Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:23:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбен сайт за гостите на сватбата?  (Прочетена 96530 пъти)
 
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #75 -: август 24, 2013, 19:16:45 »

bulka2014, нашия сайт е правен там където Мариолка и Жози по-рано са писали.
Аз съм много доволна, свърши си работата и всички останаха много доволни, в моя писах на английски и български, мога да ти пратя линк на лични, ако искаш да хвърлиш един поглед. Абсолютно безплатно и много лесно. Можеш да си купиш домейн ако искаш и да персонализираш самия адрес с вашите имена и др. Аз лично не го направих, защото не ми се занимаваше, но сега си мисля, че щеше да я хубаво  pardon
Активен
bulka2014
Ентусиаст
**
Публикации: 93


« Отговор #76 -: август 24, 2013, 23:20:57 »

Благодаря, ще поразгледам по-задълбочено и ще се постарая да измисля нещичко.
Активен
Mayvena
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #77 -: февруари 11, 2014, 14:50:34 »

Забавното е, че аз, въпреки че се занимавам професионално с уеб разработка, не бях се сетил за такова нещо. Тъкмо ще е добър учебен проект за годеницата ми, която сега навлиза в занаята smile
Активен
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #78 -: март 17, 2014, 11:16:02 »

Здравейте и от мен! Страхотни идеи, радвам се, че ви намерих  yahoo ще се радвам да споделите идеи и ценички, както и кои сайтове сте използвали  smile в момента започвам да експериментирам с този http://www.ewedding.com/themes.php?page=1
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #79 -: март 28, 2014, 07:17:51 »

Здравейте, да питам  тези които вече са минали по този път, сайтовете, кога ги активирахте- преди или след раздаването на поканите? И на гостите от чужбина пращахте ли покани или само с мейл и сайта?
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #80 -: април 15, 2014, 07:05:12 »

Здравейте мили дами!
Пиша ви да ви кажа колко се изкефих на тази тема : )) За половин ден след като изчетох темичката сайта бе готов : )) Уникални сте  Bravo Нашия саит е от http://ewedding.com/. Пишеш си на кирилица без проблем и въпреки по - малката възможност на безплатната версия, дори и тя  е супер : )
Самия сайт ще го напишем на поканите, за да влязат гостите и да разгледат и да му се накефят : )) yahoo
Активен
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #81 -: май 06, 2014, 10:04:05 »

Ние също предпочетохме да предоставим сайта в самата покана, та гостите да получат по-подробно инфо за събитията, дати и всички останали подробности, които биха ги вълнували.  Bravo
Активен
Niki1982
Любопитен
*
Публикации: 41


« Отговор #82 -: март 12, 2016, 13:34:15 »

Здравейте, ще повдигна малко темата по две причини:
1.Да си се изфукам с нашия сайт, понеже много си го харесвам.
2.Да помогна на тези, които искат да си направят сами и абсолютно безплатно нещо подобно

Сайтът ни е megi-ivo-svatba.tk
Всичко е безплатно - хостинг, домейн и самата направия. За домейн използвахме .tk - регистрацията е бърза и всички настройки не изискват сериозни познания по различните уеб дисциплини.
Хостинг - hostinger.de е безплатен за една година, но има и доста други
След това използвахме wordpress и една безплатна тема, която лесно се моделира и е използвана за повечето сватбени теми, които обаче след това им искат пари - темата е Customizr.
Логото, както и всички снимки и текстове също ги направихме сами. За логото използвахме много готин шрифт на кирилица - Maria Antuanetta (с U е наистина написано).
За разните готини функции съм ползвал следните неща:
Loco Translate - превежда всичко в страницата ви на български. Недостатък е, че се прави на ръка за всеки текст.
The Countdown - брояч на времето, което остава до сватбата
Gwolle - книга за гости
MapPress Eays Google Maps - добавя карта от гугъл, за да може да покажете къде са локациите.
Потвърждение - много готин плъгин, който позволява на гостите да потвърдят през сайта ви.
Знам, че повечето няма да тръгнат да се занимават и да си правят сами сайт с Wordpress, но се надявам поне на тези, които смятат да опитат, да им спестя малко време в търсене на подходящи плъгини. Ако имате въпроси, питайте и ще ви помогна.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines