Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 23:12:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ за сватба част 2  (Прочетена 180103 пъти)
 
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: април 23, 2013, 15:38:23 »

ами ще се радвам да чуя мнението ти след тържеството smile което значително е наближило smile
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #166 -: април 23, 2013, 21:59:23 »

Какво означава - Dj не пуска много чалга или пуска много чалга ? Как определяте или заклеймявате един Dj по подобни признаци ?!   nea
Нали Dj пуска това което сте се уговорли и НЕ пуска това което НЕ харесвате. Как определяте дали пуска или НЕ пуска определен вид музика ?!
Това е много грешно понятие!!! и в същото време не дава точно определение за възможностите на съответния DJ !!!
Същото е да Ви види някой, че сте обули червени дънки и да разправя на ляво и на дясно, че не носите друг цвят дънки освен червени, само защото в момента ви е видял с такъв цвят дънки ?!?!?!
« Последна редакция: април 23, 2013, 22:07:54 от DjNick Mc » Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: април 26, 2013, 12:44:37 »

ами ще се радвам да чуя мнението ти след тържеството smile което значително е наближило smile

Разбира се, че ще пиша отзивите smile
Какво означава - Dj не пуска много чалга или пуска много чалга ? Как определяте или заклеймявате един Dj по подобни признаци ?!   nea
Нали Dj пуска това което сте се уговорли и НЕ пуска това което НЕ харесвате. Как определяте дали пуска или НЕ пуска определен вид музика ?!
Това е много грешно понятие!!! и в същото време не дава точно определение за възможностите на съответния DJ !!!
Същото е да Ви види някой, че сте обули червени дънки и да разправя на ляво и на дясно, че не носите друг цвят дънки освен червени, само защото в момента ви е видял с такъв цвят дънки ?!?!?!

Съгласна съм с теб! Музиката е такава, каквато са си избрали младоженците smile
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: април 26, 2013, 13:24:48 »

DjNick Mc, не заклвймявам никой, прсто това на мен ми направи добрео впечатление. Имайки в предвид колко мразя този стил музика ми хареса обяснението му, че по принцип избягва чалгата, демек ще има по-стилна, според мойте разбирания, музика на сватбата ми.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #169 -: април 27, 2013, 01:55:23 »

Shantall,
Така е коректно - както го казахте сега!!!

 good
Активен
peppl
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #170 -: април 27, 2013, 16:12:14 »

Здравейте!
Нашето сватбено тържество е запланувано за 31 август. Обаче срещам невероятен проблем с намирането на DJ, който да говори английски. Голяма част от гостите са чужденци и задължително празникът ни трбява да е двуезичен. Някой правил ли е такава сватба и може ли да ме посъветва дали да си наема допълнително преводач, или да продължавам да търся англоговоряш DJ?
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #171 -: април 27, 2013, 21:20:52 »

Здравейте!
Нашето сватбено тържество е запланувано за 31 август. Обаче срещам невероятен проблем с намирането на DJ, който да говори английски. Голяма част от гостите са чужденци и задължително празникът ни трбява да е двуезичен. Някой правил ли е такава сватба и може ли да ме посъветва дали да си наема допълнително преводач, или да продължавам да търся англоговоряш DJ?

Мое мнение е да има преводач. Така няма да натоварвате някой от вашите гости с превода ако не намерите англо говорящ Дж. Аз лично, винаги съм работил с преводач в подобни ситуации и нещата  са се получавали много добре.
« Последна редакция: април 27, 2013, 21:23:02 от DjNick Mc » Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #172 -: април 28, 2013, 11:21:47 »

Здравей peppl, за мен лично преводача много ще разводнои цялаото тържество, затова нашето решение беше, англогиворящ водещ,, който ще води на двата езика (бг и англ.) ако си от Варна, ще ти дам координатите му.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #173 -: април 28, 2013, 19:38:01 »

 И каква е разликата между ДЖ и преводач от една страна, и от друга страна-английско говорящ ДЖ ? И в двата случая се говори на два езика, времето според мен е приблизително еднакво. Изключително тягостно е да слушаш един човек да говори на два езика с един тембър на гласа. И да казва едно и също -поне за тези, които знаят що годе и двата езика. Технологично по-приемлив вариант е водещ и преводач, най-малкото защото имаме двама "водещи". В професионалната работа изключително рядко се използва водещ, който да води на два езика, винаги има или се преминава през преводач.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #174 -: април 29, 2013, 17:50:52 »

Най-добрия вариант е Дж с преводач. Ако намете водещ на български и водещ на английски и отделно Дж, който ще трябва също да се включва защото ще има и поздрави от гостите ще стане страхотна боза.
Така Дж ще си води на български, ще анонсира и съответните поздрави, а когато се наложи преводача ще се включва със съответния език. Всякакви други варианти не са приемливи, освен
Дж с английски.
Това е съвет от мен но всеки си решава за себе си !!!
Активен
peppl
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #175 -: май 01, 2013, 10:21:36 »

Здравейте!

Благодаря за отговорите!

Забравила съм да спомена, че сватбата ще е в София.
Активен
dideto5
Ентусиаст
**
Публикации: 50



« Отговор #176 -: май 07, 2013, 21:08:45 »

Някой има ли информация DJ Vale дали е добър вариант?  huhhuh.gif Приемам всякакви препоръки за други DJи-за София става въпрос!!!  smile
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #177 -: май 08, 2013, 15:57:01 »

Някой има ли информация DJ Vale дали е добър вариант?  huhhuh.gif Приемам всякакви препоръки за други DJи-за София става въпрос!!!  smile

dideto 5,
С този въпрос имай готовност да си триеш пощата през 10 минути, защото все ще е пълна до горе  postman
« Последна редакция: май 08, 2013, 16:04:05 от DjNick Mc » Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #178 -: май 08, 2013, 19:19:13 »

Някой има ли информация DJ Vale дали е добър вариант?  huhhuh.gif Приемам всякакви препоръки за други DJи-за София става въпрос!!!  smile

Дай, някакви насоки  smile
Активен
videoto
Ентусиаст
**
Публикации: 56


« Отговор #179 -: май 08, 2013, 20:23:19 »

айде на лични ще бъде най коректно
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines