Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 14:15:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашият лекар акушер-гинеколог  (Прочетена 396840 пъти)
 
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: юли 18, 2012, 11:59:34 »

а каква е цената на частно ако може да ме ореантираш?
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #346 -: юли 18, 2012, 12:15:56 »

а каква е цената на частно ако може да ме ореантираш?
При Ковачева дадох мисля 80 лева за прегледа и вагинален УЗ. А при Калчева и Парушева си ходя само за УЗИта и те са по 30.
Цитонамазката и други изследвания си ги плащаш отделно...
« Последна редакция: юли 18, 2012, 12:22:23 от snowy » Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: юли 18, 2012, 12:34:53 »

Колкото до цените Моникамария те са едни и същи за втората ФМ и при Марков и във Фемина и са при всички положения по-високи от цените за първата.Това е нормално и не е само при Димитрова.
Не виждам логиката, при положение, че почти никакво инфо не ни даде за бебчо (особено сравнено с първата ФМ) и ни заяви, че трябвало втори път да я правим, защото не бил в подходяща позиция, т.е. втори път 130лв. Но аз все пак писах на какво го отдавам, въпреки че за мен това не е професионализъм. Просто я сравнявам с нейната колежка, от която сме много доволни.  pardon Понякога с лекарите с най-големите имена така се случва...
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: юли 18, 2012, 13:06:20 »

При Ковачева дадох мисля 80 лева за прегледа и вагинален УЗ. А при Калчева и Парушева си ходя само за УЗИта и те са по 30.
Цитонамазката и други изследвания си ги плащаш отделно...

Хич не са малки сумите които се събират за съжаление sad Аз затова търся някъде с направления да мога поне за някой неща да ги ползвам.
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #349 -: юли 18, 2012, 13:15:34 »

Josephine То май само прегледа може да мине по касата, УЗИто си го плащаш навсякъде sad
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: юли 18, 2012, 13:29:50 »

прегледа, цитото, микрото тия неща могат по направление, и ехо един път ми казват плати си, друг път ми казват не можело...та общо взето не мога да им хвана спатиите, знам че им се отпуска някакъв бюджет на лекарите и като го покрият, повече не могат да пускат безплатни (демек по направления) процедури....беше ми го казала една гинеколожка доста отдавна. Не гарантирам за достоверност, защото може и просто да си е търсила оправдание да си платя...
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #351 -: юли 18, 2012, 13:52:38 »

Josephine Естествено, че си има някакъв лимит за направленията към гинеколог, но честно казано все съм ходила на частно........... smile
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: юли 18, 2012, 14:18:44 »

Да ти кажа тогава като ходих при нея беше началото на месеца и тя ми каза че е обещала на някакво момиче някаква супер скъпа процедура и с нея й се изчерпвали парите които й отпускали за месеца за да покриват процедурите за които имаш направления и съответно не можело да си позволи този месец никакви безплатни процедури, независимо че съм с направление, всичко трябвало да си плащам. Това имах предвид и ми се видя странно, но може и така да е. надявам се да си ме разбрала че аз малко объркано го обясних  blush
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #353 -: юли 18, 2012, 14:24:24 »

Josephine Възможно е............ От работа ни осигуряват профилактични прегледи и можеше да се избере и АГ с цитонамазка. Ако имаш такава възможност, възползвай се...... Wink
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: август 08, 2012, 17:39:49 »

Аз да ви кажа ходя при две лекарки - в поликлиниката /имам метаболитен проблем и ми се налага повече изследвания да правя, а естествено всичко струва пари/ и на частно при д-р Григорова. В поликлиниката не плащам нищо - нито цитонамазка, нито ехограф. Явно лекарката е добра, защото има много, ама много хора при нея, но никога досега не е казвала за изчерпване на лимити???
Активен
rainbow_v
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #355 -: януари 15, 2013, 12:58:50 »

Здравейте, искам да ви попитам за мнение за д-р Веселина Славкова от МЦ Фемина, тъй като за нея има най-скоро свободни часове за фетална морфология?
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: януари 16, 2013, 16:50:34 »

Аз вчера ходих при нея и съм изключително доволна. Препоръча ми я моя приятелка и не съжалявам. Много е добричка, търпелива (въпреки, че моето бебе се оказа доста инато и не искаше да се мръдне от положението, в което беше застанало), ако имаш въпроси ще ти отговори спокойно и ти обяснява всичко, което виждаш на екрана.
Активен
rainbow_v
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #357 -: януари 18, 2013, 17:55:47 »

Мерси! А даде ли ти снимки на бебето?
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: януари 20, 2013, 12:10:55 »

Да даде ми 6 броя снимки на различни положения на бебето, на сърцето с сърдечните тонове (пуска да чуеш как му бие сърцето и да измери пулса му) и  отделно на лист са написани данните от феталната морфология (няма нужда да се мъчиш да запомниш всичко).
Активен
rainbow_v
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #359 -: януари 25, 2013, 09:20:55 »

Онзи ден бях при д-р Славкова и останах много доволна. Много е мила и обеснява всичко. Даде ми снимки и диск с клипчета.
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines