Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:38:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въздържайте се от ...  (Прочетена 111722 пъти)
 
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: май 18, 2007, 14:35:37 »

добре казано и аз го направих, но уви явно не всички модератори са добре настроени

Или просто не всички членове са чели и спазват правилата на форума!!!
точно затова 4е знам правилата, веднага те помолих просто да я преместиш а не да я триеш
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: май 18, 2007, 14:36:53 »

Мария, съгласи се, че не можа някой (не визирам никой определено) да си пише където и каквото иска и после с едно ЛС да иска да се мести!!! Ми то такак с егуби смисъла на отделните теми, д анаправим всичко в една тема "КАША" и всеки да си пише там за всичко!!!
Аз имах предвид и нещо друго! Онзи ден например Юлето ми писа, че в една тема много са се отдалечили разговорите в друга насока и ако имам време да ги преместя в съответната тема  pardon
Така и направих, но тя просто ме насочи къде, защото наистина не бях видяла темата  give_rose
Тук сме, за да си помагаме взаимно! Все пак е хубаво всички да спазваме правилата на форума, не споря!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: май 18, 2007, 14:38:40 »

Юлето и на мен така е писала!!! Но ЛС с текст: "Премести ми поста от еди коя си тема", без нищо повече....? crazy Но си права, Мария, че правилата са з авсички и трябва д а ги спазваме всички, за да е хубав и подреден форума!!!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: май 18, 2007, 14:39:45 »

Мария, съгласи се, че не можа някой (не визирам никой определено) да си пише където и каквото иска и после с едно ЛС да иска да се мести!!! Ми то такак с егуби смисъла на отделните теми, д анаправим всичко в една тема "КАША" и всеки да си пише там за всичко!!!
да така е, но аз поне се усетих и затова веднага помолих за преместване
« Последна редакция: май 18, 2007, 14:44:41 от maria_lakova » Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: май 18, 2007, 14:40:34 »

Хей, карате ли се. Ще заключа темата  nea

За такива спорни въпроси обръщайте се към мен.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: май 18, 2007, 14:41:15 »

Хей, карате ли се. Ще заключа темата  nea

За такива спорни въпроси обръщайте се към мен.

Не, просто спорим!!! crazy
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: май 18, 2007, 14:43:06 »

аз имам следния въпрос:
когато някой новодошъл пише където му падне трябва ли да изчакваме да му се премести мнението където трябва и тогава да отговаряме или после се местят всички мнения,защото много често ми се случва да виждам такива неща и се чудя дали да пиша за да не се окаже че не спазвам правилата?
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: май 18, 2007, 14:44:07 »

аз имам следния въпрос:
когато някой новодошъл пише където му падне трябва ли да изчакваме да му се премести мнението където трябва и тогава да отговаряме или после се местят всички мнения,защото много често ми се случва да виждам такива неща и се чудя дали да пиша за да не се окаже че не спазвам правилата?

аз лично се отказвам от такива коментари - за да не объркам и после да има критика !!!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: май 18, 2007, 14:45:56 »

а колкото до грешки и правила !! всички бъркат даже и модераторите !!!! smile но сме хора все пак, важното е да не се прекалява !!

Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: май 18, 2007, 14:46:24 »

аз имам следния въпрос:
когато някой новодошъл пише където му падне трябва ли да изчакваме да му се премести мнението където трябва и тогава да отговаряме или после се местят всички мнения,защото много често ми се случва да виждам такива неща и се чудя дали да пиша за да не се окаже че не спазвам правилата?

аз лично се отказвам от такива коментари - за да не объркам и после да има критика !!!

 По принцип няма проблем да се изместят няколкомнения на веднъж, но ако модераторите не забележат веднага става малко объркване на темата!!! Затова е по-добре или да информирате някой, даже 2-ма модератори, но НАВРЕМЕ или просто да напишете, че вече има такава тема и тя е еди коя си или да дете линк към нея!!! good
« Последна редакция: май 18, 2007, 14:48:25 от Bulechka_TS » Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: май 18, 2007, 14:46:55 »

а колкото до грешки и правила !! всички бъркат даже и модераторите !!!! smile

е не го казвам само аз
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: май 18, 2007, 14:47:10 »

а колкото до грешки и правила !! всички бъркат даже и модераторите !!!! smile но сме хора все пак, важното е да не се прекалява !!

Да, така е!!! Но 6 грешки и то очевадни и елементарни в 3 изречения... beating
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: май 18, 2007, 14:47:44 »

аз имам следния въпрос:
когато някой новодошъл пише където му падне трябва ли да изчакваме да му се премести мнението където трябва и тогава да отговаряме или после се местят всички мнения,защото много често ми се случва да виждам такива неща и се чудя дали да пиша за да не се окаже че не спазвам правилата?

аз лично се отказвам от такива коментари - за да не объркам и после да има критика !!!

 По принцип няма проблем д ас еизместят няколкомнения на веднъж, но ако модераторите не забележат веднага става малко объркване на темата!!! Затова е по-добре или да информирате някой, даже 2-ма модератори, но НАВРЕМЕ или просто д анапишете, че вече има такав атема и тя е еди коя си или да дете линк към нея!!! good
ок.вече ще правя така give_rose
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: май 18, 2007, 14:49:37 »

а колкото до грешки и правила !! всички бъркат даже и модераторите !!!! smile но сме хора все пак, важното е да не се прекалява !!

Да, така е!!! Но 6 грешки и то очевадни и елементарни в 3 изречения... beating


ами аз като си напиша мнението и после се връщам на същата страница за да си го видя, и ако има грешки си го поправям веднага !!! мен лично ме дразни и веднага реагирам !!!! 
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: май 18, 2007, 14:51:31 »

а колкото до грешки и правила !! всички бъркат даже и модераторите !!!! smile но сме хора все пак, важното е да не се прекалява !!

Да, така е!!! Но 6 грешки и то очевадни и елементарни в 3 изречения... beating


ами аз като си напиша мнението и после се връщам на същата страница за да си го видя, и ако има грешки си го поправям веднага !!! мен лично ме дразни и веднага реагирам !!!! 

 Bravo Bravo :bravo:Ели, дано и другите така правят!!! good
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines