Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 01:16:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Спалнята!!!  (Прочетена 297270 пъти)
 
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: април 08, 2010, 13:00:14 »

Да , бледо лилави са стените, малко ми е смотан фотоапарата, че плаче за нов. А и снимах срещу светлината. Първо боята я бях объркала, стана една много лилава, абе направо бордеити ряпа да ядат  pleasantry и за да не ходя да поръчвам нова, че не беше от евтините, наливах бяло докато получа що годе желания цвят. Мъжът ми ме бъзикаше че цвета бил на ФК Етър - Търново, но за съжаление беше прав, първата боя беше ужасна  angry но в последствие се получи  Wink
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: април 08, 2010, 13:18:47 »

тук малко по-добре май се вижда, има едно мече със синя шапка за да видиш разликата, но просто не ми прави хубави снимки фотото sad и да си покажа перденцата че много си ги харесвам, заедно с ресните  blush
На спалнята цветовете ги водят (от фирмата така ми ги казаха) ясен и някакво зебрано, но определно исках светла спалня тъй като стаята ми е северна ... и мисля се получи добре blush докато за другите, имам забележки, е естествено отправени към мен  laugh funnytooth


* SUC50127.JPG (71.16 KB, 448x336 - видяно 478 пъти.)
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: април 08, 2010, 13:22:41 »

Да , тук се вижда по-добре. Нашата е може би малко по-тъмна, или по-скоро по-наситено е лилавото . А за дървените части и нашата е зебрано и нещо си , но светлото не го знам как се води . Ще сложа довечера някоя снимка и аз  Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: април 08, 2010, 13:28:36 »

Емили спалнята е страхотна и аз да си кажа си мисля за лилава спалня и ще видим.Мъжо се предаде вече, сега си харесах и една спалня, светъл цвят ще е и нашата, че спалнята е чист север и е по принцип подтискащо в нея.Но засега сме на Идеен проект Wink като започнем на лятос да сменяме дограма, после тапети и т.н. ще показвам и аз.

Лени ще чакам твоите сними smile
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: април 08, 2010, 13:36:28 »

Маги, Лени благодаря ви  give_rose Ще очаквам снимки и аз  smile
А моята мечта също си беше за лилава спалня, и всичко тръгна от стените. Мислих да слагам апликация на едната стена, но си харесасах шалте на цветя, което пък ми пасна идеално на лампите и се отказах от лепене на фолио (или тапет). Но съм открила страхотна картина с маслени бои, която ще ми пасне, идеално, само да събера парите Wink че не е от евтинити blum
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: април 08, 2010, 13:42:47 »

Намерих сега една снимка още от ремонта и ще я покажа, а довечера ще направя и в по завършеното състояние


* IMG_1461.JPG (65.91 KB, 448x336 - видяно 295 пъти.)
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: април 08, 2010, 13:44:26 »

Emily, спалнята ви наистина е страхотна. Леле, и аз как си мечтая за лилава спалня, ама мъжо...Трябвам да прилагам методи на преговор smile

Аз искам да те питам за нещо друго - доволна ли си от ресните зад пердето (това са ресни от перде, но "нарязано", нали?) (леле, какво обяснение му дръпнах само...). Аз съм решила в хола да слагам такива ресни и ми казаха, че щяло да стои много красиво, ама аз като немога да си представя дали стои добре и дали е лесно за поддръжка... pardon

Лени, давай снимки - не се срамувай smile
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: април 08, 2010, 13:50:01 »

Лени да май са същите вашите цветове на спалнята, но зебраното при нас като че ли е по-ситно Wink не съм много сигурна.
StAsSi, ресните са готови купени така ги продават и не бяха скъпи. Има и с един цвят и с различни и с мъниста, само им уших един перделък отгоре за да ги нанижа на корниза. Но като ги видях казах това са моите ресни имат сиво-лилаво (на снимката не личи особено) и ми паснаха идеално и после покрай тях харесах пердетата и шалтето. Та спалнята ми е почната от лилави стени и ресни, дет се вика почнах  от копчето, та стигнах до балтона  funnytooth laugh sarcastic
Ох забравих да кажа, че за сега съм доволна, но и ние сме от 2 седмици в новото жилище. Бяха дълги като ги окачих и ги подстригах с ножицата и нищо им няма. За пране ще видим как ще стане, тъй като ми казаха че се оплитат (евентулно връзвам отдолу, смъквам и с душа опънати в банята).
« Последна редакция: април 08, 2010, 13:52:34 от emily » Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: април 08, 2010, 14:07:09 »

И аз много харесвам лилава спалня и тъй като скоро ще имаме нов дом сериозно се замислям дали да не си направим нашата спалня лилава. На лилава стена стои много хубаво бели мебели, ама още съм в чуденка.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #189 -: април 08, 2010, 14:48:59 »

Момичета ,тук все сме се събрали със еднакъв вкус за спалните.И нашата е в лилаво,но спалнята,гардероба ,скрин и нощни шкафчета ще е в бялотатко ми се майтапи ,че щяло да стане като в зъболекърски кабинет,обаче на мен си ми харесва тази комбинация
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: април 09, 2010, 12:51:58 »

май лилавото е на мода за спални smile и нашата е бледолилава като на emily, даже като гледам е със същото разполежение и големина.
Emily би ли споделила размерите на стаята и колко ви е голям гардеробът, че в момента и аз творя проекта за нашата спалня, като съм решила спалнята да е избелен дъб или нещо много светло като цвят.
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: април 09, 2010, 16:04:04 »

merilen, стаята е 4 на 4м - малко се е постеснила от гипсокартона и изолацията Wink)) а гардероба е 2.20/2.20 с плъзгащи врати (него май не съм го снимала). И остана малко една дупка (първо беше плътно до стената, но като избутахме спалнята за да има място за кошарата стана тясно за да се взимат неща от него и за това го дръпнахме към вратата) но и самия модел на спалнята нямаше по-голям размер гардероб и като ми хареса и не се чудих можеше да е поне 2.50м. Но имаме още един към 2м. той е направен като вграден в килера. И за сега вършат работа, но както съм почнала да купуваааам, имам чувство, че един ден всичко ще са напълни и няма на къде  girl_wink
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: април 09, 2010, 18:55:56 »

emily, благодаря за изчерпателното инфо. Усетих аз, че е малко по-голяма стаята от нашата (3.80 х 2.90), и затова исках размерите. Май ще се наложи да се откажа от скрина, за съжаление преобладаващата част от спалните в апартаменти ново строителство са все едни такива 12-13 квадрата - скачаш в леглото с плонш и едва има място за гардероб и нощни шкафчета sad
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #193 -: април 15, 2010, 12:46:12 »

Хайде да пораздвижа темичката ,вчера ни монтираха спалнята и гардероба в бяло са,стана страхотно,снимки тази вечер или утре ,че трябва зет ми да ми ги свали.Интересен е материала от който направихме всичко, не е гладко, а има грапавина и  и на живо стои пракрасно,ще видя като сваля снимките как е .Много съм доволна от хората които монтираха и изработиха всичко ,намерих ги случайно в нета, бяха изключително коректни и работат много качествено
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #194 -: април 15, 2010, 13:59:13 »

Ето и снимките




Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines