Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 04:04:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въздържайте се от ...  (Прочетена 112501 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: май 18, 2007, 14:52:19 »

Най-добре да направите така, че като публикувате отговор да ви връща в темата, за да си проверявате поста! Аз винаги така правя, защото понякога може да не излезне точно това, което сме писали!  pardon
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: май 18, 2007, 14:54:00 »

Най-добре да направите така, че като публикувате отговор да ви връща в темата, за да си проверявате поста! Аз винаги така правя, защото понякога може да не излезне точно това, което сме писали!  pardon

Определено!!! Или ако не веднага, то поне при следваща публикация поне да се редактира предишното написано!!! good Wink
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: май 18, 2007, 14:55:28 »

а сега кой ми изтри цитата ако мога да попитам?
мисля 4е си беше точно на място, но явно на някой не му беше удобно
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: май 18, 2007, 15:14:25 »

Ако някой се чуди, аз изтрих няколко поста. Тук никой с никой няма да се кара. Me

До сега толкова време съществуваше мир и разбирателство.

Обаче, ако някой си спори с модераторите, просто ей така или защото не му харесва да спазва правилата, рискува да получи наказание.

Може би петъка е виновен да се обтягат нервите.


(Все пак, ако има недоволни моля пишете ми на лични.)
« Последна редакция: май 18, 2007, 15:16:01 от Teo » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: май 18, 2007, 15:15:23 »

Ако някой се чуди, аз изтрих няколко поста. Тук никой с никой няма да се кара. Me

До сега толкова време съществуваше мир и разбирателство.

Обаче, ако някой си спори с модераторите, просто ей така или защото не му харесва да спазва правилата, рискува да получи наказание.


Тео, много благодаря!!! Bravo good
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: май 18, 2007, 15:17:23 »

Ако някой се чуди, аз изтрих няколко поста. Тук никой с никой няма да се кара. Me

До сега толкова време съществуваше мир и разбирателство.

Обаче, ако някой си спори с модераторите, просто ей така или защото не му харесва да спазва правилата, рискува да получи наказание.

Може би петъка е виновен да се обтягат нервите.


(Все пак, ако има недоволни моля пишете ми на лични.)

ок
ако мислите че заслужавам това само заради това че исках да разбера защо ми е изтрит пост, а не е преместен както помолих, добре
ако искате ме отстранете
мисля, че досега винаги съм била коретна и съм се съобразявала със всички правила
и още нещо никога не съм спорила с модераторите просто така щото ми е щукнало, а напротив, според мен си имам определено причина за да го направя

немога да разбера, защо Bulechka_TS си мисли,че винаги е права и винаги трябва да става по нейното?
на нея и казах и сега ще го кажа: чудех се ззащо много от момичетата във форума се отказаха да пишат е разбрах

да знам,че на който не му харесва "да си ходи", но както казах и на Bulechka_TS на мен ми харесва форумът и затова съм тук

нека просто всеки си знае мястото и да не прекалява с правомощията който са му дадени

ако искате ме накажете, ако искате ме отстранете, ваша воля, но някой трабваше да го каже, е за мое съжаление бях аз

благодаря ви за вниманието
« Последна редакция: май 18, 2007, 15:23:19 от PETKOVA » Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: май 18, 2007, 15:21:02 »

Ако някой се чуди, аз изтрих няколко поста. Тук никой с никой няма да се кара. Me

До сега толкова време съществуваше мир и разбирателство.

Обаче, ако някой си спори с модераторите, просто ей така или защото не му харесва да спазва правилата, рискува да получи наказание.

Може би петъка е виновен да се обтягат нервите.


(Все пак, ако има недоволни моля пишете ми на лични.)

ок
ако мислите че заслужавам това само заради това че исках да разбера защо ми е изтрит пост, а не е преместен както помолих, добре
ако искате ме отстранете
мисл

В никакъв случай.
Аз лично благодаря за това, че се повдигна въпроса. Беше полезно като обратна връзка.
Мнението ти беше преместено (както ти помоли) в нова тема. И всичко е ОК.
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: май 18, 2007, 23:16:20 »

Аз мога ли да кажа как постъпвам когато видя мнения не намясто?
Ами как пиша на съответния модератор какво ми е мнението и после той си решава дали съм права и тези постове трябва да бъдат преместени. Играя го като жокерче и така се старая никого да не обидя и същавременно ако греша всичко е наред и си е по старомо.  DANCE

Всеки греши, няма безгрешни хора!!!
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: май 18, 2007, 23:23:15 »

Аз мога ли да кажа как постъпвам когато видя мнения не намясто?
Ами как пиша на съответния модератор какво ми е мнението и после той си решава дали съм права и тези постове трябва да бъдат преместени. Играя го като жокерче и така се старая никого да не обидя и същавременно ако греша всичко е наред и си е по старомо.  DANCE

Всеки греши, няма безгрешни хора!!!
за което благодаря от името на модераторите  give_rose все пак не всичко можем да видим  Wink
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: юни 02, 2007, 12:41:25 »

Уау каква драма е настъпила тук.Ееех надявам се да няма сърдити и така като гледам май всичко е ОК.Та нали всички тук сме големи хора и трябва да си обсъждаме проблемите.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: юни 21, 2007, 10:19:32 »

Искам да изкажа едно мнение и евентуално предложение.
Адски дразнещо е непрекъснато да се четат изрази от сорта на Страхотно си се справила или Ау много са красиви чудесни прекрасни.В някой теми след едно смислено мнение или нещо показано следват около две страници такива изрази.Това прави неприятно четенето в темите.Предлагам да се товори нова тема в която да се изказват впечатления а в темите това да се забрани.Предлагам в самите теми да се дават само предложения и да се дискутират проблеми и да се показват нещата.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: юни 21, 2007, 10:30:41 »

Искам да изкажа едно мнение и евентуално предложение.
Адски дразнещо е непрекъснато да се четат изрази от сорта на Страхотно си се справила или Ау много са красиви чудесни прекрасни.В някой теми след едно смислено мнение или нещо показано следват около две страници такива изрази.Това прави неприятно четенето в темите.Предлагам да се товори нова тема в която да се изказват впечатления а в темите това да се забрани.Предлагам в самите теми да се дават само предложения и да се дискутират проблеми и да се показват нещата.

Не мисля, че е много удачно или ще се получи нещо, но пък може модераторите на съответните теми да сливат мненията в едно и така в един пост да се виждат всички отзиви  pardon
Иначе съм съгласна, че ако всеки се изреди да каже колко е хубава роклята или нещо друго, се получава  girl_impossible но и нали се иска мнението на другите   pardon
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: юни 21, 2007, 10:36:18 »

Искам да изкажа едно мнение и евентуално предложение.
Адски дразнещо е непрекъснато да се четат изрази от сорта на Страхотно си се справила или Ау много са красиви чудесни прекрасни.В някой теми след едно смислено мнение или нещо показано следват около две страници такива изрази.Това прави неприятно четенето в темите.Предлагам да се товори нова тема в която да се изказват впечатления а в темите това да се забрани.Предлагам в самите теми да се дават само предложения и да се дискутират проблеми и да се показват нещата.

Не мисля, че е много удачно или ще се получи нещо, но пък може модераторите на съответните теми да сливат мненията в едно и така в един пост да се виждат всички отзиви  pardon
Иначе съм съгласна, че ако всеки се изреди да каже колко е хубава роклята или нещо друго, се получава  girl_impossible но и нали се иска мнението на другите   pardon

Да, аз това със сливането на много мнения е в един пост съм го правила, след сливането отделните постове се изтриват и всичко е ОК!!! good
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: юни 21, 2007, 10:40:07 »

Да но аз мисля че това може да се прави на лични за мнението а не в темата.според мен така се разводняват темите.а и освен това след всичките тези мнения следват една страница благодарности.това обаче си е мое мнение което исках да споделя.
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: юни 21, 2007, 11:05:01 »

gucci е права според мен. Наложи ми се да чета една тема и тези положителни отзиви доста разбиваха темата. Като че ли "меродията" беше в повече от манджата.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines