Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 06:56:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на вашите мечти - сличули се или не?  (Прочетена 8332 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: декември 12, 2011, 12:41:56 »

Всички казват, че са си представяли сватбата на мечтите си, с каква рокля ще бъдат и т.н. и т.н. ... при мен мисля, че не е имало такова нещо, защото аз винаги съм твърдяла, че няма да се омъжвам и имах фобия от такива сватбени и бебешки неща .... докато не срещнах мъжа на живота си  heart Интерестното е, че при него е било по същия начин  laugh
Толкова сме щастливи и двамата, че така се обърнаха нещата, защото ТОВА Е УНИКАЛНО ИЗЖИВЯВАНЕ!!! Всичко сами си организирахме, ходихме и избирахме нещата заедно - това е магията и очарованието на цялата подготовка. Тръпката и емоцията са неповторими!!!
Иначе имаше някои неща, които не можахме да осъществим заради обстоятелства (да имаме изнесен ритуал на зелено това не се осъществи заради местоположението на ресторанта), други ни изненадаха неприятно малко преди или в самия ден на сватата. Например в последния момент фризьорката ме препрати при друга 'много добра професионалистка', заради което се наложи да ходя при трета, за да поправя щетите и това се случва 2 дни преди сватбата!  hysteric В същия ден ми звънна гримьорката да ми каже, че не може да дойде до адрес и трябва да си избера или да отида в салона, или да си търся друга ... но пък това си имаше и добра страна-бях голяма атракция по улиците-негримирана булка с прическа, було, но по къси панталонки и потник  funnytooth Друго - до последно търсихме едни определени пироефекти, които нито една агенция не се наемаше да ни направи, накрая намерихме, но в деня на сватбата част от тях не успяхме да запалим заради малките палави ръчички на две сръчни момченца, също част от украсата на ресторанта, която беше уговаряна с месеци липсваше. Но искам да ви кажа, че тези дребни подробности никой от гостите не ги забеляза и всички бяха толкова очаровани и развълнувани от прекрасното събитие  girl_in_love И както m_eleva19 каза първото, което си казахме сутринта след сватбата беше "Искаме пак!!!"
Извинявам се за дългия пост, но винаги толкова се вълнувам като се сетя за всичко преживяно, че наистина искам пак!  Сватбаааа
Аз също съм ЗА сватбена агенция и сватбен агент - професионалистите си знаят как и могат да ви дадат точни насоки и конкретни съвети  good
Бъдещи младоженци, внимателно подбирайте хората, които ще запазят спомените ви от сватбата, за да не съжалявате после! Започнете с подготовката поне 5-6 месеца по-рано, за да не бързате и претупате последните неща! Желая ви успех, търпение и правете всичко с ЛЮБОВ!  heart
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: декември 22, 2011, 11:21:34 »

Въпреки че още не съм се венчала мисля, че няма да имам сватбата на мечтите ми /поне роклята се надявам да бъде/ заради финансови съображения. Нещата, които винаги съм си представяла се оказват по-скъпи, ако наблегнем на тях трябва да се лишим от други неща, които може би даже са по важни, но се надявам да се получи едно весело и назабравимо тържество и по-малко недоволни гости  smile
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines