Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 09:40:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Фирма за украса?  (Прочетена 88273 пъти)
 
jo_jo
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #30 -: май 11, 2009, 13:00:57 »

http://svatbenmagazin.net/  Това е безплатно списание, което се раздава на Пиротска 10, вече излезе и новият брой, в него има доста фирми за украса и много полезни статии.
Активен
me4ta
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #31 -: юни 16, 2009, 14:27:16 »

има една фирма Магия 2000 или 2000 и нещо беше цифрата, която не ви я препоръчвам. На сватбата на която бях балоните паднаха за отрицателно време от тавана.
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 16, 2009, 21:53:31 »

  Аз пък си харесах фрима Бижу от Варна и като мине сватбата ще пиша как е била украсата smile
Активен
simon
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #33 -: юни 27, 2009, 09:04:32 »

Определено Елеганс Гардън са най добрите.те украсиха нашата сватба.всичко беше толкова стилно и невероятно красива.ОГРМНИ БЛГАГОДАРНОСТИ КЪМ ЕЛЕГАНС ГАРДЪН give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
hubenova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 28, 2009, 16:29:04 »

За района на Пловдив
Аз лично съм много доволна от моята украса.Екипът ,които е прави беше много добър и наистина си свършиха много добре работата.Изпипват всичко работят с много желание.Цените на ,които работят са изгодни .
http://serena2009.com/ (за съжаление саита сега се обновява и няма много снимки)
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 28, 2009, 18:40:08 »

Хубаво е когато все повече се чуват положителни неща за фирмите а не само отрицателни . Аз лично много се радвам ,че има все повече доволни клиенти .  Bravo Bravo Bravo
Активен
hubenova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 28, 2009, 22:55:08 »

Да така е .Аз имам доста познати,които правиха сватби преди мен и имаше много ,които не бяха доволни от украсата,фотото,камерите.Аз лично на Иван(момчето от украсата)съм му много благодарна.Той взе букета от цветарката занеси го до кумовете ,изобщо много ми помогна дори за неща за които не е длъжен
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юли 07, 2009, 13:22:49 »

Препоръчвам Елеганс Гарден като агенция за украса. Чудни цени, добро отношение, чудесна работа. Вижте в албума ми какво направиха за мен!
Активен
sonya_georgieva
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #38 -: юли 10, 2009, 23:08:41 »

На мен ми допада работата на агенция ,, Ами сега", макар че има много фирми, които са перфектни в това отношение
« Последна редакция: юли 11, 2009, 09:46:31 от sonya_georgieva » Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 10, 2009, 10:37:13 »

www.ukrasa-bg.com/ Запознахме се покрай организацията на нашата сватба -на първо място чудесни хора и професионалисти ,събират се напълно в бюджета на младоженците и не се отитват да ти пробутат скъпите за сметка на красивите си продукти -на нас дори и арка ни подариха -имам в предвид извън цената
Активен
gery33
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18


Badi! Prosto Badi... ijivei vseki mig palnocenno


« Отговор #40 -: август 12, 2009, 23:24:04 »

Моля да ни препоръчате добра фирма в Пловдив или региона за цялостна украса на Ресторанта за нашите кумуве. Сватбата е догодина февруари.
Също така търсят добър фотограф, защото тази която беше на нашата сватба, няма да е в България.
Ще помоля ако може да ни пратите и малко снимки на майл smile
[email protected]
Благодаря!
Активен
princessdiki
Гост
« Отговор #41 -: август 24, 2009, 21:23:53 »

Здравейте и от мен smile . И аз искам да похваля моята агенция за украса Perfect Event . Аз съм изключително доволна и украсата се получи невероятно - всеки може да види в моят албум . Разбирахме се през цялото време с половин дума и откакто се срещнахме се успокоих за украсата, а това си ми беше едно от най-големите притеснения свързани със сватбата. Благодаря им от все сърце !  give_rose
Активен
jearsy
Любопитен
*
Публикации: 39


« Отговор #42 -: август 26, 2009, 10:02:55 »

На пазара явноо има доста добри агенции , но най-важно е да попаднешш на хора , който знаят какво правят , аз не си падам по традиционните решения  , когато обикалях да търсяя агенциии всички ми предлагаха готови сурови пакети , попаднах на една страхотна агенция за която всяка сватба е със собствен стил и визия  , мислят креативно ... имат нетрадиционни и изискани решения , много са мили .. Става въпрос за агенция Вю Арт от София , ако някои има интерес да ми пише на лични , мога да дам кординати ...
Успех на всички ....
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 28, 2009, 15:37:44 »

Аз вече изразих възмущението си в моята си тема, но реших да го направя и тук  pardon

Става въпрос за агенция "Жеси" в гр.Ямбол. Изпратих им запитване по майла, преди време , като им писах в кой ресторант ще бъде сватбата, и ги попитах за ориентировъчни цени на конкретни неща, като например калъфи за столове, арка и др.
Получих отговор, който е много груб, и според тях съм несериозна и провокативна   Oh my ...  ...  Дори не са прочели писмото ми както трябва, тъй като ме обвиняват че не им казвам за кой ресторант питам, понеже ако щяло да има сватба , би трябвало да съм избрала заведение
Разбирам нежеланието да ми кажат цени, дори и приблизителни , но не мисля че това е начина  nea  , определено не бих ги препоръчала на познатите ми
Активен
trix
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 19, 2009, 14:51:58 »

Искам и аз да споделя впечатленията си от фирмите за украса, които ангажирахме за нашата сватба на 22.08.09, с надежда да бъда полезна на някого  smile.
Много сме доволни от CD Catering, които много стилно украсиха масите и столовите в градината с голямо желание да ни доставят радост. Споделих с тях идеите си за украсата и честно казано, надминаха очакванията ми с изпълнението Winkgood good good
От агенция "Шейла" останах разочарована  sad. А с такова желание я ангажирахме... Стойките и арката с изкуствени цветя бяха красиви, но като видях моя букет ми се доплака. Нямаше почти нищо общо с картинката-мостра. И най-вече не се отнесоха коректно относно цената - по всякакъв начин се опитваха да надуят предварително договорената цена, докато накрая загубих желание да се разправям и да си развалям настроението преди сватбата, махнах с ръка и си платихме. Но не бих се възползвала от услугите им отново.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines