Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:34:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въздържайте се от ...  (Прочетена 111694 пъти)
 
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: април 22, 2007, 21:41:07 »

уф айде стига ве4е, първо се захванахте с мен сега със Сиска, сйде стига спорове нека да е весело във форума.
Моля
споко петкова на мен въобще не ми пука че се заядоха с мен.я чакайте малко нали пиша в правилната тема:въздържайте се от.......защо да нямам право на мнение за това кое мен ме дразни и за кои неща трябва някои да се въздържат малко,естествено че най-лесно е да нападнеш даден човек,а явно се оказва много трудно да признаеш че си попрекалил както с някои от темите,така и със острите забележки,не само на лични,а и в постовете.............
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: април 23, 2007, 08:30:50 »

Идеята на Въздържайте се от ... е да направи темите по богати на информация. Представете си следната ситуация: Искате да намерите информация за булчинската рокля. Отваряте темата и ....

Много яка рокля  good good good

Супер  girl_wink girl_wink

и така 20 мнения.

Сега ви е ясно, че бързо ще се откажете да четете.

Въпроса е не, че не трябва да изказвате такова мнение, а то да е съдържателно: Защо.., какво..., сравнено с..., модна линия... и т.н. Няма поставени ограничения за мненията и няма да има.
 Wink

За да не се налага да трием постове, а след това да се сърдят потребители. Решихме първо да пуснем тази тема.
Иначе може да постъпваме като в нормалните форуми - "Голямата гума на модераторите".

Имахме един случай тази година с една потребителка, която се сърдеше за изтрити постове и изтрити повтарящи се теми.
След заплахи и няколко писма гръмко заяви, че няма да пише повече.
Интересното беше, че случайно я засякох в друг форум и още на първото мнение я бяха предупредили за същите неща. tease

Малко повече се дразните.  Wink

Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: април 23, 2007, 10:31:43 »

когато започнах да чета форума ми направи много силно впечатление и ми стана много готино като видях всички от форума колко са близки как си споделят за новите придобивки,от самият форум лъхаше някакво много приятно чуство.И аз го възприемам не толково като начин за събиране на информация,колкото като като чат с приятели,може и да не е правилно но така го чуствам аз.
Всеки нов потребител когато е влязал и попитал нещо всеки един от нас е откликвал с информация,така че не виждам какво какво толкова лошо има ако всеки се изреди да изкже мнение за новата рокля примерно или диадемка.аз понякога като видя нещо което страшно ми харесва направо оставам безмълвна и мога да кажа само "страхотно е"
и незнам дали само аз се дразня на тези потребители които само регистрират и четат или след едно мнение изчезват яко дим Mad girl.а може би за тях би било скучно да четат 10-15 мнения от сорта"ох че яка рокля".
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: април 23, 2007, 10:45:06 »

Разбира се и това го има. Някак си се търси "златната среда"  Wink
Затова е Въздържайте се, което не значи не го правете.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: май 13, 2007, 22:10:08 »

Много хубаво казано, тази темичка е много полезна!!!  Bravo Bravo Bravo, Тео!!! good
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: май 18, 2007, 14:18:32 »

Както винаги преглеждам коша на форума и виждам доста изтрити мнения, за които ставаше тук дума.
И пак въздържайте се.... Wink После да не се сърдите на модераторите (правилата са за всички).

И много моля пишете без грешки   blum
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: май 18, 2007, 14:20:26 »

да трият се мнения, за които е било помолено да се преместят а те са изтрити Mad girl
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: май 18, 2007, 14:25:32 »

Както винаги преглеждам коша на форума и виждам доста изтрити мнения, за които ставаше тук дума.
И пак въздържайте се.... Wink После да не се сърдите на модераторите (правилата са за всички).

Ами, вече има сърдити!!! beating

И много моля пишете без грешки   blum

А това е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО важно!!! Bravo Bravo Тео!!!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: май 18, 2007, 14:26:41 »

Ами, вече има сърдити!!! beating
определено има защо
« Последна редакция: май 18, 2007, 14:30:15 от maria_lakova » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: май 18, 2007, 14:28:30 »

Едва ли, но да не разводняваме темата, че после някои могат пак да се цупят!!! crazy
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: май 18, 2007, 14:29:18 »

да трият се мнения, за които е било помолено да се преместят а те са изтрити Mad girl
PETKOVA, ако видите нещо нередно според вас или неправилно изтрито мнение, моя съвет е да пишете на лични на някой от модераторите (аз поне съм насреща   good) и да се обсъди какво да се направи! Изтритите мнения могат да се възстановят, ако са още в "кошчето", така че - модераторите сме за това да помагаме ако има нещо  good
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: май 18, 2007, 14:29:36 »

Едва ли, но да не разводняваме темата, че после някои могат пак да се цупят!!! crazy
еееее това пък беше върхът
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: май 18, 2007, 14:30:27 »

да трият се мнения, за които е било помолено да се преместят а те са изтрити Mad girl
PETKOVA, ако видите нещо нередно според вас или неправилно изтрито мнение, моя съвет е да пишете на лични на някой от модераторите (аз поне съм насреща   good) и да се обсъди какво да се направи! Изтритите мнения могат да се възстановят, ако са още в "кошчето", така че - модераторите сме за това да помагаме ако има нещо  good
добре казано и аз го направих, но уви явно не всички модератори са добре настроени
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 18, 2007, 14:32:37 »

да трият се мнения, за които е било помолено да се преместят а те са изтрити Mad girl
PETKOVA, ако видите нещо нередно според вас или неправилно изтрито мнение, моя съвет е да пишете на лични на някой от модераторите (аз поне съм насреща   good) и да се обсъди какво да се направи! Изтритите мнения могат да се възстановят, ако са още в "кошчето", така че - модераторите сме за това да помагаме ако има нещо  good

Мария, съгласи се, че не можа някой (не визирам никой определено) да си пише където и каквото иска и после с едно ЛС да иска да се мести!!! Ми то такак с егуби смисъла на отделните теми, д анаправим всичко в една тема "КАША" и всеки да си пише там за всичко!!!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: май 18, 2007, 14:33:16 »

добре казано и аз го направих, но уви явно не всички модератори са добре настроени

Или просто не всички членове са чели и спазват правилата на форума!!!
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines