Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 06, 2024, 11:14:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ за сватба част 2  (Прочетена 180116 пъти)
 
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #375 -: април 04, 2014, 17:40:14 »

milenkata,
Това да има разнообразна музика на едно сватбено парти е най-добрия вариант !!!
Гости всякакви, вкусове различни и вашето решение да има всякакви стилове ще позволи всички гости да се чувстват добре и уважени.
Винаги съм давал съвети, че на едно сватбено парти трябва да има разнообразна музика, но една не малка част от младоженците профилират своята плейлиста, което води до това - част от гостите да са недоволни от липсата на тяхната музика и съответно - от Dj, че не им е пуснал пожеланите песни (които за съжаление са в забранения списък).
Разбира се не упреквам тези, които имат виждане - музиката да Не включва определени стилове.
Всеки си решава за себе си.
В интерес на истината, не са много професионалистите, които владеят всички стилове до ниво - да могат да ги пускат без разлика и без затруднения.
Един добър професионалист винаги би се справил еднакво добре и с воденето, независимо дали са 80 или 150 души.
Сватбения Dj е една комплексна личност, съчетавайки в себе си много качества, необходими за едно добро представяне.
Активен
kokicheto
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #376 -: април 06, 2014, 15:33:46 »

Миленката не мога да ти помогна с човека от клипа, но ако искаш можеш да се свържеш с фирмата с която ние наехме ДЖ

http://www.soundbg.net/

Те ти правят предварително интервю в което казваш всичко което харесваш/не харесваш и те има голям брой ДЖ с различни стилове и накрая ти препоръчват тези които смятат че биха си паснали с вас и ви уреждат среща с тях. На нас ни препоръчаха само един и в момента в който се срещнахме веднага го харесахме, ама си беше точно за нас smile пробавй ако искаш имате време, пък и няма нужда да се срещате с всички ДЖ. Щтото и ние като вас сме "музикални помияри"  angry пак успяхме да се разберем с ДЖ-я  girl_wink

А колко платихте за да ви помогнат с избора на ДЖ?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #377 -: април 06, 2014, 16:11:47 »

kokicheto имахме отсъпка всичко ни излезна 350 лева + овертайм 50 лева на час , не знам иначе колко са им цените, но не вярвам че са много повече. girl_wink
Активен
kokicheto
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #378 -: април 07, 2014, 16:53:56 »

kokicheto имахме отсъпка всичко ни излезна 350 лева + овертайм 50 лева на час , не знам иначе колко са им цените, но не вярвам че са много повече. girl_wink


350лв само за помощта при избора!?
Активен
vileto_971
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #379 -: април 07, 2014, 17:25:40 »


350лв само за помощта при избора!?
На мен ми прилича, като 350 лв за DJ и 50 лв/час за неговия оувъртайм, което ми се струва съвсем прилично, клонящо към евтино  good
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #380 -: април 07, 2014, 17:59:24 »


350лв само за помощта при избора!?

не не плащаш нищо за помоща, това си е за ДЖ, но ние бяхме със отстъпка както казах, която не знам колко е но сме доволни и от избора и от цената  Wink
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #381 -: април 07, 2014, 21:40:16 »

Хора много съм разочарована от кореспонденцията ми с един ДЖ (няма да споменавам имена)

Казах му 3 пъти че искам да се срещнем сега , защото лятото и есента нямам време за срещи.И че целта на срещата е просто да се видим и проведем нормален разговор,да видим дали ще си паснем, а есента  - ако сме се харесали, директно да го капарираме и толкоз.

Такава ми  е работата - свободното ми време е сега до края на май. След това толкова лудвам , че нямам време да се усмихна. За това и правя доста от срещите и с фото,и с видео, и с ресторанти от сега.

Не мисля обаче, че трябва да давам всички тези обяснения. Той предложи да се видим през седмицата "Следобедите и вечерите през тази седмица съм свободен" (цитат) - зарадвах се много smile Само че когато му предложих да се видим утре, започна да ми обяснява колко е прекалено рано, и как наесен трябвало да му се обадя, че сериозните младоженци го наемали есента, и той не можел да ни запише от сега (нещо което три пъти обясних че не е целта на срещата,и че дори няма да говорим за цени защото сме наясно че сега е няма как да ни даде отговор на този въпрос), прекалено съм била бързала и видиш ли явно "много Ви тресе сватбената треска". shok Не мисля, че е редно професионалист по такъв начин да подхожда.

Да, ясно ми е че е много рано. Затова и ясно обясних, че даже не желая да говорим за цени, защото знам че те догодина ще са различни. Просто искам да видя с очите си хората , които евентуално смятам да наема , и на които ще дам доста пари smile Това важи за всички звена и пера от сватбата. Моето време е сега. Няма значение кога ми е сватбата.

Да не говорим, че така ми е по лесно да си разпределя бюджета, защото така (примерно) знам че след 2 месеца трябва да платя едни 200 лв за едно нещо, след още два още 2 и след още 2 още 400 и тн и тн... а не на куп видиш ли да изсипя за 1 месец 1000 лв за капарота..


Пак казвам, не смятам че съм длъжна да давам обяснения защо искам да прегледам хората сега, това е мое право.

Разбира се и тяхно да откажат, но не и по този , поне за мен , груб начин....

Извинете ме за дългия пост, но много се подпалих...  angry

Иначе Мариолка , писах на тези консултанти още миналата седмица - никакъв отговор от тях засега sad
Активен
vileto_971
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #382 -: април 08, 2014, 07:14:36 »

milenkata, няма нищо лошо да споменеш името на DJ. Колкото повече се говори за некоректните и незаинтересованите хора, толкова по-малко ще остават  diablo
Аз лично имах среща с Емил Андреев през месец март. Говорихме, разбрахме се и ГОТОВО, а сватбата ни е през октомври.
И аз като теб нямах време да се занимавам със срещи през цялата година, но съм доволна, че успях да отхвърля всичко.
Успех с търсенето good
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #383 -: април 08, 2014, 10:06:49 »

Не , то не става въпрос за некоректно отношение.. макар че малко се подведох, става въпрос за невъзпитано отношение...

Радвам се че с Емо Андреев сте си допаднали, и ние се видяхме с него, готин е , но просто не е нашия човек
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: април 08, 2014, 13:10:08 »

Ох и с моя ДЖ е така, рано е сега, хайде да се видим август. Е , че тя сватбата е август. Да си харесате песни, има време...
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #385 -: април 08, 2014, 18:44:41 »

Мариолка, получих отговор от твоите хора, всичко ок, обаче... blush днеска с ММ видях един ДЖ и да Ви кажа, той е човека  yahoo Разбрахме се с по една дума, започна с много шеги и закачки, даде ни доста насоки за някои неща, за които не се бяхме сетили.

Получи се прекрасен диалог, а нещо което ми направи страхотно впечатление, беше че дойде много подготвен за срещата, с примерен сценарии и разни други неща , които са от помощ Bravo Бързо схвана нашата представа за тържество ,разговора вървеше леко и приятно, коментирахме много неща - не само за музиката... Име давам на лични ако някои иска.

Все пак в събота имаме среща с още един човек, и ще отидем защото вече сме поели ангажимент към човека, и тогава ще решим:)

Но просто бях очарована от този ДЖ. ММ също го хареса... абе те ттея неща не се описват - усещат се smile yahoo
Активен
Svatbena_agenciq_Melodica
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #386 -: април 09, 2014, 04:24:03 »

Ох и с моя ДЖ е така, рано е сега, хайде да се видим август. Е , че тя сватбата е август. Да си харесате песни, има време...

Освен ако наистина не вярвате на диджея, не оставяйте за август срещата и капарото! Ако ви е познат и е сигурно, че пази датата, може да изчакате, но ако не се познавате, по-добре капарирайте от рано, защото има възможност да не ви запази датата и да ви изостави заради друго запитване (което примерно, е по-скъпо, за по-голяма продължителност, на по-удобно за него място или друго). Освен това, август е страшно активен месец и по-известните фирми имат по няколко запитвания за всяка от съботите и неделите, така че не оставяйте да ви пазят датите на добра дума (естествено, в повечето случаи фирмите са коректни и биха могли да изчакат за капарото, колкото сте се разбрали, но съм скептична към това да отказват срещи с потенциални клиенти)! Така че ако не сте убедени, че това е диджеят за вас, моят съвет е да потърсите и други варианти.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #387 -: април 12, 2014, 21:21:49 »

Здравейте момичета,

е на това се вика дилема.. biggrin  аз май нямам угодия хахаха..

Писах ви за един ДЖ , който бях сигурна че ще е нашия човек, но днес мина срещата ни с още един ДЖ. За наше учудване , човека се оказа страхотен шегаджия, който за мое голямо учудване ме надприказва хахах (това по принцип е доста трудно) Много готин се оказа, даде ни много насоки и се разбрахме от раз за стила и идеята на тържеството. Бяхме впечатлени от купонджииското настроение и веселия му дух...

Сега сме в дилема кой да изберем хахах Някакви идеи как по- лесно да решим? И двамата много ни харесаха и ни грабнаха и са доста подобни и като цени...

Обикновено не съм човек който си мени мнението и съм доста решителна, но този път наистина съм раздвоена, ММ също.

Знам че съм ужасна, до онзи ден ви мрънках как не мога да си харесам човек а сега съм си харесала двама души, и за двамата съм сигурна че ще се справят идеално и съм в огромна дилема... Даже за роклята не се колебах толкова хахахахах tease
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #388 -: април 12, 2014, 21:54:31 »

Според мен изчакай два-три дни и решението само ще дойде!Успех в избора!
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #389 -: април 12, 2014, 23:00:05 »

И ти си права, може би след малко време усещането ще си дойде
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines