Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:07:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Искате ли...  (Прочетена 67849 пъти)
 
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: май 15, 2007, 17:46:39 »

 и аз и аз
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: май 19, 2007, 07:58:05 »

аз пак като не разбрала angry искам да попитам,някъде прочетох,че снимките се оценяват по някаква схема,но ....как точно.един ден виждам един резултат и предполагам ,че на следващият трябва да е по-висок ако още някой е гласувал,а той не е shok.може ли някой да даде повече инфо за това  blush,ако вече не е дал някъде.Благодаря give_rose
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: май 19, 2007, 07:59:45 »

ооооооооо забравих да питам за най-важното :ДО КОГА ЩЕ ГЛАСУВАМЕ<КОГА ПРИКЛЮчВА КОНКУРСА? give_rose give_rose @}->--мерси
Активен
admin
Модераторче
Сватбар
***
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: май 20, 2007, 10:54:24 »

Може да се гласува максимум 5 пъти на 24 часа. И по веднъж за снимка. Или иначе казано на 24 часа можете да гласувате за 5 снимки със оценка от 1 до 5.
1 - не ми харесва
5 - супер снимка, искам и аз такава

Всеки ден малко след 00:00:00 се оформят текущите резултати, а не в реално време. При формиране на оценката се вземат предвид гласуванията до 23:59:59 на предходния ден. Т.е. Ако гласувате в 00:01 вашия глас ще се отчете чак на следващия ден.

Оценката се формира отчитайки всички гласове от всички дни, а не само от последните 24 часа.

"очаква 5 гласа" - за да се формира временна оценка на снимката тя трябва да събере 5 гласа. Снимки с до 5 гласа нямат оценка и затова пише "очаква 5 гласа"

"4.76" - това е временната оценка на снимката отчитайки всички подадени за нея гласове до момента. За формиране на оценката не се използва средно-аритметична стойност, а специална формула. Формулата е взаимствана от IMDB.com. Същата формула използват и те за да формират оценката на филмите.
Решихме да ползваме тази формула по две причини:
1. За формиране на оценката се използва средната стойност за всички снимки. т.е. ако някой гласува само с 1-ци на "противниците" то той сваля и собствената си оценка
2. Колкото по малко гласове има една снимка толкова е по-голяма тежестта която има средната оценка на всички снимки.

Повече подробности ще има днес или в понеделник.
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: май 20, 2007, 15:35:47 »

благодаря за отговора give_rose.чак сега разбирам ,защо един ден снимката ми има по-висока оценка,а на другият ден е с по-ниска,въпреки че съм гласувала за нея пак. good
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines