Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 25, 2024, 09:52:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ за сватба част 2  (Прочетена 181353 пъти)
 
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #45 -: януари 19, 2013, 20:38:59 »

eleni4ka,
Със сигурност всичко ще бъде добре защото това е един от добрите сватбени Dj в София.
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #46 -: януари 20, 2013, 12:35:04 »

Здравейте, много благодаря за съветите! Можете ли да ми препоръчате имена на ДЖ-и от Пловдив, или от София (който да поканим да води сватбата ни в Пловдив). Много благодаря!!!  give_rose give_rose give_rose
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #47 -: януари 20, 2013, 14:06:19 »

Здравейте, много благодаря за съветите! Можете ли да ми препоръчате имена на ДЖ-и от Пловдив, или от София (който да поканим да води сватбата ни в Пловдив). Много благодаря!!!  give_rose give_rose give_rose
За Пловдив, както и за София е писано много...да преговорим най-спряганите имена.Миро, Дидо, Милко, Венци, Майли, Алекси, Весо, Коко, Дънди, Тони, Тони 2 и др. ...Забравих Джия Бийч, а и себе си да напиша smile
« Последна редакция: януари 20, 2013, 14:15:18 от djdimi » Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #48 -: януари 20, 2013, 20:34:45 »

Много благодаря!!! Ще се възползвам от предложенията, т.е. ще ги потърся за среща. Миналата седмица потърсих ДЖ Миро, но той беше вече ангажиран за нашата дата. Явно съм позакъсняла с почти най-важната фигура от организацията...  blush  blush  blush
Активен
Crave
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: януари 20, 2013, 23:11:20 »

Здравейте!

На нашата сватба в Пловдив диджей ще бъде DJ AR G - Арсений Солуев. При среща с него ни се стори опитен и забавен човек. Работи със сина си.

Въпреки, че вече сме се спряли на него някой може ли да сподели впечатления от него?
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: януари 21, 2013, 08:06:38 »

Crave, аз съм била на сватба, водена от него. Не останах очарована. Започна с поп фолк и половин час дансингът беше празен, после си пусна обичайните ретро парчета, хората...и т.н.
Предупредете го какъв стил музика искате да има, ако искате чалга- кога е уместно да я пусне (в началото няма как гостите да станат да танцуват на Галенчето)...
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #51 -: януари 21, 2013, 11:51:22 »

Мариелка,
Това че един DJ, може половин час да не усети настроението и да пуска музика, с която НЕ може да активира гостите, означава само едно - просто и ясно - Не става !!! Не че няма хора които още от самото начало могат да скочат на дансинга щом прозвучи Галенчето, но явно присъстващите не са били от тези.......
Тук не става въпрос вече за предварителна уговорка и предварителни плейлисти. Тука става въпрос за липса на рутина, реална преценка и възможности на въпросния Dj (освен ако младоженците не са казали - първия половин час да звучи само чалга).
Ако има такива отзиви и са реални, то направо Crave трябва сериозно да се замисли дали да не прежали едно капаро !!!
В 98% от случаите, всички свързват сватбата със страхотния купон а не с панделките на столовете или с петстепенното меню...........или....или...... ?! Не изключвам, че има и такива хора, които се впечатляват повече от детайлите, отколкото от сватбеното парти?!
« Последна редакция: януари 21, 2013, 12:28:17 от DjNick Mc » Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: януари 21, 2013, 12:23:47 »

Моля помагайте!!!!
Имам нужда от препоръка за DJ в Благоевградска област  nea
Накратко нашия случай е следния: в родния край на моето момче сватби се правят с оркестър. И се изпълняват предимно хора  l_bye_girl. До тук добре, но между хората има и люта чалга /извинявам се за коментара, но не харесвам тази музика, особено в хард варианта й, не искам да засегна никой, просто е въпрос на усещане/. Тук Галенчето ще ми се види супер. Проблемът е, че гостите от моя страна не харесват тази музика и много малка част от тях биха се забавлявали на нея. Затова си мисля, че за нас най-добрия вариант е да сме само с DJ, който да пуска хорца и друга музика и от време на време поп фолк в по-късните часове , така да се каже да усети аудиторията и така и двете роди да са доволни. Нямате си представа колко ще ми е трудно да убедя мъжът ми /бъдещия smile/ да се само с DJ, но вчера споменах, че не искам оркестър и хора по масите, не реагира добре, но мисля, че с повече так може и да се разберем. И тогава ще трябва да съм подготвена с предложения за добър DJ - да говори добре, да води ритуалите, да си облече риза(!) и да пуска подходяща музика. Така, че моля за помощ и препоръка за DJ от Района на Благоевград, Пловдив и околията  cray
Активен
Фотография Русинов
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #53 -: януари 21, 2013, 12:35:51 »

Моля помагайте!!!!
Имам нужда от препоръка за DJ в Благоевградска област  nea
Накратко нашия случай е следния: в родния край на моето момче сватби се правят с оркестър. И се изпълняват предимно хора  l_bye_girl. До тук добре, но между хората има и люта чалга /извинявам се за коментара, но не харесвам тази музика, особено в хард варианта й, не искам да засегна никой, просто е въпрос на усещане/. Тук Галенчето ще ми се види супер. Проблемът е, че гостите от моя страна не харесват тази музика и много малка част от тях биха се забавлявали на нея. Затова си мисля, че за нас най-добрия вариант е да сме само с DJ, който да пуска хорца и друга музика и от време на време поп фолк в по-късните часове , така да се каже да усети аудиторията и така и двете роди да са доволни. Нямате си представа колко ще ми е трудно да убедя мъжът ми /бъдещия smile/ да се само с DJ, но вчера споменах, че не искам оркестър и хора по масите, не реагира добре, но мисля, че с повече так може и да се разберем. И тогава ще трябва да съм подготвена с предложения за добър DJ - да говори добре, да води ритуалите, да си облече риза(!) и да пуска подходяща музика. Така, че моля за помощ и препоръка за DJ от Района на Благоевград, Пловдив и околията  cray

За DJ от Благоевград не мога да дам мнение, но щом обмисляте вариант и за наемането на такъв от Пловдив може да обърнете внимание на коментара на този колега и представения от него списък

За Пловдив, както и за София е писано много...да преговорим най-спряганите имена.Миро, Дидо, Милко, Венци, Майли, Алекси, Весо, Коко, Дънди, Тони, Тони 2 и др. ...Забравих Джия Бийч, а и себе си да напиша smile

Като на базата на това, което описвате, според мен Алекси би се вписал и справил страхотно.  good
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: януари 21, 2013, 14:08:41 »

ma6ka_ аз мога да ти препоръчам DJ Вальо от Кюстендил. Той направи невероятен купон на нашата сватба. И като водещ е много добър, и музиката, която пуска е изцяло съобразена с вашите изисквания исе нагажда спрямо настроението на гостите. Лошото е, че немога да ти дам координати, тъй като съм ги изгубила. Но определено ди джей е много по-добър вариант, отколкото оркестър. Аз бях на сватба във вашия край, където оркестъра свиреше 90% хора, повярвай ми в един момент стана невероятно скучно.
Активен
Crave
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: януари 21, 2013, 15:38:21 »

Crave, аз съм била на сватба, водена от него. Не останах очарована. Започна с поп фолк и половин час дансингът беше празен, после си пусна обичайните ретро парчета, хората...и т.н.
Предупредете го какъв стил музика искате да има, ако искате чалга- кога е уместно да я пусне (в началото няма как гостите да станат да танцуват на Галенчето)...

Благодаря ви за мненията. Изрично съм му казала, че не искам никаква чалга! Аз слушам поп и рок и ще му пратя задължителни и препоръчителни песни за пускане. Хорàта са ясни. Имам още три месеца до сватбата. Не зная дали ще прежаля капарото или ще се моля да усети настроението на сватбата ми... smile
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #56 -: януари 21, 2013, 21:03:46 »

Имате ли отзиви за DJ Емил Живков (Емилио)? Препоръчаха ни го като ДЖ, който е способен да владее публиката в стил „пиано-бар“, т.е. рок, поп, бг естрада + задължителните хора. Препоръчаните дж в горните постове вече са заети, или повечето от тях.

Иска ми се да видя демо от сватби на DJ-ите, но за съжаление много малко предоставят такова, а това толкова много ще улесни избора. Ето, например, стила на DJ Алекси, не се вписва в моята представа, и то не защото не е добър професионалист. Напротив, за повечето младоженци, той е най-добрия в Пловдив... Но след като изгледах доста клипчета, видях, че търся нещо друго - малко по-умерен стил (надявам се ме разбирате)...

Е, успях сама да се объркам... blush  blush  blush
« Последна редакция: януари 21, 2013, 21:07:10 от Josephine® » Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: януари 21, 2013, 21:37:26 »

Моля помагайте!!!!
Имам нужда от препоръка за DJ в Благоевградска област  nea
Накратко нашия случай е следния: в родния край на моето момче сватби се правят с оркестър. И се изпълняват предимно хора  l_bye_girl. До тук добре, но между хората има и люта чалга /извинявам се за коментара, но не харесвам тази музика, особено в хард варианта й, не искам да засегна никой, просто е въпрос на усещане/. Тук Галенчето ще ми се види супер. Проблемът е, че гостите от моя страна не харесват тази музика и много малка част от тях биха се забавлявали на нея. Затова си мисля, че за нас най-добрия вариант е да сме само с DJ, който да пуска хорца и друга музика и от време на време поп фолк в по-късните часове , така да се каже да усети аудиторията и така и двете роди да са доволни. Нямате си представа колко ще ми е трудно да убедя мъжът ми /бъдещия smile/ да се само с DJ, но вчера споменах, че не искам оркестър и хора по масите, не реагира добре, но мисля, че с повече так може и да се разберем. И тогава ще трябва да съм подготвена с предложения за добър DJ - да говори добре, да води ритуалите, да си облече риза(!) и да пуска подходяща музика. Така, че моля за помощ и препоръка за DJ от Района на Благоевград, Пловдив и околията  cray

Здравей smile Мога да ти препоръчам DJ ALEXXX, от Благоевград е, вечер работи в Механа Милена, била съм на няколко сватби с него и се справя страхотно. Ако се интересуваш пиши да ти дам координати.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: януари 22, 2013, 09:27:06 »

Много благодаря за отговорите. Май започвам да се замисля даже за DJ от София. Така ще ми е най-лесно и да се срещна с него /ние живеем в София, но сватбата няма да е тук/. До колкото разбрах Стоян Петров не приема ангажименти извън София, а и той е зает за нашата дата. Мисля, да се свържа с двамата Емиловци smile
_perlichkata, ще ти пиша на лични smile
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #59 -: януари 22, 2013, 12:10:14 »

ma6ka_
Къде ще е партито в Бачиново, Езерец или Ален Мак ?
« Последна редакция: януари 22, 2013, 12:33:27 от DjNick Mc » Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines