Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 22:55:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ за сватба част 2  (Прочетена 180103 пъти)
 
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #240 -: септември 17, 2013, 10:04:41 »

И аз страшно много държа да похваля нашият ДЖ. Понеже не съм виждала много коментари тук за него, се надявам да съм полезна на някого. Вярно е, че сватбата ни беше в Перник, но той води такива и в София, и в Пловдив.
Емил Живков- ДЖ Емилио. Страхотен е! И подбора му на музика, и воденето на ритуалите, всичко... Създаде много настроение и всички на следващия ден ме питаха за него. Изключително сме му благодарни. Бих го препоръчала винаги!
Активен
mariag
Ентусиаст
**
Публикации: 73


« Отговор #241 -: септември 24, 2013, 11:20:37 »

И аз искам да се включа със специални отзиви за нашия DJ Емил Алексов. Страхотен професионалист! Имахме няколко срещи с него, на които ни обясни подробно за ритуалите, кое след кое следва, как ще се развият нещата, даваше ни и много примери и истински случки от предишни сватби.
Нашата сватба беше в с. Арбанаси до Търново и го накарахме да си мъкне всичката техника до там от София (за което му благодарим искренно).
Дансинга беше пълен през цялото време и не пусна нито една чалга, дори когато му предложих евентуално да пробва да пусне някоя:)
Имахме измислени интересни игри, но до втората и третата игра дори не се стигна, защото винаги имаше танцуващи.
Отново благодарности на DJ Емо Алексов от Мария и Габриел!!!!
Активен
kkrasteva
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #242 -: септември 29, 2013, 12:26:04 »

Здравейте момичета, поразрових се във форума но нещо не мога да открия точно това което търся. Препоръчайте ми диджей в гт. Търговище или района. Някой има ли опит с Коко Паносян, от Шумен. Чувала съм няколко мнения за него, но аз лично не съм била на сватба която той да води. Ако някой има инфо моля споделете smile
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #243 -: септември 29, 2013, 14:36:48 »

Аз съм работил с въпросния ДЖ от Шумен. Само 1 път. Справи се добре, без забележки. Интелигентен, възпитан, добре води. Срещнете се с него и вижте дали ще ви допадне.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: октомври 07, 2013, 19:52:39 »

С голямо закъснение минавам от тук да оставя положителното си мнение от ДЖ Емил Андреев!
Само потвърждавам досегашните коментари за него- страхотен, невероятен, професионалист и т.н. всичко хубаво което може да се каже за един ДЖ. Направи невероятен купон на сватбата ни, ритуалите бяха страшно забавни /точно каквито ги искахме/. За мен той беше нашият ДЖ още от първата среща.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #245 -: октомври 10, 2013, 21:05:00 »

Здравейте, търсим dj  за сватба през юни месец в Пловдив. Който е провал някой,ще се тадвам да сподели впечатления. Естествено,ако и сте си изпатили с някого,ще оценя

Това е колегата от Пловдив, на когото може да разчитате на 100 %

http://www.djaleks-maronov.com/
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: октомври 11, 2013, 08:39:35 »

Здравейте момичета, поразрових се във форума но нещо не мога да открия точно това което търся. Препоръчайте ми диджей в гт. Търговище или района. Някой има ли опит с Коко Паносян, от Шумен. Чувала съм няколко мнения за него, но аз лично не съм била на сватба която той да води. Ако някой има инфо моля споделете smile
Аз се включвам с малко закъснение. Бих препоръчала Валентин Тенев, от Търговище е. Беше ДЖ на моята сватба, всички и ние и гостите ни останахме много доволни, била съм и на още две сватби, водени от него, няма разочаровани.
При интерес мога да изпратя кординатите му на лични.
Успех в подготовката!
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #247 -: октомври 23, 2013, 04:08:21 »

http://prodavalnik.com/organizirane-na-svadbi-i30716123

Нещо от форумите, понеже цената е важна за повечето от клиентите smile Тук явно се вижда какво куца, но дали при всички апетитни предложения е така? Оставам размишленията за вас. Независимо от изводите и вашите решения, не забравяйте, че сватбата е един път и не може да се повтори. Сами решавате дали за 100лв по-малко си заслужава да станете за смях пред гостите си smile
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #248 -: октомври 23, 2013, 09:50:30 »

Тук явно се вижда какво куца, но дали при всички апетитни предложения е така? Оставам размишленията за вас. Независимо от изводите и вашите решения, не забравяйте, че сватбата е един път и не може да се повтори. Сами решавате дали за 100лв по-малко си заслужава да станете за смях пред гостите си smile
тук съм съгласна, само че какво значение има дали си "за смях пред гостите" при положение, че е развален Твоят празник... Offtopic Съвет мили бъдещи булки мислете за сватбата си като за своя ден и изберете нещата, хората, местата които ви харесват на ВАС, а не които биха се харесали на гостите...нещата трябва да се усещат, а не насилват smile

И да споделя за ди джей smile Свързах се с този който бях харесала първоначално и ни предстои среща, стискайте палци, до сега ми е направил изключително добро впечатление, та ще видим... smile Girl_hide
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #249 -: октомври 25, 2013, 08:16:45 »

Съвет мили бъдещи булки мислете за сватбата си като за своя ден и изберете нещата, хората, местата които ви харесват на ВАС, а не които биха се харесали на гостите...

Desislava,
Абсолютно грешно !!!
Нещата са комплексни и трябва да се съобразите и с това - какво ще се хареса и на гостите, за да не се чувстват в "Небрано лозе" от обстановка, музика, храна и всичко обкръжаващо ги !!!
Ако гостите не се чувстват комфортно в средата която сте им създали, сватбата до голяма степен - също е провалена.
Как може да каните гости и да не се съобразявате и с тях ?!
Все едно им казваш - Чувствайте се комфортно, веселете се, хранете се, но не както на вас ви харесва а както ние ви принудим, с всичко което сме направили на нас да ни е хубаво !!!
« Последна редакция: октомври 25, 2013, 08:58:23 от DjNick Mc » Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: октомври 25, 2013, 08:33:51 »

Според мен също трябва да се намери златна среда. И нали сме в тема за dj-и и музика, да кажа какво ще се случи, ако не се съобразяваме с гостите. Цяла вечер ще редуваме рок и електронна музика biggrin
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: октомври 25, 2013, 08:37:31 »

Подкрепям мнението на DjNick Mc !
Точно по повод на тази тема, нашият диджей доста ни разпитва какви ще са ни гостите - млади стари, в какво съотношение, каква музика харесват и т.н. и каза, че е важно, като се подкрепи със следния пример. Имал сватба и младоженците и кумовете се оказали фенове на някаква "хард кор" метъл музика. Дотук добре, но към средата на вечерта започнали да идват при него с флашки, за да пуска тяхната музика, при което само 4ма човека "куфеели" по средата на залата и всички останали в недоумение.
Така, че в нито едната крайност не е добре, отново трябва да се търси златната среда  good
Според мен трябва да се съобразяваме с гостите си, защото в крайна сметка приятелите ни ни правят сватбите, както се казва Wink
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #252 -: октомври 25, 2013, 10:20:41 »

абсолютно е така, аз през цялото време имах една представа за музиката, но ДЖ се водеше през цялото време от нстроението на гостите и се оказа че въобще няма нищо общо с това което бях аз замислила в моята глава. Много се радвам че до известна степен не се придържаше към моите изисквания.

Един колега ми расказваше как на тяхната сватба имало само електронна музика на тяхната сватба, че булката ревала и бабите седяли с запушени уши, но на него му било кеф  Oh my ..., не ги разбирам такива хора които само за себе си мислят ..
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #253 -: октомври 25, 2013, 11:23:44 »

http://prodavalnik.com/organizirane-na-svadbi-i30716123

...Сами решавате дали за 100лв по-малко си заслужава да станете за смях пред гостите си smile

 laugh laugh laugh Тази обява ме разби, много се смях...Погледнато от друга страна (комична), човека може да е неграмотен, но може да различава цветове и звукове (и други животни могат smile и смело да натиска цветните копчета на апаратурата, като по този начин възпроизвежда някакъв звук smile...За тези свои действия получава награди: храна, напитки и 200 лева да се почерпи smile ...

Напълно съм съгласен с писалите по-горе, за да се се получи една незабравима сватба, нещата са комплексни и баланса е много важен. Разнообразието на стиловете музика, съчетано с народните и модерни ритуали, игри и закачки е препоръчително.
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #254 -: октомври 25, 2013, 12:01:14 »

Естествено, че трябва да се намери златната среда, не съм имала предвид "веселете се 5 човека, а другите да се оправят..." коментара ми беше относто това
Сами решавате дали за 100лв по-малко си заслужава да станете за смях пред гостите си smile
т.е., че ако изберете някой който ще развали празника ви, какво значение има дали ще сте за смях пред някой, като самите вие ще се чусвате зле...!

Ди джея е един от най-важните хора за една сватба и не трябва да се прави компромис с избора, или поне за мен е така smile Ние вече направихме нашия избор и съм много щастлива от това smile
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines