Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 08:41:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тест за определяне на нивото на развитие  (Прочетена 14923 пъти)
 
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: ноември 12, 2009, 09:12:20 »

 Хайде и аз да се сметна: моето число е 33
От 30 до 39
Това е нивото на хората, способни да оказват влияние върху съзнанието на околните. Ако се намирате на трето ниво на въплъщение, знайте, че Вашето призвание в този живот е да научите другите да гледат философски на живота, да ги научите на основите на битието. Затова на самите вас предстои да се учите много, за да можете после да предадете своите знания на другите.

6, 24, 33, 42 - щастливо число: успех и подкрепа във всички нови дейности, късмет в любовта. По отношение на бъдещето е благоприятен знак.


Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 08, 2011, 00:52:58 »

какво ми излезе на мен:

От 30 до 39
Това е нивото на хората, способни да оказват влияние върху съзнанието на околните. Ако се намирате на трето ниво на въплъщение, знайте, че Вашето призвание в този живот е да научите другите да гледат философски на живота, да ги научите на основите на битието. Затова на самите вас предстои да се учите много, за да можете после да предадете своите знания на другите.

Абе...има май нещо вярно...само че не философски погледнато(ако кафе паузите се броят за философстване, когато наливам акъли и играя роля на душевен съветник), ами по-скоро в работата все се налага да обучавам някой и да му предавам знания.. smile

37, 46 - знак на доброта, щастлива любов и дружба. Хармония с противоположния пол и късмет в съвместни проекти. За бъдещето е благоприятно."

Че съм си  добряк, добряк съм и понякога ми танцуват по главата. Хармония и късмет в съвместни проекти? Това звучи обещаващо smile Даже, много... И ако вземе да излезе вярно ще поканя авторката на темичката на събитието smile

Ха да видим!
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines