Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 22:23:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Спалнята!!!  (Прочетена 302281 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: април 15, 2010, 14:07:55 »

Супер е Жужи, аз също съм си харесала такава светла спалня smile Много е хубава скеф да си спите в нея smile
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #196 -: април 15, 2010, 14:14:28 »

Мерси, Маги на живо е още по симпатично но понеже има материала е грапав и някъкси се прелива на снимките то не еснежно бяло ,а има и нюан бежаво ,но не се вижда.Аз съм супер доволна от матрака ако някой иска повече инфо и качествен матрак ще му дам линк да прочете .Гарантирам 100% супер качество. 
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: април 15, 2010, 14:20:07 »

Жужи, спалнята ви е много красива. Със здраве и любов да си я ползвате smile

Аз между другото не бих отказала линка за матрака, защото съм започнала да събирам информация и всяко допълнително инфо ще ми е от полза  tease
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: април 15, 2010, 14:21:22 »

Жужи, много ви е хубава спалнята!!!! Под леглото (ние сме с такъв механизъм) доста багаж се побира, много е удобно!!! Личи си, че не е чисто бял цвета!!!!

С кеф да се гушкате в нея Wink
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #199 -: април 15, 2010, 14:46:24 »

Мерси момичета ,а най интересното е ,че когато монтираха кухната и сега спалнята мъжа ми не беше тук и още нищо не е видял на живо,вчера това се шегувахме със свекървата ,че на нас си ни харесва обаче на съпруга дали ще му хареса .........но поставен е пред свършен факт.За кухнята заедно избрахме материала   и цвета и той замина ,а спалнята си е изцало мой избор дано даму хареса.Той и матрака дори не е пробвал smile.Аз бях на гости в моя братовчетка и спах на такъв матрак и останах супер доволна ,а дано на де ми намери сега някъкъв кусур.
StAsSi ,ето линка http://www.relax-matt.com/BG/index.php?option=com_content&task=blogsection&id=6&Itemid=41
аз имам голими проблеми с гърба и кръста ,но с този матрак нещата са по различни.има голям избор .Доставят го по куриер във всяка точка на страната
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: април 18, 2010, 16:05:29 »

juji спалнята ви е страхотна, и със здраве да си я ползвате и пробвате с мъжо  danceg  blum
И наистина с този механизъм, е доста удобно и ние сме с такъв, а и стаите са ви лилави  good естествено  girl_wink
А и май дръжките на скрина са като нашите  Wink
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: април 18, 2010, 16:06:59 »

ох май съм се объркала за стените, розови са, но както и да е - всичко е прекрасно  Bravo
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #202 -: април 18, 2010, 16:11:21 »

ох май съм се объркала за стените, розови са, но както и да е - всичко е прекрасно  Bravo
Лилави са стените ,но можеби от фотото изглеждат розови
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: април 18, 2010, 20:48:25 »

Лилави са стените ,но можеби от фотото изглеждат розови
знаех си аз, че си от нашата партия  DANCE funnytooth laugh
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #204 -: април 26, 2010, 21:29:26 »

Браво, момичета, много са ви хубави спалните  Bravo Bravo Bravo Гледам всички сте срели на лилавото-много е приятно за спалня  good И гледам сьщо всички сте по модерното обзавеждане...
Аз пьк сьм се спряла на по-старинен стил. Сега на заплата ще си купувам ето тази масичка по-долу, да ми служи като нощно шкафче, че нямаме място за истински нощни шкафчета


* l_1143552502_0_1414.jpg (55.93 KB, 500x500 - видяно 325 пъти.)
« Последна редакция: април 26, 2010, 21:53:08 от inaxastra » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #205 -: април 26, 2010, 21:55:14 »

Ей такьв стил ме радва много мен:


* l_1173783408_0_1414.jpg (55.46 KB, 500x500 - видяно 329 пъти.)
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: април 26, 2010, 22:12:52 »

inaxastra страхотен избор give_rose give_rose give_rose и на мен адски ми допада този старинен стил. Тук цените обаче на подобен род медебли е баснословен, или поне това което аз съм гледала... crazy
И на мен ми предстои да обзавеждам спалня и ако ми попадне нещо такова, ще се възползвам. А този стил и бялото създават усещане за простор, лекота...средиземноморие...еххххххх Girl_sing
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #207 -: април 26, 2010, 22:24:32 »

Е то у нас няма да е чак лекота и средиземноморие за сьжаление  blush защото е малко и задуш(ев)но  pardon но откога ми беше на сьрцето...та сега като наехме необзаведен се вьзползвам  danceg
Имам вече гардероба и скрина, остават една малка масичка, на която ще стоят принтера и компютьра (чудесно се врьзват с този стил няма що  sarcastic) и лампи две, рамките сьс снимки вьрху скрина и прочие. За сьжаление и тук не са евтини и всичко става много бавно - по едно-две на заплата (за малките неща става вьпрос)  pardon Месеци ще отнеме да се завьрши като хората  huhhuh.gif

Ти спряла ли си се на нещо вече ?
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: април 26, 2010, 22:25:36 »

Ина, като се нанасяхме в апартамента преди 3 години майката на Матиас ни подари едно легло което е било на прабабата и прадядото на Матиас. Те са били доста богати на времето и леглото е ръчно изработено с две нощни щкафчета.Последните бяха в добро сьстояние но леглото беше без плат само дървената основа.И ние сами си го реставрирахме. Даже едно време е имало статия за тяхния дом в едно списание и иам снимки на леглото и аз от любопитство намерих списанието в библиотеката и съм ги принтирала и сложила на стената в стари рамки. Ако искаш мога да ти пратя на скайпа снимки че тука едва ли е интресно на някой. Но определено съм фен на стария стил дори в хола има и старинен скрин на който е тв-то а другите мебели са нови.
« Последна редакция: април 26, 2010, 22:27:48 от Gery79 » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #209 -: април 26, 2010, 22:31:38 »

Искам да...много искам  Eeager Eeager Eeager Аз обожавам старинни мебели  heart
А този стил е шведски. Казва се Густавиански стил. Густав III, крал на Швеция, в края на 18 век бил на посещение вьв Франция, кьдето останал много впечатлен от Версай. Като се прибрал порьчал да му направят мебели в подобен стил, но с по-изчистени форми и меки цветове. И така се родила тази красота, която ми пьлни душата.

Гери, чакам снимите с огромно нетьрпение  good


* 01A7010F02539586.jpg (28.98 KB, 423x271 - видяно 3561 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines