Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 10:35:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въздържайте се от ...  (Прочетена 112515 пъти)
 
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: април 16, 2007, 14:50:20 »

аз лично избягвам да се включвам в някои теми за да не ме обвинят,че използвам много усмивки или че ми е прекалено дълъг поста или че  се състои само от две думи,а  не изключвам варианта и да ми изчезне някой........аз пък искам да изкажа моето мнение,че има хора които се оливат със слагането  на снимки изтеглени от интернет.те не се включват за да дискутират дадената тема,а за да покажат кооооолкото се може повече снимчици.мен това ме дразни повече-"надпреварата" кой колко снимки на букети(например)може да сложи.това е моето мнение!
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: април 16, 2007, 14:53:44 »

аз лично избягвам да се включвам в някои теми за да не ме обвинят,че използвам много усмивки или че ми е прекалено дълъг поста или че  се състои само от две думи,а  не изключвам варианта и да ми изчезне някой........аз пък искам да изкажа моето мнение,че има хора които се оливат със слагането  на снимки изтеглени от интернет.те не се включват за да дискутират дадената тема,а за да покажат кооооолкото се може повече снимчици.мен това ме дразни повече-"надпреварата" кой колко снимки на букети(например)може да сложи.това е моето мнение!
Съгласна съм с теб!
Уверявам те, че се мисли по въпроса точно за тези мнооооого снимки, така че само търпение  secret
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: април 16, 2007, 14:55:25 »

така е *THUMBS*като ще се прави забележка на един за нещо да се обърне внимание и на другите неща които дразнят много хора good
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #48 -: април 16, 2007, 15:37:58 »

 Oh my ...

Съвсем искрено, това пък не ми е минало през ума. Аз точно от тези снимки черпя идеи за моята декорация, прическа, и т.н., и, честно казано, без тях форумът едва ли би ми бил толкова полезен... затова се и опитвам да се отблагодаря с някои снимки, които знам, че биха били полезни на други момичета. Но ако е такава работата, ще си махна веднага постовете със снимки. Просто ме изненада този коментар.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: април 16, 2007, 15:43:29 »

не е казано да няма снимки а да не се прекалява,
както с думи4ките които на мен са ми любими
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: април 16, 2007, 15:45:49 »

и аз мисля, че публикуваните снимки са много полезни. Поне на мен ми помагат, а и доста ме забавляват Girl_hide. Дори не съм се замисляла, че могат да пречат на някой.  blush Та това са безплатни идеи ?!? Не всеки може да ги изрови от интернет.
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #51 -: април 16, 2007, 16:04:54 »

И не знам на кого биха били от полза дискусии на сватбени букети, вместо снимки на такива. какво, да си ги описваме с думи ли??
Много момичета тук сами си правят декорацията и държат и на най-дребни елементи, които трябва да се видят. освен ако няма други причини -т.е. сайтът да не може да се справи със снимките - ми се струва глупаво да се прогонят тези момичета от форума (защото практическата му полза драстично ще намалее). Освен това никой не е сложил снимки на себе си или на хиляда домашни любимци, например - снимките са все на полезни неща!!

Че трябва да има правила, трябва, но дайте да не влизаме в крайности...
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: април 16, 2007, 16:19:49 »

Много момичета тук сами си правят декорацията и държат и на най-дребни елементи, които трябва да се видят. освен ако няма други причини -т.е. сайтът да не може да се справи със снимките - ми се струва глупаво да се прогонят тези момичета от форума
Че трябва да има правила, трябва, но дайте да не влизаме в крайности...
ееееее никой никого не иска да гони
стига ве4е с тия забележки
Активен
admin
Модераторче
Сватбар
***
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: април 16, 2007, 16:25:27 »

Относно снимките, можем да ви успокоим. Намерихме решение на проблема. Което ще стане "обществено достояние" Wink в близките дни.

П.П. Следете новините smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: април 16, 2007, 20:12:58 »

аз лично избягвам да се включвам в някои теми за да не ме обвинят,че използвам много усмивки или че ми е прекалено дълъг поста или че  се състои само от две думи,а  не изключвам варианта и да ми изчезне някой........аз пък искам да изкажа моето мнение,че има хора които се оливат със слагането  на снимки изтеглени от интернет.те не се включват за да дискутират дадената тема,а за да покажат кооооолкото се може повече снимчици.мен това ме дразни повече-"надпреварата" кой колко снимки на букети(например)може да сложи.това е моето мнение!
Аз предлагам да се назоват имена.Не за друго,но защото може би мен имаш впредвид.Аз обаче мисля че като съм намерила нещо интересно трябва да го кача във форума,а и с чиста съвест мога да кажа че не прекалявам със снимките.
А и понякога на снимката се вижда наистина всичко и е по-изчерпателен и по-пълен начин на общуване.Все пак човек получава 90 % от информацията с очите си!
Разрешавама си да напиша нещо с големи букви!Ако някой модератор иска да изтрие мнението ми,
МОМИЧЕТА ЗАЩО СТЕ ТОЛКОВА ДРЕБНАВИ И ЗАЯДЛИВИ ПОНЯКОГА?
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: април 16, 2007, 21:57:48 »

Аз също мисля,че снимки трябва да се качват!Когато аз започвах да ровя из форума ме впечатли именно това,че всеки ден се качваха снимки и се даваха нови и интересни идеи.Точно поради тази причина аз качвам снимки,които съм намерила из интернет-за да могат момичетата,които тепърва започват  подготовката на сватбата си,да събират идеи и най-вече да остават във форума,за да може той да се разраства и обогатява. Другата причина е,че просто искам да споделя с момичетата,които редовно посещават форума,това,което на мен ми харесва и намирам за красиво.
Снимките са полезни,моля ви не се дразнете!
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: април 17, 2007, 06:38:51 »

Абсолютно съм съгласна  *THUMBS*снимките са едно от най - полезните неща във форума! И аз лично съм благодарна на всички момичета, които ги качват, тъй като определено сама няма да мога да намеря толкова много идеи  give_rose
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: април 17, 2007, 07:38:24 »

Мисля, че този път забележката за снимките не е коректна. Я си представете форума с наполувина от снимките които има сега???? Само текст и описания разни.
Що се отнася до правилата- най-добре е всички да ги прочетем отново и да си ги спазваме просто. А не всеки ден да се чепкаме за тях. За какво сме се събрали тук? Аз мисля,  че причината беше да споделяме пред-сватбените си емоции и да си даваме идеи.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: април 17, 2007, 08:08:45 »

аз също се присъединявам към Юлето !!! и си мисля, че има забележки да се правят на други , които си мисля, че искат да натрупат мнения и пишат само колкото и даса в парчето !!! а колкото до снимките: момичета на мен страшно много идеи ми дават снимките ви - аз си правя повечето работи самичка и ако не бяха вашите снимки - нямаше да съм толкова изобретателна !!! нека не се караме а просто да спазваме правилата smile
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: април 17, 2007, 08:15:51 »

уф айде стига ве4е, първо се захванахте с мен сега със Сиска, сйде стига спорове нека да е весело във форума.
Моля
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines