Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 06:18:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Спалнята!!!  (Прочетена 302583 пъти)
 
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: юни 29, 2010, 15:01:11 »

Не знам как се перат щори, признавам си и по принцип съм доста скептично настроена към тях, защото трябва да стоят изпънати, а в пералнята.....  angry..... и после как ще ги опъне човек, не си го представям, все пак това е плат...може и да се опънат, като се монтират, ама, дори илеко смачкан да стои плата, ще е грозно. Затова си мисля, че се носят по разни перални и пр.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: юни 29, 2010, 15:04:30 »

Значи вертикалните се свалят и навиват една по една на руло-гаранция давам ,че после са прави и нямат една гънка,за другите знам че се перат,но ние нямаме вкъщи и не мога на 100% да кажа как изглеждат след 'баня'  blum
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: юни 29, 2010, 15:23:32 »

Мисче, вертикалните, тези, които Маги показа последно, за тях говориш, нали???

Аз не знам как се пере платнена щора, само разсъждавам...  blum

Хихихи, на мен с щори ми стои офисно, имам една единствена на 1 балкон, но алуминиева, еми трън в окото ми е, но пък самотно перде там ще е още по-грозно. Някак перде със завеса (плътно перде) ми е по-уютно  blush
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: юни 29, 2010, 15:37:46 »

Да,като последно показаните щори  good
И на мен ми е офисно,затова мислех за римска/японска 'щора',но май ще заложим на пердета .Има и вариант щора/перде,но някак не може да ме 'грабне' идеята снимка1 и снимка2
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: юни 29, 2010, 15:39:40 »

Снимка 2 повечко ми хареса, но за мен тънко и плътно перде (завеса) е по-уютно. Важното е ти и твоят човек да си харесате варианта.
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: юни 29, 2010, 21:11:35 »

Офф, гледам за щори си говорите - точно това е на дневен ред у дома. Тъй като най-доброто място на климатика ни в хола е над прозореца и варианта перде за там отпадна  sad . Затова и сега ходя нагоре надолу и гледам сайтове за щори. И досега май най ми допадна варианта на вертикални щори каквито е показала магито, от два цвята. Положителното при тях е, че не трябва постоянно да ги вдигам и свалям, за да влиза светлина, ами само да ги завъртя. Римските щори и японската стена са наистина много красиви, но точно това че трябва да стоят постоянно вдигнати през деня ( за да влиза светлина) ме притеснява. Вие как мислите?
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: юни 30, 2010, 04:37:07 »

Някой да има впечетления от мебелна къща Явор?
Ние сме си харесали тази , изглежда много хубава, но не знам дали наистина са такива или просто са хубави снимките, а и не изглеждат скъпи.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: юни 30, 2010, 07:07:47 »

Туити тези спални са пластмасови.В смисъл тези имитиращи злато орнаменти са от пластмаса.Но най-добре отидете и вижте на място, мисля че в магазина им в София на околовръстното имаше същата, но бяла спалня ще добиете представа.Аз лично за това не бих дала пари.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #293 -: юни 30, 2010, 07:11:32 »

И аз това щях да напиша Маги ,обаче се спрях ,за да не излезне ,че се заяждам.Видях ги на живо ,но в бяло и ми се видя ужасно кичозно
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: юни 30, 2010, 07:39:33 »

tweety bird има доста такива мебели в България, като има евтини и скъпи, примерно има голям магазин между Пловдив и Асеновград, само с такива мебели, които са доста скъпи. Обаче има също така в един друг квартал  един магазин със същите мебели, само че доста по-евтини, така че има и друг вариант
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: юни 30, 2010, 08:43:23 »

Специално за спалнята може би вертикални щори (с вертикалните ленти) не са най-удачния вариант, но не ангажирам с мнението си smile Наистина стоят по-"студено". Ние сме с вертикални, но тип роло, в трапезарията и дневно-хола.
Горе, в спалните има перденца. В едната спалня сложихме двоен корниз и  ще сложа, освен ефирните завески за през деня, още едни по-тежки, че никак не обичам дневна светлина, ако спя.(а аз поспивам до късничко blum)
В другата спалня взехме почти прозрачно, зелено перде, което да си отива с цветовете в стаята, а снощи поръчахме плисе щори - пак в нюанс на зеленото, но по-тъмно от стените и пердето, за да пази повече. Този текстил, който си избрахме има и светлоотразителен слой от страната, която ще "гледа" навън. Като го сложат тези дни, ще пусна снимка.

Ето типа:
http://www.kamax.bg/bg/6/subcat.html
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: юни 30, 2010, 08:51:54 »

velvet, страхотни са тези щори girl_wink
Много ги харесах, чакам снимки вече като ги монтират good
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: юни 30, 2010, 09:47:07 »

Ние може би ще сме с двоен корниз и две пердета,проблема е само в какъв цвят да са,ще изчакам в неделя да изберем цвета на мебелите и другата седмица ще търся 'моите' пердета  blum
tweety bird ,най-добре я погледни на място и прецени.
Velvet ще чакам снимки  tease .
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: юни 30, 2010, 10:29:58 »

Мисче, на бул. Хр. Ботев имаше 3 магазина за пердета, единият беше скъпарски, в смисъл, високи цени на пердета, които по другите магазини са на нормални цени. Магазините са в горната част. Също голям избор имаше и в един магазин, но сега не се сещам точния адрес, аз от там взех завесите. От паметника на Васил Левски  тръгваш надолу по бул. Левски, като магазинът ще ти се падне от ляво. И още е дин магазин - на бул. България след кръстовището с Гешов.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: юни 30, 2010, 10:43:37 »

аз пък явно обратно на всички съм със щори в спалнята, защото много държа да ми е тъмно, когато спя, а реално това правя основно в спалнята, а пък в хола съм с пердета, по-тънки са по-скоро, защото искам хем да влиза светлина , хем да има перде, което не вдигам, освен на вратат към терасата.
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines