Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 20:23:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Фирма за украса?  (Прочетена 88282 пъти)
 
mugghetto
Регистриран

Публикации: 1


« -: април 27, 2006, 08:42:31 »

Здравейте!
Да имате опит с фирми за украса? От ресторанта (Дипл. клуб в Горна баня ни казаха), че работят с фирма, която за 450 лв. ще осигури калъфи за столовете от бял сатен, арки и цветя за влизането (там ще е церемонията по подписването), но не се включвала украса на масите за гостите... Искаше ми се обаче и те да са украсени, както и да има още някакви саксии или по-скоро стойки с цветя, иначе то е навън, в градина, и ми е малко голо....
Да знаете фирма, която прави по-цялостна украса и сте доволни от нея? И колко ли ще струва?
Благодаря!
Активен
afrodita
Ентусиаст
**
Публикации: 104



« Отговор #1 -: април 27, 2006, 10:48:32 »

От ресторанта в който ние ще бъдем ни предложиха същото нещо,но доста по-скъпо/1000 лв./.Ние естествено им отказахме.Моята свекърва се зае с тази подробнос и до колкото знам е наела фирма за много по-ниска цена,но за съжеление не знам подробности. pleasantry
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #2 -: април 27, 2006, 14:13:01 »

 shok Е нямам думи ... с тея пари пожеш втора сватба да направиш  beating aggressive
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #3 -: април 27, 2006, 14:49:30 »

Моля ви, споделете координатите на такива фирми за украси, които сте намерили. При мен сватбения агент ще украсява - Ники от Приказен ден - тя има много усет за красивото и т.н., но ми се иска да имам база за сравнение като цени и т.н.
« Последна редакция: април 03, 2007, 12:27:20 от maria_lakova » Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 11, 2006, 11:22:26 »

нашият ресторант беше Александър на Позитано 20 , бившият Апогей. Там тавана е с цветни воали навсякъде има цветя и не беше нужна украса затов аизползвахме само 102 балона . Направиха ни арка за масата на младоженците и родителите и на всяка маса сложихме балони с хелий ,най хубавото беше , че си избрахме балони на който бяха напечатани младоженци и беше много оригинално и нежно! Украсата бее интериора на ресторанта цветята на ресторанта и използвахме цветята от съвета за украс аи без тов абяха много good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 02, 2006, 12:02:04 »

При нас масата ни беше хубаво направена, с един прекрасен свещник, после ние добавихме моя букет и се получи добре, не натрупано, но хубаво!!!
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #6 -: октомври 20, 2006, 13:09:24 »

На мен ми препоръчаха от няколко места (мои приятели и познати) една фирма, която с/у 100-150 лв. украсява изцяло с арки, цветя, декоративни свещници, покривки за столове и т.н. На мен още ми е рано, но все се каня да им звънна..... Ако някой иска давам телефони. Точно може да си каже наблюденията. Blush
Активен
alokazia
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #7 -: октомври 20, 2006, 22:50:45 »

Коя е тази фирма ще ни споделиш ли и за кой град се отнася??? любов заедно
Активен
Petra
Новак
*
Публикации: 13


Поспредствеността е грях.


« Отговор #8 -: октомври 21, 2006, 20:16:22 »

И вен горещо ме интересува, за коя фирма става въпрос biggrin
От София съм. give_rose
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #9 -: октомври 23, 2006, 14:00:08 »

Момичета, ще се опитам да взема някакъв телефон и ще ви пиша на лични. Не искам съфорумките да се сърдят. Такива са правилата!
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #10 -: октомври 23, 2006, 21:41:53 »

Петра, изпратила съм ти на лични един GSM. Само това намерих....Кажи като провериш за какво става въпрос. good give_rose
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #11 -: ноември 20, 2006, 09:16:56 »

Finddessy, моля те кажи какво точно ползва и ориентировъчни цени!!????? Става въпрос за естествени цветя, нали? Там цените са доста височки, но си заслужава. Поради това съм се насочила към изкуствените, които също изглеждат доста истински... Все пак е убийствено да дадеш напр. 1000лв. само за украса.

Благодаря ти предварително!
Активен
Petra
Новак
*
Публикации: 13


Поспредствеността е грях.


« Отговор #12 -: ноември 21, 2006, 10:25:27 »

Здравейте!
Да имате опит с фирми за украса? От ресторанта (Дипл. клуб в Горна баня ни казаха), че работят с фирма, която за 450 лв. ще осигури калъфи за столовете от бял сатен, арки и цветя за влизането (там ще е церемонията по подписването), но не се включвала украса на масите за гостите...

Що ли все си мисля, че Дипл. клуб в Горна баня го държат Ади Цанова- сватбената агентка и мъжа й- собственика на Ред Девил? Имам предвид, че доста солени цени обявяват за реквизит, който постоянно сменят и въртят? Поправете ме, ако греша... nea
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #13 -: ноември 21, 2006, 13:57:17 »

Аз пак ще се намеся: цените в Дипл. клуб са "мааааалко" понадутички. Та за 450 лв. сещате ли се, че някой цветарски магазин ще направи така, че дори и да ходите и седите по цветя.... а пък ако отидете на цветарската борса и има кой да се занимае с това в деня на сватбата...?

Иначе като се замислим: калъфки за седалки и прочие... Амортизация и възможност от изцапване на бялото... Наистина може и цената да е реална, просто всеки си преценява за какво точно да даде парички pardon
Активен
pinkiwinkiminki
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16


Обичам живота


« Отговор #14 -: март 11, 2007, 14:38:50 »

Тъкмо пуснах една темичка за Вълшебниците от София. На мен те ми правиха декорацията - калъфи и панделки за столове, украса на целия ресторант, както и на градината за подписването, сватбената ни маса беше в розово и бяло като приказна, едно бледо розово... точно каквото го исках. На всички маси имахме цветя, свеши, салфетките ни бяха много красиви, имахме и табелки с имената на гостите и т.н. Много красиво беше smile
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 03, 2007, 12:35:12 »

Нашия ресторант беше с много зеленина (макар и изкуствена) и почти нямаше нужда от украса! Решихме, че ще сложим само балони и така и направихме. Сестрата на милото ни препоръча една жена, но незнам как й се казва фирмата  pardon Все пак останахме много доволни. Казахме, че искаме само балони - имаше арка на нашата маса, на всяка маса по 3 балона с хелий и други по колоните на ресторанта и се получи много хубаво. Тя ни пита само с какъв бюджет разполагаме, т.е. колко можем да отделим за украса и от там нататък тя си прецени как точно да го украси secret
Бях приятно изненадана като влезнахме в ресторанта, защото все си имах някакви притеснения как точно ще е украсен, но е нямало за какво да се притеснявам - беше страхотно  girl_in_love
Съвета ми е да има някаква, макар и минимална украса в ресторанта, внася много настроение  good DANCE danceg give_rose
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 12, 2007, 22:20:14 »

Да кажа за http://www.elegance-garden.com/
Първо,както казах,калъфите не са като тези на снимката-по-хубави са.Не са съвсем бели,бледо екрю са,което ме устройва идеално.
Има различни цветове панделки,от органза са,широки и красиви.maslinka,има и бордо.Самите калъфи са пригодени за почти всякакъв вид столове,само не и от тези мнооого широките и задължително-без подлакътници.Цената е(ей,момичета,ако ми изтрият модераторчетата поста вие сте виновни blum )1.50-калъф,1.00лв-панделка,0.50-монтаж/демонтаж.От последното ние няма да се възползваме,тъй като е невъзможно.Не сме от Сф,а и сватбата ни е вечерна и няма как да стане това с идването на момичетата само заради столовете и затова предложиха да си намеря доброволци за опаковането(така и направих Wink ),показаха ми как(лесно е good ).Взимаш си ги и 24часа са твои(спомена дори,че в моя случай може "и малко повече Wink" ,което е супер!Както казах,дадоха ми мостра и ако става на нашите столове я връщаме и капарираме.Е,вярно,има 4мес до сватбата,но отсега има ангажирани дати,а ние сме сигурни,че ги искаме,така че...
Първо им писах мейл,отговориха ми,после няколко тел.разговора и ето ни-там!Както казах,много се радвам!Всъщност предлагат и др.аранжировки,но засега не съм ги мислила тях...Успех и дано съм била полезна give_rose
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 22, 2007, 16:06:41 »

забравих и аз да с епохваля, че останах изключително доволна от украста на нашия ресторант!!!!!Затова искам да благодаря на Наталина-Варна, че се справи така добре и се съобрази с всичките ми желания!Наистина беше великолепно, всички близки и приятели ахнаха,а от ресторанта ми искаха координатите й, защото въпреки всичките сватби ,които са правени там не били виждали така красива украса!Благодаря Наталина!Който е заинтересован да ми пише на лични.
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 10, 2008, 12:24:36 »

Фирма за украса.....Деликатна тема. за всеки ресторант и стил е от значение. И все пак индивидуалността е за предпочитане. Всяка булка има свое виждане, каккто цветово, така и интериорно.Знам една фирма в Пловдив, правят нещата досат различни и  стилни, според изискванията на клиента и интериора на ресторанта. Дори в домовете на младоженеца, кумове, булка. Който се интересува да пита, ще дам кординати. good


* _1339.jpg (64.11 KB, 324x484 - видяно 1388 пъти.)
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 18, 2008, 10:48:59 »

Аз исках от самото начало украсата на ресторанта да бъде в червено,търсих упорито по сватбените агенции,но никой не предлагаше този цвят,но след дулго търсене най-накрая открих и останах много доволна получи се прекрасен интериор,за което благодаря на майсторката/Стефока/ :bravo:Имаше всичко  калъфите за столове бели с червени панделки,на всяка маса имаше червени свещи,кошници с червени цветя,които висяха над целия ресторант,масата ни беше също много хубава и имахме подарък от стилистката на украсата-две чаши с бутилка шампанско в кошница и пожелание Wink.Останахме наистина доволни както и нашите гости!
Активен
magnetic
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #20 -: март 03, 2008, 18:37:38 »

"Sheila" мен ме интересуват фирми за украса маляте пратими  координатите на тази фирма Ще ти бъда много благодарна  give_rose
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 28, 2008, 08:15:39 »

ние капарирахме "мънисто"украсата е от изкуствени цветя,но изглежда доста добре и не е скъпо.ние искахме някой от пакетите им с украса-има арки и поставки с цветя,а иначе от ресторанта също предлагат украса-с балони и за булченската маса с живи цветя.засега всичко много ми харесва,но след 16.08 ще мога да кажа съ сигурност:)
Активен
desy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 08, 2008, 18:13:50 »

Момичета като фирма за украса с две ръце ви препоръчвам агенция Диаманти гр. Бургас.
Благодаря на Венелина, че изтърпя всичките ми капризи, които повярвайте ми не бяха малко и че помагаше навсякъде, където нещата биха се оплескали. така всичко мина гладко без големи гафове.
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 27, 2008, 11:10:14 »

Моята украса е правена от Еко от www.getmarriedbg.com Украсата е изключитeлно стилна и изчистена. Повече снимки има в албума ми.
 
Украсата в църквата - стойките с цветя и платното също са от нея. Букетът ми, украсата на колата, бутониерите и номерата на масите с мидичките също са нейно дело.

Държа да отбележа също така, че тя просто направи невъзможното да организира всичко както го искам и в срок. Аз точно месец преди сватбата се отказах от една варненска агенция. За този един месец си изписахме сигурно около 100 мейла, ходихме да се уточняваме и в София, и във Варна (аз живея в София и леко си усложних живота със сватба във Варна, но това е друга тема) с църкви, ресторанти, търсихме коли и прочие. Една малка лудница беше, но за щастие всичко се нареди добре накрая.

В някакъв момент просто й казах да прави каквото сметне за красиво и стилно и мисля, че не съм сбъркала!

Важно нещо е също, че самата Ели прави чудесни снимки с професионален фотоапарт - аз лично харесвам нейните снимки на украсата най-много. И най-прекрасната украса може да изглежда невзрачно, ако не е заснета както трябва.

С две думи - горещо я препоръчвам на всички бъдещи булки!

Ето и няколко от любимите ми снимки:








« Последна редакция: октомври 27, 2008, 14:34:29 от snezhito » Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 27, 2008, 12:12:22 »

Снежи, наистина ви е много стилна украсата, страшно ми харесва!  Bravo
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 28, 2008, 11:21:07 »

snezhito  Bravo
Много свежа и стилна украса!
Поздравления give_rose
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: ноември 22, 2008, 01:16:46 »

 Bravo Bravo Bravo Това определено е супер ! Много стил и вкус ! Поздравления !
Активен
dimitrina
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #27 -: април 27, 2009, 19:58:42 »

 Здравеѝте!
Моята ситуация е маѝ малко по сложна от колкото трябва, с две думи аз живея в чужбина но ще си правя сватбата тук в Бг-Пловдив през месец септември 2009.Ако някоѝ знае фирма за украса на сносни цени моля да сподели с мен.До тук инфото ми е че украсата на ресторант (в случая става въпрос за Амбасадор в хотел Тримонциум) е 1000лв.   crazy.На мен ми се вижда малко прекалено а и това което ме учудва наѝ-много е че те не могат да ми кажат или покажат аз за какво ще си дам паричките.Ако някои може да ме насочи няъде ще съм много благодарна
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 27, 2009, 20:23:03 »

Здравеѝте!
Моята ситуация е маѝ малко по сложна от колкото трябва, с две думи аз живея в чужбина но ще си правя сватбата тук в Бг-Пловдив през месец септември 2009.Ако някоѝ знае фирма за украса на сносни цени моля да сподели с мен.До тук инфото ми е че украсата на ресторант (в случая става въпрос за Амбасадор в хотел Тримонциум) е 1000лв.   crazy.На мен ми се вижда малко прекалено а и това което ме учудва наѝ-много е че те не могат да ми кажат или покажат аз за какво ще си дам паричките.Ако някои може да ме насочи няъде ще съм много благодарна
Това 1000 лв е много относително ! Незнам какво точно са ти предложили за тази цена но по принцип според това какво искаш ти се формира цената ! Доста сватби се организират от чужбина това да не те притеснява ! Няма агенция която да няма снимки от Тримонциум защото там ходят почти всички агенции ! Там по принцип калъфите вдигат цената защото без тях р-та не е чак толкова хубав ! И естествените цветя ако искаш такива . Макар че пак има хиляди възможности да определите бюджет и агенциите да се вместят в него и да ви кажат за това какво могат да ви направят ! Успех от мен !
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #29 -: април 27, 2009, 20:28:28 »

 Стойността на услугите не е изписана като етикета при стоките. Една услуга може да струва 1 лев и 1 000 000 лева. Според мен не може току-така тази услуга да струва точно 1 000 лева. Разкажете повече за това, какво желаете да промените или нововъдете в украсата на този ресторант и фирмите, които имат този предмет на дейност ще Ви предложат неща срещу съответната цена. Украсата на ресторант може да бъде нещо много малко и трудоемко, но може да бъде и нещо страшно сложно и скъпо. Нещата зависят от Вашите изисквания и възможности.
« Последна редакция: април 27, 2009, 20:30:59 от Pachoran » Активен
jo_jo
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #30 -: май 11, 2009, 13:00:57 »

http://svatbenmagazin.net/  Това е безплатно списание, което се раздава на Пиротска 10, вече излезе и новият брой, в него има доста фирми за украса и много полезни статии.
Активен
me4ta
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #31 -: юни 16, 2009, 14:27:16 »

има една фирма Магия 2000 или 2000 и нещо беше цифрата, която не ви я препоръчвам. На сватбата на която бях балоните паднаха за отрицателно време от тавана.
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 16, 2009, 21:53:31 »

  Аз пък си харесах фрима Бижу от Варна и като мине сватбата ще пиша как е била украсата smile
Активен
simon
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #33 -: юни 27, 2009, 09:04:32 »

Определено Елеганс Гардън са най добрите.те украсиха нашата сватба.всичко беше толкова стилно и невероятно красива.ОГРМНИ БЛГАГОДАРНОСТИ КЪМ ЕЛЕГАНС ГАРДЪН give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
hubenova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 28, 2009, 16:29:04 »

За района на Пловдив
Аз лично съм много доволна от моята украса.Екипът ,които е прави беше много добър и наистина си свършиха много добре работата.Изпипват всичко работят с много желание.Цените на ,които работят са изгодни .
http://serena2009.com/ (за съжаление саита сега се обновява и няма много снимки)
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 28, 2009, 18:40:08 »

Хубаво е когато все повече се чуват положителни неща за фирмите а не само отрицателни . Аз лично много се радвам ,че има все повече доволни клиенти .  Bravo Bravo Bravo
Активен
hubenova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 28, 2009, 22:55:08 »

Да така е .Аз имам доста познати,които правиха сватби преди мен и имаше много ,които не бяха доволни от украсата,фотото,камерите.Аз лично на Иван(момчето от украсата)съм му много благодарна.Той взе букета от цветарката занеси го до кумовете ,изобщо много ми помогна дори за неща за които не е длъжен
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юли 07, 2009, 13:22:49 »

Препоръчвам Елеганс Гарден като агенция за украса. Чудни цени, добро отношение, чудесна работа. Вижте в албума ми какво направиха за мен!
Активен
sonya_georgieva
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #38 -: юли 10, 2009, 23:08:41 »

На мен ми допада работата на агенция ,, Ами сега", макар че има много фирми, които са перфектни в това отношение
« Последна редакция: юли 11, 2009, 09:46:31 от sonya_georgieva » Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 10, 2009, 10:37:13 »

www.ukrasa-bg.com/ Запознахме се покрай организацията на нашата сватба -на първо място чудесни хора и професионалисти ,събират се напълно в бюджета на младоженците и не се отитват да ти пробутат скъпите за сметка на красивите си продукти -на нас дори и арка ни подариха -имам в предвид извън цената
Активен
gery33
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18


Badi! Prosto Badi... ijivei vseki mig palnocenno


« Отговор #40 -: август 12, 2009, 23:24:04 »

Моля да ни препоръчате добра фирма в Пловдив или региона за цялостна украса на Ресторанта за нашите кумуве. Сватбата е догодина февруари.
Също така търсят добър фотограф, защото тази която беше на нашата сватба, няма да е в България.
Ще помоля ако може да ни пратите и малко снимки на майл smile
[email protected]
Благодаря!
Активен
princessdiki
Гост
« Отговор #41 -: август 24, 2009, 21:23:53 »

Здравейте и от мен smile . И аз искам да похваля моята агенция за украса Perfect Event . Аз съм изключително доволна и украсата се получи невероятно - всеки може да види в моят албум . Разбирахме се през цялото време с половин дума и откакто се срещнахме се успокоих за украсата, а това си ми беше едно от най-големите притеснения свързани със сватбата. Благодаря им от все сърце !  give_rose
Активен
jearsy
Любопитен
*
Публикации: 39


« Отговор #42 -: август 26, 2009, 10:02:55 »

На пазара явноо има доста добри агенции , но най-важно е да попаднешш на хора , който знаят какво правят , аз не си падам по традиционните решения  , когато обикалях да търсяя агенциии всички ми предлагаха готови сурови пакети , попаднах на една страхотна агенция за която всяка сватба е със собствен стил и визия  , мислят креативно ... имат нетрадиционни и изискани решения , много са мили .. Става въпрос за агенция Вю Арт от София , ако някои има интерес да ми пише на лични , мога да дам кординати ...
Успех на всички ....
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 28, 2009, 15:37:44 »

Аз вече изразих възмущението си в моята си тема, но реших да го направя и тук  pardon

Става въпрос за агенция "Жеси" в гр.Ямбол. Изпратих им запитване по майла, преди време , като им писах в кой ресторант ще бъде сватбата, и ги попитах за ориентировъчни цени на конкретни неща, като например калъфи за столове, арка и др.
Получих отговор, който е много груб, и според тях съм несериозна и провокативна   Oh my ...  ...  Дори не са прочели писмото ми както трябва, тъй като ме обвиняват че не им казвам за кой ресторант питам, понеже ако щяло да има сватба , би трябвало да съм избрала заведение
Разбирам нежеланието да ми кажат цени, дори и приблизителни , но не мисля че това е начина  nea  , определено не бих ги препоръчала на познатите ми
Активен
trix
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 19, 2009, 14:51:58 »

Искам и аз да споделя впечатленията си от фирмите за украса, които ангажирахме за нашата сватба на 22.08.09, с надежда да бъда полезна на някого  smile.
Много сме доволни от CD Catering, които много стилно украсиха масите и столовите в градината с голямо желание да ни доставят радост. Споделих с тях идеите си за украсата и честно казано, надминаха очакванията ми с изпълнението Winkgood good good
От агенция "Шейла" останах разочарована  sad. А с такова желание я ангажирахме... Стойките и арката с изкуствени цветя бяха красиви, но като видях моя букет ми се доплака. Нямаше почти нищо общо с картинката-мостра. И най-вече не се отнесоха коректно относно цената - по всякакъв начин се опитваха да надуят предварително договорената цена, докато накрая загубих желание да се разправям и да си развалям настроението преди сватбата, махнах с ръка и си платихме. Но не бих се възползвала от услугите им отново.
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: октомври 16, 2009, 15:36:00 »

Нашата украса ни направи много мило момиче - Ирина, от фирма Фешън декор (Балоните.нет). Много сме доволни, а букетът за колата ползвахме и за младоженската маса, много беше хубав. харесах го то снимките им и беше изпълнен супер smile
Активен
telesfora
Сватбар
***
Публикации: 180



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: октомври 24, 2009, 14:05:38 »

Исам и аз да споделя с всички вас невероятната украса за моя сватбен ден,направена с много любов от ДИАМАНТИ-БУРГАС. yahoo
Смея да твърдя,че всичко което направиха беше много стилно и невероятно красиво.Направено с много старание и любов.Съобразено с всяко наше желание и същевременно примерени съвети и много приятни изненади на самия ден. Bravo
Небих могла да опиша красотата която сътвориха,затова ви подканвам да разгледате албума ми.
Ако искате да се чуствате специални,спокойни и сигурни,наистина ви съветвам да се доверите на Диаманти. judges thank you
Може да ви звучи като реклама момичета,но повярвайте ми целия екип е невероятен и аз им дължа ужасно много за магията която сътвориха на моя сватбен ден.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #47 -: януари 17, 2010, 23:22:01 »

 Хубава реклама, ама на ниска цена, т.е. на етикета пише едно, а на практика друго. Аз съм мъж на средна възраст, който никога не може сам да натовари рекламираното оборудване за украса, да го разтовари, да го демонтира и т.н. Коя е тази жена с възможностите на Херкулес ? И да не забравяме, че операцията се извършва от автомобил с газова уредба. Как ще стане всичко това ?
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: януари 17, 2010, 23:28:20 »

Хубава реклама, ама на ниска цена, т.е. на етикета пише едно, а на практика друго. Аз съм мъж на средна възраст, който никога не може сам да натовари рекламираното оборудване за украса, да го разтовари, да го демонтира и т.н. Коя е тази жена с възможностите на Херкулес ? И да не забравяме, че операцията се извършва от автомобил с газова уредба. Как ще стане всичко това ?
Добър въпрос ! Евала на тази женица !  Bravo bounce
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #49 -: януари 18, 2010, 00:26:15 »

 shok shok shok  Гледам и не вярвам на очите си!!!  beating beating beating Чак не мога да проумея как тия хора си вярват .... за рекламите.  Ban Нямам думи.  Offtopic  Разбирам, че кризата е голяма, но недейте се излагайте! Форума е за да се обсъждат теми и идеи, полезни съвети от преминалите по този път булки и тепърва престъпващите към тази крачка.

Всеки има право на избор, затова е и пазарната икономика. Има си определени места за реклама. Писна ми всеки път като седна да чета форума да има по някоя/й с по 1-2-3 поста да pleasantry препоръчва pleasantry дадена си агенция.

Радвам се на хората от този бранш, които тука събират и дават мнения и то от сърце, и без задни мисли  Bravo god... като Nina style, Pachoran, DjNick и още други, които не се сещам в момента (извинявам се за което)

Извинете за  Offtopic  Но мисля, че всеки ще се съгласи с мен. Щом плащаш ти си избираш какво искаш. Всеки разбиращ си от работата ще направи най-доброто на което е способен. Ако ти е твърде скъпо, кажете .... решенията са прости, но се достигат с разговори. Ако все още смятате, че сте неразбран .. сменете си фирмата. Мисля, че за такова събитие си заслужава да имаш фирма за украса, за да сбъдне твоите фантазии.
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #50 -: януари 20, 2010, 17:08:37 »

Много съжаляам за офтопика, обаче това е поредната дискусия, която се обръща на тема реклама.

Мисля, че всеки има право да си реши това реклама ли е, или не е. Разбира се може всеки да се регистрира тук и да плюе или рекламира. Но не се ли усещате, че като набеждавате хората (независимо дали "виновни" или не) в реклама, плашите и потенциалните "нови" хора да пишат за техния натрупан опит. И в крайна сметка само форума и младоженците губят. Всеки е достатъчно интелигентен сам да интерпретира казаното тук и да си прецени дали някой рекламира или не, а пък още повече да се довери!!! Всеки като купува нещо, отива да го види, да го прецени. И препоръките варират от човек на човек. Ако на някого нещо му хареса (говорим и за продукт, и за обслужване), то на друг може хич на да не му допадне.

Аз примерно лично съм се срещала с управителите на доста от тук изброените ресторанти и тези, които на някои много са допаднали, за мен бяха с много непрофесионално отношение. Това обаче не значи, че веднага интерпретирам вашите мнения като реклама!  Oh my ... Напротив - приемам, че разни хора - разни идеали.

@Модератори: не ме разбирайте погрешно, много харесвам как си вършите работата, въпреки че тя е много, но може би е добре да обсъдите какво да се прави с тези начестели обвинения. Обвиненията в реклама (без никакви доказателства(!), а само на базата на нечии интерпретации) не са дискусии по темата и дали нещо е реклама или не, е работа на модератори и администратори да разберат. А не на форумисти. А да не говорим, че пречи на добрия тон, който е така важен по форумите.
Да ви призная, аз лично се почувствах много неприятно след като бях обвинена в реклама, само защото казах, че някой досега си върши добре работата, но ако има нещо, ще пиша, за да се знае. И то само, защото съм знаела някакви неща за обекта, които всеки с едно посещение там ги вижда. Много се замислям дали да продължа да пиша тук, върпеки че много от форумистите много ми допадат. Но все пак неприятното усещане да ти се нахвърлят без причина, може и да надделее.

Поздрави
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: януари 20, 2010, 18:22:03 »

Модератори: не ме разбирайте погрешно, много харесвам как си вършите работата, въпреки че тя е много, но може би е добре да обсъдите какво да се прави с тези начестели обвинения. Обвиненията в реклама (без никакви доказателства(!), а само на базата на нечии интерпретации) не са дискусии по темата и дали нещо е реклама или не, е работа на модератори и администратори да разберат. А не на форумисти. А да не говорим, че пречи на добрия тон, който е така важен по форумите.
Да ви призная, аз лично се почувствах много неприятно след като бях обвинена в реклама, само защото казах, че някой досега си върши добре работата, но ако има нещо, ще пиша, за да се знае. И то само, защото съм знаела някакви неща за обекта, които всеки с едно посещение там ги вижда. Много се замислям дали да продължа да пиша тук, върпеки че много от форумистите много ми допадат. Но все пак неприятното усещане да ти се нахвърлят без причина, може и да надделее.

Поздрави

Мисля, че вече всичко е наред good

Имате на разположение и бутон "Информирай модератор"
Активен
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines