Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 06, 2024, 02:11:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ за сватба част 2  (Прочетена 180111 пъти)
 
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #75 -: януари 30, 2013, 19:12:59 »

Може ли някой да ми изпрати на лични някакви контакти на dj Христо Станков, dj Митко Томанов и dj Румен Арсов, че никъде не мога да открия телефон или някакви други контакти.
И ако може да споделите някакви отзиви за dj Арми smile Предварително ви благодаря smile


Амару, пощата ви е пълна !?!?!
От мен имаш един глас за dj Митко Томанов !!!
« Последна редакция: януари 30, 2013, 19:17:18 от DjNick Mc » Активен
amaru
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #76 -: януари 30, 2013, 20:52:13 »

Амару, пощата ви е пълна !?!?!
От мен имаш един глас за dj Митко Томанов !!!

Изчистих кутията.
Благодаря за коментара  good Вече намерих телефона на dj Митко Томанов  smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: януари 31, 2013, 16:01:15 »

Имаме си ДЖ  yahoo! Днес запазихме Емил Андреев, много ни допадна на срещата, даже аз мислех още тогава да го ангажираме, но той самият ни каза да се срещнем и с други, а да не ангажираме първия. Въпреки, че пак избрахме него  smile
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #78 -: февруари 01, 2013, 08:46:08 »

ratatui,
Поздравления - добър избор на Dj !!!   smile
« Последна редакция: февруари 01, 2013, 08:50:16 от DjNick Mc » Активен
Maria681
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 69



« Отговор #79 -: февруари 01, 2013, 12:06:50 »

Честито, ratatui!
Аз ти казах, че някой като ти хареса като човек, не ти се иска да се срещаш с друг. Така стана и при нас със Стоян Петров  good
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: февруари 01, 2013, 15:35:08 »

Ние и с него се видяхме, но след като се бяхме видяли с Емил Андреев и аз вече си го бях харесала  smile
Активен
milena_hexe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #81 -: февруари 02, 2013, 19:02:35 »

За Бургас- Някой от тук присъстващите има ли впечатления от ди джей Иван Байрактаров.? Или по-известен като ди джей Жано..
Активен
ledenatakralica
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: февруари 04, 2013, 06:39:40 »

Здравейте и от мен, дами! Дали някоя от Вас може да ми препоръча DJ от Ямбол?
Активен
Bouncer
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #83 -: февруари 04, 2013, 12:26:33 »

Здравейте,

търся DJ за София, като сватбата ни ще е на 16 март. Препоръчаха ни DJ Стиви, но той е зает. Може ли да ми препоръчате някой и да ми пратите координатите на вече препоръчаните тук dj Христо Станков, dj Митко Томанов и dj Румен Арсов.

Благпдарщ ви предварително
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #84 -: февруари 04, 2013, 17:14:19 »

Здравейте,

търся DJ за София, като сватбата ни ще е на 16 март. Препоръчаха ни DJ Стиви, но той е зает. Може ли да ми препоръчате някой и да ми пратите координатите на вече препоръчаните тук dj Христо Станков, dj Митко Томанов и dj Румен Арсов.

Благпдарщ ви предварително

Можеш да помолиш за телефона на Христо Станков amaru - аз го взех от клиенти и й го пратих, но сега естествено не мога да намеря къде съм го записала Girl_hide
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: февруари 05, 2013, 14:43:11 »

Да попитам за някакви отзиви за Dj Дельо за София? Препоръчаха ми го от ресторанта, но преди да се срещнем с него бих искала да имаме някаква предварителна информация.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: февруари 05, 2013, 15:35:08 »

Би ли пратила и на мен? smile give_rose
пратих ти smile

Здравейте,

търся DJ за София, като сватбата ни ще е на 16 март. Препоръчаха ни DJ Стиви, но той е зает. Може ли да ми препоръчате някой и да ми пратите координатите на вече препоръчаните тук dj Христо Станков, dj Митко Томанов и dj Румен Арсов.

Благпдарщ ви предварително

Емил Андреев зает ли е за вашата дата, дали  сте говорили с него ?
Активен
jutka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #87 -: февруари 05, 2013, 20:27:02 »

Здравейте и от мен...от прочетеното до тук стигам до извода, че с най-много положителни препоръки за София е DJ Емил Андреев. Така ли е наистина?...На много места имаше писано за DJ Жоро,и от ресторанта ми го препоръчаха/работят заедно/, но не искам да резервирам на сляпо, а само от среща с него няма как да разбера нищо. Само на едно място имаше конкретно мнение...Някой бил ли е на негова сватба, ако ли не - дали знае нещо? Сама съм в огранизацията, т.е. и с Вас като помощ, половинката е в чужбина и е малко трудно...гледам предварително да набирам информация и тогава да тръгвам по срещи и взимане на решения...та трябва ми DJ! Кой е най-добрия в бранша за София Wink HELP!!!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: февруари 05, 2013, 21:09:41 »

Ами ние примерно само от срещата си харесахмe Емил Андреев, даже аз исках веднага да го вземем и да не се виждаме с други, но той сам ни каза да се видим с още няколко. Аз си съставих малък списък с тези, за които има доста положителни коментари, исках им оферти и се видяхме с още 1-2ма. Няма как да ти каже някои този е най-най-добрият, поради простата причина, че всички хора си имат собствено мнение и всеки търси различно нещо. Затова първо помисли дали искаш ДЖ-я да е по обран от към приказки или да води по-натрапчиво (поне за мен това беше важно). Направи си списък с няколко които те интересуват, пиши им и се виж с няколко.
П.П. МНОГО Е ВАЖНО ДА ПОИСКАШ ДА ВИДИШ КЛИПЧЕТО НА ВОДЕНИ ОТ ДЖ-я СВАТБИ!
успех!
« Последна редакция: февруари 05, 2013, 21:11:53 от ratatui » Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #89 -: февруари 05, 2013, 23:05:18 »

Здравейте и от мен...от прочетеното до тук стигам до извода, че с най-много положителни препоръки за София е DJ Емил Андреев. Така ли е наистина?...На много места имаше писано за DJ Жоро,и от ресторанта ми го препоръчаха/работят заедно/, но не искам да резервирам на сляпо, а само от среща с него няма как да разбера нищо. Само на едно място имаше конкретно мнение...Някой бил ли е на негова сватба, ако ли не - дали знае нещо? Сама съм в огранизацията, т.е. и с Вас като помощ, половинката е в чужбина и е малко трудно...гледам предварително да набирам информация и тогава да тръгвам по срещи и взимане на решения...та трябва ми DJ! Кой е най-добрия в бранша за София Wink HELP!!!

 А кой е ресторната...че те май са няколко DJ Жоро? scratch one-s head
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines