Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:35:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въздържайте се от ...  (Прочетена 111675 пъти)
 
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 04, 2007, 21:28:46 »

според мен няма ни6то ло6о да пи6а тази дума "страхотни са...", а мисля 4е не само аз я споменавам или някой ми брой цитатите в които съм я писала ?!!!
немога да пи6а само "много са хубави" примерно
ако по4нем сега да си намираме косури........
благодаря за забележката !!!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 04, 2007, 21:35:21 »

аз предлагам да се напи6ат думи4ките които НЕ трябва да се споменават или които ТРЯБВА да бъдат по-малко споменавани, 4е да няма още подобни забележки !!!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 04, 2007, 21:50:42 »

на мен не ми е много ясно защо не трябва да има постове от сорта на "супер" и така нататака.....
не мога да се сетя аз далуи съм писала такива,но все пак ако така трябва ще спазвам правилото
аз мисля че по скоро трябва да има ограничение за дълги постове.Аз лично като видя излияния от над 15 реда и ми става лошо.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: април 04, 2007, 21:55:18 »

на мен не ми е много ясно защо не трябва да има постове от сорта на "супер" и така нататака.....
не мога да се сетя аз далуи съм писала такива,но все пак ако така трябва ще спазвам правилото
аз мисля че по скоро трябва да има ограничение за дълги постове.Аз лично като видя излияния от над 15 реда и ми става лошо.
и аз мился като теб, но явно не е умесно да се ползват такива думи4ки
май най-добре ще е да не пи6а а само да 4ета, 6том толкова се дразнят на "страхотни са", "стискам палци" и т.н.
но все пак мисля 4е 99% от хората които пи6ат във форума използват тези думи!!!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 04, 2007, 22:29:24 »

Момичета не се хващайте за думите.Според мен ТЕО има впредвид да не се прекалява с кратките постове и да се получи например много дълга тема,без да има нещо съществено в нея.Разбира се че всеки иска да изрази емоциите си понекога само с  yahoo и това не мисля ,че ще е проблем,но просто не трябва да се прекалява.
Това е форум и тук трябва да се получава диалог с приятни и в никакъв случай досадни за четене постове.
Представяте ли си какво става,когато някой не е влизал примерно два дни и вижда 5 стр непрочетени теми и започне да ги отваря и вижда само "о ,супер","страхотни са",и yahoo.Нали човек влиза тук за да сподели и обмени информация?
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: април 04, 2007, 22:34:40 »

Момичета не се хващайте за думите.Според мен ТЕО има впредвид да не се прекалява с кратките постове и да се получи например много дълга тема,без да има нещо съществено в нея.Разбира се че всеки иска да изрази емоциите си понекога само с  yahoo и това не мисля ,че ще е проблем,но просто не трябва да се прекалява.
Това е форум и тук трябва да се получава диалог с приятни и в никакъв случай досадни за четене постове.
Представяте ли си какво става,когато някой не е влизал примерно два дни и вижда 5 стр непрочетени теми и започне да ги отваря и вижда само "о ,супер","страхотни са",и yahoo.Нали човек влиза тук за да сподели и обмени информация?

да така е права си
понякога има какво да се сподели а понякога няма просто 4ета и се възхи6тавам и затова се полу4ава така
а когато някоя от моми4етата си е купила не6ти4ко за сватбата, какво немога да я поздравя и да и кажа колко е хубаво еди си кое или клко е страхотно и т.н
просто мисля 4е някои злоупотребиха тази ве4ер със забележката си и това ме подразни
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: април 04, 2007, 22:37:17 »

Но представи си ако всички момичета се изредят с  Bravo да честитят на някоя обувките какво ще стане?Аз също чета всичко,но не пиша.Понякога ми се иска,но в момента в който започна да избирам емотикони си казвам че не е нужно чак толкова.
Но всичко е ОК! *THUMBS*Не се засягай тук сме толкова различни хора,че...............
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: април 04, 2007, 22:41:17 »

Момичета не се хващайте за думите.Според мен ТЕО има впредвид да не се прекалява с кратките постове и да се получи например много дълга тема,без да има нещо съществено в нея.Разбира се че всеки иска да изрази емоциите си понекога само с  yahoo и това не мисля ,че ще е проблем,но просто не трябва да се прекалява.
Това е форум и тук трябва да се получава диалог с приятни и в никакъв случай досадни за четене постове.
Представяте ли си какво става,когато някой не е влизал примерно два дни и вижда 5 стр непрочетени теми и започне да ги отваря и вижда само "о ,супер","страхотни са",и yahoo.Нали човек влиза тук за да сподели и обмени информация?


Съгласна съм с fiibi_bg  good И аз точно това имах предвид!
А думи като "страхотни са", "стискам палци" и т.н. не дразнят, ако не са написани самостоятелно, а и ако стане цяла страница с тях вече  girl_impossible girl_impossible girl_impossible
Тук не сме се събрали да си правим злобни забележки и да се обиждаме, а да споделяме мнения и опит  pardon
За дългите постове също съм съгласна, че не за всяка тема са подходящи  dirol Но ако има да се разказва нещо, то не може пък да се каже с две думи или с две изречения  pardon
Моля ви просто да спазвате правилата на форума и да спрем с тази тема засега, защото така можем да продължаваме безкрай да спорим кое трябва и кое не трябва да се пише  pardon
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: април 04, 2007, 22:48:35 »

А думи като "страхотни са", "стискам палци" и т.н. не дразнят, ако не са написани самостоятелно, а и ако стане цяла страница с тях вече  girl_impossible girl_impossible girl_impossible
да с това съм съгласна
« Последна редакция: април 04, 2007, 22:50:31 от maria_lakova » Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: април 05, 2007, 07:45:21 »

нямах намерението да те обиждам със забележката си , а просто искам да се разгледаш из форума !!! ако не всички спазват правилата наистина няма да е интересно да се четат само смайлита или две думи !!! също като фийфби и мария казвам, че трябва да има диалог !!! но не е нужно всички да се изброяваме със по две три думи , само и само за да сме във форума !!! нали това е смисъла да се обменят идеи и да е интересно !!!!! не да гледаш само страници със "страхотно е, "супер е " !!!! един като го е казал, не е нужно всички да се изреждат !!! повторих се, но искам да се разбере, че не целя да правя забележки на ляво и на дясно, а просто искам да е интересно !!!!!! smile
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: април 05, 2007, 07:59:56 »

Подкрепям напълно всичко казано от теб Ели.
Не ми харесва факта, че в тази тема всички пишат как тези правила били справедливи и щели да се опитват да ги спазват...а накрая някои от тях си правят пак старите глупости.
Какво искаме да правим бройка на мнения ли??? Така само се дразнят другите.
 Както и да е дайте да се уважаваме и да не се правим на хитри.
Поздрави на всички  kiss2
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: април 05, 2007, 08:46:24 »

аз ли4но за себе си мога да кажа 4е се опитвам да ги спазвам
да вярно е писалам по едн дума, но в пове4ето слу4ай гледам да водя диалог
как и да е нека спрем
ок?
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: април 05, 2007, 12:23:54 »

От както наложихме правилата, постовете започват да стават по интересни за четене. Приветствам действията на модераторите, справяте се добре  Bravo

А за хората желаещи да използват смайлитата, има една страхотна тема.
LAUGHTERРазказ в картинки
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #43 -: април 05, 2007, 22:27:40 »

хей,няма нужда от този разговор май!
аз мисля,че просто като пишем и не можеме да си разбираме интонацията и за това сигурно някоя забилижка звучи някакси грубо diablo.и за това и аз бих се обидила sad
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: април 06, 2007, 11:21:46 »

От както наложихме правилата, постовете започват да стават по интересни за четене. Приветствам действията на модераторите, справяте се добре  Bravo

А за хората желаещи да използват смайлитата, има една страхотна тема.
LAUGHTERРазказ в картинки

Благодаря от името на модераторите  10x
Стараем се  blush
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines