Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 06:36:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Спалнята!!!  (Прочетена 302375 пъти)
 
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #255 -: април 27, 2010, 19:04:08 »

Ина, влюбена съм в спалнята ти! Минимализъм или не, браво! Браво!  Bravo Bravo heart
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #256 -: април 27, 2010, 19:08:07 »

Брей тоя пусти скрин, от вчера го мисля... crazy Е сегичка ше погледна кьде ще да е.

Иначе изглежда голяма сигурно, защото мебелите са малки  sarcastic и то като се спазят пропорциите  pardon Нашето легло е 140х190. Тук двойните обикновено са 160х200.

А пердетата, Роси, са от магазина дето работя в него и имат супер кройка, която вьобще не се вижда на снимката за сьжаление. Кадифето е горе с плисе. И да ти кажа са толкова ужасно дьлги, защото един подгьв е 30е (разбирай на перде) и ме боли сьрцето да дам толкова пари, а има супер много други по-спешни разходи. Та добре, че е копринено кадифе та пада хубаво и поне на вьншен вид не е грозотия, но сьбира яко прахоляк  nea Та и моята работа малко като вашата де - по грешка  girl_haha

Иначе мьжьт ти има право - наистина е модерно да падат 10ина см по земята. Само дето моите падат 50  blush
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: април 27, 2010, 19:52:36 »

Ина спалнята ви е веднъж, направо ми обра точките.Този стил много го харесвам, а и бялото абе станало е страхотно.А гарсероба и скрина са направо страхотни, влюбих се в тях.

Гери леглото е много красиво и наистина старинно и някак си тежко стои.А това със статията и рамките е много идейно браво.

Момичета страхотно се справяте.Много ви се радвам smile

Бубка и аз да кажа  blush и на мен ми е малко странно макар, че на нашите спалнята е подобна все си мисля, че нещо ще ми падне на главата  pardon Но ако вие нямате такива проблеми това поема страшно място и може да сложиш хиляди неща по шкафчетата smile
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: април 27, 2010, 21:25:48 »

Ина, мила, браво, каква хубава спалня сте сътворили само! Бомба е! Bravo Bravo Bravo Гледам, че и пердетата си окачила, ама свиркай ако има още дупки да се правят Wink.Ей такива пердета "сливов цвят" както им викат тук и аз искам, но нещо не намирам. Ще взема да те посетя в магазина. Да свирнеш щом правите разпродажби, че аз вече 6 месеца съм без пердета, може да почакам още малко blush. Малко оф-топик Offtopic, но къде е този прекрасен парк ? южната част на града?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #259 -: април 27, 2010, 21:38:14 »

Пердетата изглеждат сливови, но всьщност са "кьртица" (тя кьртицата мисля още не стигнала Бьлгария и слава Богу).

 Offtopic Паркьт е тук до нас, на 3мин. Не знам коя е тая южна част  scratch one-s head Това е Parc de Saint Cloud  Offtopic

ПП. Вземете се вдигнете и елате ни на гости, та ще ви водим с парка. Може на пикник  good
« Последна редакция: април 27, 2010, 21:41:05 от inaxastra » Активен
elanida
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: април 27, 2010, 23:54:47 »

Много съм впечетлена от леглото на Gery79! И е чудесно, че сте го реставрирали сами!
inaxastra, спалнята ви е стилна, уютна... Особено скринът много ми хареса. Обожавам светли старинни мебели! За да не съм голослована - снимки от нашата спалня в галерията.
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: април 28, 2010, 08:46:23 »

 inaxastra, страхотна спалня Bravo
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #262 -: април 28, 2010, 09:29:50 »

Elanida, много е хубаво у вас  girl_in_love girl_in_love girl_in_love

Откьде ги взе мебелите ? А пьк тоалетката ти е просто мечта  Girl_sing Girl_sing Girl_sing И аз искам такава тоалетка пьк  Плачещо момиче Но ще трябва да почакам няколко години - на следващото разширение с десет квадрата може и да изкарам кьсмет  sarcastic

Много, много ми хареса  heart Благодаря ти за снимките give_rose give_rose give_rose
Активен
elanida
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: април 28, 2010, 22:01:37 »

Inaxastra, радвам се, че са ти харесали мебелите. Всъщност само леглото е старо - от 20те години на миналия век и съответно реставрирано. Другите неща са "имитации". Ако искаш мога на лични да ти изпратя адрес на сайта, от който ги поръчах. 
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #264 -: април 28, 2010, 22:24:58 »

Искам разбира се  smile

Нашите сьщо не са автентични. Повечето са от Interior's. http://www.interiors.fr/site_flash/
Даже хванахме случайно, затварянето на един от магазините им и успяхме да вземем гардероба и бюфета в хола на половин цена.

Аз си гледам редовно по разни сайтове и магазинчета за shabby chic. Липсват ни още някои дребни предмети - лампи, малка масичка, така че давай сайта, най-малкото за радост на очите, пьк не се знае, може да си открия и някое щастие вьтре  danceg
Активен
elanida
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: април 28, 2010, 23:12:06 »

Уау, сайтът ти е просто радост за окото! Страхотни неща! Благодаря, че сподели  give_rose
Аз поръчвам от този: http://www.impressionen.de. Изборът не е толкова голям, но цените ме устройват.
 
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #266 -: април 29, 2010, 22:15:13 »

Как не е голям избора бе  crazy
Очите ми останаха в лантерните  heart heart heart
Има жетоки неща good Не погледнах обаче дали доставят до ФрАнция и колко е доставката. Цените са сходни с тукашните.

http://www.maisonsdumonde.com/produits/?action=listestylepays&cat=5318e39856df25807df195f4eb9b5266
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: юни 29, 2010, 12:01:48 »

Ние почти приключихме с банята и минаваме на спалнята  Wink Няма да се деля от колектива-и нашата ще е в лилаво-искаше ми се тъмно лилаво,но ще е бледо лилаво ,снимка1 -гледате по светлото,на мястото на по-тъмното ще има тапет и общо взето по същия начин и нашата спалня ще изглежда като разположение.
Тапета е такъв снимка2
Тези дни трябва да е готов проекта за спалнята,ще има само дъска и шкафчета на нея,защото леглото го имаме и гардероб,а в последствие като видим какво пространство остава ще мислим и за други мебели  blush
Искаме нещо подобно(снимката е взета от нета) снимка3
« Последна редакция: юни 29, 2010, 16:53:04 от miss™ » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #268 -: юни 29, 2010, 12:05:31 »

Ей супер ! А тапетьт е  girl_in_love girl_in_love girl_in_love

Обаче за пьрвата снимка иска парола  huhhuh.gif
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: юни 29, 2010, 12:34:29 »

Не съм сложила правилен адрес ,ето я снимка 1 . А леглото ни е такова ,даже и тапета отзад е като нашия  sarcastic снимката е взета от нета
За Дормео не мога нищо да кажа,от познати само хубави неща чувам за тях,но лични наблюдения нямам  pleasantry
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines