Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 13:13:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за Zahira!  (Прочетена 12288 пъти)
 
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« -: април 05, 2008, 19:24:16 »

Честито столче! Заповядай, настани се удобно и се приготви да отговаряш на въпросчетата  blum

Хайде да започна първа!

1. Разкажи ни как протича един твой ден?
2. Какво работиш?
3. С какво обичаш да се занимаваш през свободното си време?
4. За какво мечтаеш най-често?
5. Кой е бил моментът, в който си била най-щастлива? А най-тъжна?
6. Каква музика слушаш и какви филми обичаш да гледаш?
7. Какво е приятелството за теб?

Стига толкова за сега, после може пак  blum
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 05, 2008, 19:35:04 »

тъй като и аз гласувах за Zahira да си дам "приноса" от въпросчета  tease

какво ти харесва в половинката?
какво би променила в него?
очакваше ли, че ще ти предложи брак?

 Curtsey благодаря!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 05, 2008, 20:40:06 »

Ето и от мен, няколко въпросчета:

1. Какво те прави щастлива?
2. Какво значи ник-а ти?
3. Какво е първото нещо, с което се събуждаш сутрин?
4. Какво те кара да се усмихваш?
5. Какво не харесвах в отновението на хората?
6. С какво те спечели човекът до теб?
7. Кое е нещото, което харесваш най-много в себе си?
8. Кой е най-щастливият миг в животът ти?
9. С какви мисли заспиваш вечер?


Хайде стига, толкова, че стана много Wink, а и малчо иска да папа blush
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #3 -: април 05, 2008, 22:06:06 »

И аз съм любопитна  blum

1. Ти като си толкова запозната с всички сватбени въпроси (дори бих казала по-запозната от повече булки във форума), как си представяш твоята сватба?
2. Като какъв човек се възприемаш, как гледаш на себе си и на твоята роля в една компания от хора (каквата дори е този форум)?
3. Влияеш ли се от чуждите мнения и нуждаеш ли се от одобрение когато предприемаш нещо?
4. Как си съставяш мнение за хората?
5. Имаш ли принципи, които следваш неизменно, независимо от ситуацията?
6. Суеверна ли си?

Ох, дано не се наложи да си обяснявам въпросите, че като гледам колко сложно съм се изразила...
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 06, 2008, 17:49:53 »

Искам и аз да питам туй-онуй tease

1/Коя зодия си?

2/Какво дете си била?

3/С какво се занимаваш?Харесва ли ти?

4/Какво правиш в събота вечер?А в неделя?

5/Имаш ли любим анимационен герой?

6/Ако беше сезон от годината,какъв щеше да си и защо?

7/Правиш ли глупости (щуротии) и каква беше последната ти?

8/На коя част от планетата си мечтаеш да отидеш?

9/Любимо число и с какво го свързваш?

10/Кафе или чай?

Ами аз засега си зададох въпросчетата,а ти, сладуранке,е време да им дадеш отговори Girl_hide girl_wink give_rose
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 07, 2008, 09:05:10 »

Честито столче! Заповядай, настани се удобно и се приготви да отговаряш на въпросчетата  blum

Хайде да започна първа!

1. Разкажи ни как протича един твой ден?
2. Какво работиш?
3. С какво обичаш да се занимаваш през свободното си време?
4. За какво мечтаеш най-често?
5. Кой е бил моментът, в който си била най-щастлива? А най-тъжна?
6. Каква музика слушаш и какви филми обичаш да гледаш?
7. Какво е приятелството за теб?

Стига толкова за сега, после може пак  blum


Ха сега де...хванахте ме на тясно! Влизам си аз във форумчето и гледам, че съм на горещия стол yahoo
1.  Денят ми протича различно в зависимост от това дали съм на работа или почивам. Когато съм на работа ставам, обличам се, гримирам се и хуквам за работа. Често съм по 12 часа на работа и когато се прибирам късно вечер единственото нещо за което имам желание е да вечерям и да си легна. Когато съм в почивка съм по цял ден на лекции, упражнения, а също в тези дни съм вместила и курсове по английски та прибирането преди 10 вечерта е мисия невъзможна. Но въпреки това успявам да си открадна по малко време за интернет сутрин преди да изляза, или вечер късно.

2. Колкото до работата ми - не се гордея особено с нея, не е нещо, което да е свързано със специалността, която уча, но на този етап ме устройва, тъй като се съобразяват с това, че следвам редовно.

3. През свободното ми време обичам да стоя тук във форума, а също и да чета книги, да си майсторя разни нещица. Обичам да пътувам, да се разхождам, но за последните няколко напоследък не остава време.

4. Най - често мечтая за ... дете blush

5. Много са били моментите в които съм била адски щастлива и като направя ретроспекция назад във времето всичките моменти са били свързани с приятеля ми.

6. Музика слушам всякаква, както се казва - хубавата музика няма стил, но пък и най-често слушам ретро музика от 80-те и 90-те години. Също така много харесвам родопска музика и особено каба гайдите...

7. Приятелството за мен е нещо много ценно, защото истински приятели се намират трудно. Лицемерието, фалша и интригите са неща от ежедневието с които често се сблъсквам, а не ми се иска да е така. Но приятелството е и взаимност - не може само да получаваш - трябва и много да даваш от себе си.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 07, 2008, 09:14:09 »

тъй като и аз гласувах за Zahira да си дам "приноса" от въпросчета  tease

какво ти харесва в половинката?
какво би променила в него?
очакваше ли, че ще ти предложи брак?

 Curtsey благодаря!

1. Харесва ми неговото постоянство и упоритост, това, че е много отговорен и забавен също така, има желание за развитие и израстване, а също и оптимизма му. А колкото до физическите характеристики  smile най-вече усмивката и очите.

2. Може би това, че е много разсеян /не че аз не съм де, ама поне единият да не е толкова зле/ и че много често се "изключва" и не ме слуша какво му говоря.

3. Той все още не ми е предложил брак, но се надявам, че и това ще стане скоро. Говорили сме си за това и нещата са ясни помежду ни, та може и да се прескочи моментът с предложението, искането от родителите и т.н. Ние и така си живеем като женени, но истината е че всяка жена мечтае да се види в бяла рокля... Това е голямо признание, поне според мен.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 07, 2008, 09:19:42 »

Ето ги и моите въпросчета
1.Кой е любимия ти момент от деня?
2.Сподели една твоя сбъдната мечта?
3.Кога за те бедин човек се превръща в твой приятел а не просто познат?
4.Каква музика слушаш когато си тъжна?А когато си щастлива?
5.Сподели момент който те накара да се разплачеш от щастие?
6.Най честния човек който си срещала е ...........?
7.Кое цветеспоред теб е най подходящо за обяснение в любов?
8.Как си си представяла че ще ти предложат брак?

Е стига съм те мъчила с въпроси!
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 07, 2008, 09:45:55 »

И аз съм любопитна  blum

1. Ти като си толкова запозната с всички сватбени въпроси (дори бих казала по-запозната от повече булки във форума), как си представяш твоята сватба?
2. Като какъв човек се възприемаш, как гледаш на себе си и на твоята роля в една компания от хора (каквата дори е този форум)?
3. Влияеш ли се от чуждите мнения и нуждаеш ли се от одобрение когато предприемаш нещо?
4. Как си съставяш мнение за хората?
5. Имаш ли принципи, които следваш неизменно, независимо от ситуацията?
6. Суеверна ли си?

Ох, дано не се наложи да си обяснявам въпросите, че като гледам колко сложно съм се изразила...

1. Моята сватба си я представям като не толкова ангажираща и официална. Бих пропуснала една част от традициите като минаване по масите /била съм няколко пъти шаферка и младоженците са ме карали да обикалям с тях по масите да събирам подаръци и пари и честно казано така съм се червила от срам/. Също така обикалянето от ритуална зала в църква и от църква в ресторант мисля, че е доста изнервящо и припряно и със сигурност бих си спестила единия елемент като например сключване на брак в ритуална и после венчавка в някой градина напр. на ресторанта. Или само църковен брак, а впоследствие гражданския да е изнесен, но аз и друг път съм казвала, че не държа особено на църковния брак. Силно вярваща съм, но не и религиозна. Не знам защо, но много държа да си ме вземат от бащиния дом въпреки, че от години не живея там. Общо взето имам различни сценарии за протичане на цялото събитие, но ще ви държа в течение със сигурност danceg

2. Зависи от обкръжаващата среда - в някои случаи доминирам и не умишлено се превръщам в неформален лидер, друг път когато се чувствам неуверена в себе си, просто оставам в сянка и предпочитам вниманието да не се фокусира върху мен.  А иначе аз самата се възприемам като "различна", що се отнася до поведение, ценностна система, възгледи за живота и т.н.

3. Всеки човек се влияе от чуждите мнения и понеже сме хора трябва да приемаме както похвали така и критика. Критиката в зависимост от това как е поднесена може да бъде и градивна. А одобрението на околните за мен е много важно, тъй като не съм по рисковете и когато предприемам нещо много време го мисля и премислям и само едно негативно мнение в тази насока е способно да ме разколебае и да не започна предприетото.

4. Мнение за хората си съставям най-вече по интуиция и усещане за самия човек. Има някои хора, които дори без да общуваш с тях усещаш, че са лоши хора. Невербалната комуникация за мен също е много важна - жестовете, поведението на тялото говорят много за мислите на човек. Третият критерии е самият характер  - склонен ли е да отстъпва, да прави компромиси, да прощава.

5. Нямам принципи, които да следвам неизменно.
6. Не съм суеверна.
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 07, 2008, 09:57:36 »

Ето и няколко от мен Girl_hide

1.Обичаш ли изненадите?
2.Каква е била най-голямата изненада, която са ти правили?
3.Какво би те накарало да се усмихнеш?
4.Често ли се смееш?
5.Какво би те разстроило?
6.Често ли плачеш?
7.Романтина натура ли си?

Стига толкова give_rose
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 07, 2008, 10:02:07 »

Искам и аз да питам туй-онуй tease

1/Коя зодия си?

2/Какво дете си била?

3/С какво се занимаваш?Харесва ли ти?

4/Какво правиш в събота вечер?А в неделя?

5/Имаш ли любим анимационен герой?

6/Ако беше сезон от годината,какъв щеше да си и защо?

7/Правиш ли глупости (щуротии) и каква беше последната ти?

8/На коя част от планетата си мечтаеш да отидеш?

9/Любимо число и с какво го свързваш?

10/Кафе или чай?

Ами аз засега си зададох въпросчетата,а ти, сладуранке,е време да им дадеш отговори Girl_hide girl_wink give_rose

1. Между Рак и Близнаци - родена съм точно на границата и според едни хороскопи съм Рак, а според други Близнаци. Аз чувствам, че имам по-малко и от двете зодии.

2. Като бях по-малка бях много дива, събирахме се на разни банди из квартала и по цял ден игри, стреляхме се с фунийки, влизахме в разни чужди дворове, катерехме се по разни дървета да ядем череши /даже веднъж така се бях качила, че после 1 час стоях на дървото и плачех, че не мога да сляза/. Но после като влязох в пубертета много се промених и станах една тиха, кротка, почти не излизах. Моите връстници по дискотеки, купони, а аз предпочитах да си стоя вкъщи и да си чета книжки. Но тази действителност, която са имали моите връстници никога не ми е липсвала и не съм съжалявала, че  съм я пропуснала. Мисля, че по този начин съм се опазила от доста неща.

3. В момента уча и работя, ходя на курсове и общо взето това ми е ежедневието. Ученето конкретно много ми харесва. Страшно съм доволна от Университета, от специалността, от преподавателите, имам чудесни колеги, много си помагаме. Работата е работа като всяка друга - имаш си задължения, вършиш си ги за което ти плащат и така.

4. В събота вечер общо взето разпускам, ходим на кино, някой път на пицария, гледаме си филми вкъщи. А в неделя за съжаление съм по цял ден на работа и не ми остава време за други неща.

5. Любимият ми анимационен герой...хм... да - една катеричка или нещо подобно от Ледена епоха.

6. Лятото.

7. Да някой път като се разлигавя правя разни щуротии.

8. Индия, Тибет, Непал, Бирма, Малайзия, Шри Ланка, Сингапур, Санторини, отново в Тайланд, тъй като там наистина е уникално, Мароко, Бразилия, Куба ...ех много ми станаха вече.

9. 7 - числото на Бог и моята лична вибрация по дата на раждане.

10. Чай - зелен при това.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 07, 2008, 10:17:20 »

Ето и от мен, няколко въпросчета:

1. Какво те прави щастлива?
2. Какво значи ник-а ти?
3. Какво е първото нещо, с което се събуждаш сутрин?
4. Какво те кара да се усмихваш?
5. Какво не харесвах в отновението на хората?
6. С какво те спечели човекът до теб?
7. Кое е нещото, което харесваш най-много в себе си?
8. Кой е най-щастливият миг в животът ти?
9. С какви мисли заспиваш вечер?


Хайде стига, толкова, че стана много Wink, а и малчо иска да папа blush


1. Прави ме щастлива вниманието на най-близкия ми човек!
2. Захир е древно персийско име /смятам, че прабългарите имат много общо със древната пресийска култура, да не кажа, че са идентични/.
3. Първото нещо с което се събуждам сутрин - чаша гореща вода или чай!

4. Добрината на хората ме кара да се усмихвам, макар и рядко да  я срещам.
5. Не харесвам липсата на възпитание и липсата на уважение към човешката личност, това, че смятат, че всеки им е длъжен и че всеки трябва да се съобразява с тях. Всички тези качества произтичат от човешкото ЕГО. Тези неща по - скоро са характеристики на българина, който за съжаление през последните 150 години не е променил байганьовския си нрав.
6. С това, че прилича на мен. Според езотеричните науки човек открива и вижда в половинката си като в огледало своите собствени черти от характера.
7. Най-много в себе си харесвам това, че умея бързо да прощавам. Наистина изстрадвам си своето, но пък после прощавам.  И само при един мил жест съм готова да дам много от себе си.

8. Обикновено преди да заспя оставям мислите ми да се реят без цел и посока.
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 07, 2008, 10:19:20 »

БЛАГОДАРЯ ТИ ЗА ОТГОВОРЧЕТАТА give_rose
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 09, 2008, 09:29:49 »

Ето ги и моите въпросчета
1.Кой е любимия ти момент от деня?
2.Сподели една твоя сбъдната мечта?
3.Кога за те бедин човек се превръща в твой приятел а не просто познат?
4.Каква музика слушаш когато си тъжна?А когато си щастлива?
5.Сподели момент който те накара да се разплачеш от щастие?
6.Най честния човек който си срещала е ...........?
7.Кое цветеспоред теб е най подходящо за обяснение в любов?
8.Как си си представяла че ще ти предложат брак?

Е стига съм те мъчила с въпроси!
1. Сутрин когато съм полубудна, полузаспала!
2. Да имам чудесна връзка в разбирателство и взаимно уважение.
3. Когато спечели доверието ми, колкото и тривиално да звучи.
4. Когато съм тъжна не слушам музика, предпочитам тишината. А когато съм щастлива слушам ретро музика - тя има един специфичен заряд и послание от онези години...
5. Беше преди няколко години на един самотен плаж на залез слънце. Бяхме само аз и приятеля ми и си пишехме желания на пясъка.
6. Приятелят ми.
7. Орхидея!
8. Честно казано никога не съм си го представяла по стандартния начин. По скоро като взаимно взето решение.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 09, 2008, 09:35:32 »

Ето и няколко от мен Girl_hide

1.Обичаш ли изненадите?
2.Каква е била най-голямата изненада, която са ти правили?
3.Какво би те накарало да се усмихнеш?
4.Често ли се смееш?
5.Какво би те разстроило?
6.Често ли плачеш?
7.Романтина натура ли си?

Стига толкова give_rose
1. Да стига да са приятни!
2. Може би когато бях малка на един мой рожден ден. Родителите ми ми казаха, че нямат възможност да ми вземат подарък, а вечерта баща ми се появи с едно страхотно кученце вързано с червена панделка порода кавказка овчарка. Страшно много се зарадвах.
3. Добронамерените жестове на хората, лукавият поглед на детенце danceg
4.Да.
5. Разстройвам се когато чувам неверни неща, разстройвам  се също така от несправедливостта на хората.
6. Да поплаквам си, това много ме разтоварва.
7. Да!
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines