Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 14:44:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба на морето/плажа  (Прочетена 3257 пъти)
 
liliette
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« -: декември 12, 2012, 12:27:44 »

Здравейте на всички!

Съвсем нова съм, от скоро съм сгодена, но с него искаме да се оженим още това лято. И тъй като винаги сме си мечтали това да се случи на морето са ми нужни съвети. Не знам откъде да започна, какво се прави. Абсолютно нищо. А знам, че такъв вид сватба отнема повече време, още повече, че ще каня гости от чужбина, които трябва да знаят датата по-раничко.
Всъщност знам, че основното е датата и мястото. И все пак има ли тук човек, който се е престашил да направи сватба на морето и може ли да ми даде няколко съвета. Как да търся, на какво да наблягам, от какво да се плаша и т.н.?

Мерси предварително  girl_wink
Активен
Triplesec
Ентусиаст
**
Публикации: 55


« Отговор #1 -: януари 17, 2013, 15:20:55 »

Привет!

Всичко зависи от това каква сватба искаш - традиционна с всичките му ритуали, маси, роднини, или нещо по-олекотено?
Ние ще се женим юли месец и ще си правим точно сватба на плажа-ще резервираме цял хотел за 2 нощувки за гостите, следобед подписваме и след това отиваме в един бар на плажа (межсу ритуала и партито ще седнем някъде с най-близките роднини, за да ни се порадват бабите, понеже ще е уморително за тях да стоят с нас на плажа до късно, но после вземаме родители, лели, братовчеди и ги замъкваме при тайфата. Хората от бара бяха супер мили и ни позволиха ние да си поръчаме кетъринга, за да се избегне излишно оскъпяване.
Активен
liliette
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #2 -: януари 21, 2013, 01:11:38 »

Здравей !
Много мерси за отговора. Ами точно такава сватба искам. Не типичната традиционна. По възможност на плажа или над морето и искаме да ревервираме и ние хотела за 2те нощувки + кетъринг. Засега, обаче нищо не откриваме подходящо. Или пък не може на нашата дата. Удобно ли е да ми споделиш къде ще е вашата?  smile
Активен
Triplesec
Ентусиаст
**
Публикации: 55


« Отговор #3 -: януари 21, 2013, 10:21:31 »

Пробвах да ти пратя съобщение на лични, но не знам получи ли се:) ако не- драсни ,за да  ти го пусна пак:)
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines