм 2 номера по-голям от неговия, защото ръкавите били по-дълги, ама че му стоеше като торба като че ли не забелязаха  beating
После пък за ризата какво беше   girl_impossible Даваха му какви ли не цветове, само защото нямаха този, който търсим и ни убеждаваха колко добре щяло да стои оранжево, залено, лилаво и т.н. - в различните магазини различни мнения по въпроса  crazy А аз все пак исках да имаме някакъв общ елемент двамата и накрая му намерихме една бледо розова риза и аз си взех букет от розови орхидеи и оправихме положението  yahoo
Но съвета ми е, ако не си е купувал и не носи често костюми, да ходите с тях, че така могат да ги омаят някои продавачки, че после да се чудите това вашия мъж ли е с този цвят и модел костюм  angry
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #590 -: август 23, 2007, 14:03:58 »

Ами да,точно защото не носи и не си е купувал!
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #591 -: август 28, 2007, 22:04:28 »

Ох, и баща ми е готов! (Ако не е мястото тук моля някой от модераторите да премести поста ми на правилното място) Днес купихме и костюм и обувки и риза. ето го и татето(същия цвят като ризата го има и в роклята на мама)


да това нахиленото от зад е мама laugh

Ето ги и обувките, аз му ги избрах като мафиот от 30-те с тях dodger



Обувките са 75лв а костюма с ризата и вратовръзката към 300
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #592 -: август 28, 2007, 22:31:09 »

Диде, много добър избор, много ми допада!!! Bravo Bravo Bravo
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #593 -: август 29, 2007, 09:51:49 »

Браво, Дидка! Много добре си се справила и с това  Bravo
А баща ти изглежда много добре в костюма и му отива girl_wink
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #594 -: август 29, 2007, 10:46:55 »

Моя младоженец е вече готов, няма с какво да снимам сега, за това снимки след сватбата. Взехме черен костюм от rossini 250лв, риза светло бежова 40лв, вратовръска бежово и златисто 20лв, обувки 80лв, колан 27лв! Голяма тупалка е, точно както си го бях замислила.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #595 -: август 29, 2007, 10:50:50 »

оле аз младоженеца сам го отметнала напълно от списъка като готов напълно ,а забравих че колан още няма girl_impossible
mariana добре че припомни give_rose
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #596 -: август 29, 2007, 11:23:28 »

maslinka, на нас ни напомни жената в магазина когато вземаше мерките за костюма. Кума изтърси че ще е без колан, а тя stop Не! Това е задължителен аксесоар!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #597 -: август 29, 2007, 11:35:49 »

диде татето ис го облякла като младоженец бе blum много е чаровен и обувките са верно мноог мафиотски браво мила
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #598 -: август 29, 2007, 11:50:50 »

Дидка баща ти е супер наистина  good
Момичета не се притеснявайте изобщо за младоженците ще се приготвят. Моят хубостник днес трябва да ходи за обувки ама да видим ( а на мен ми даваше зор)- а за колан изобщо пък не ми е споменавал  girl_in_love Той нали не иска да го виждам с нищо от облеклото преди сватбата и засега знам само цвета на костюма, та да видим какво ще направи  Girl_hide
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #599 -: август 29, 2007, 12:59:42 »

girl_in_love Той нали не иска да го виждам с нищо от облеклото преди сватбата и засега знам само цвета на костюма, та да видим какво ще направи  Girl_hide
а това за първи път го чувам, но защо пък не няма само ние да си крием роклите я!!!!! Не само той ще загуби ума и дума като те види, но и ти, изненадата ще е взаимна!!!!!
Активен
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines