Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 25, 2024, 10:47:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ за сватба част 2  (Прочетена 181353 пъти)
 
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #180 -: май 08, 2013, 20:30:02 »

Някой има ли информация DJ Vale дали е добър вариант?  huhhuh.gif Приемам всякакви препоръки за други DJи-за София става въпрос!!!  smile

Ето малко инфо за Дж Вале ако е същия......... 

http://www.youtube.com/watch?v=YzGyxyOwzxI&feature=player_embedded#!
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: май 13, 2013, 16:12:35 »

Моля за помощ, сватбата ми е на 7 септември в София. Разбрах вече, че е от желаните дати и след трудно намерения ресторант сега удрям на камък с Диджеите. Моля, за контакти на лични за Христо Станков и Румен Арсов или друг препоръчан (от форума събрах впечатления за Емо Андреев, Емо Алексов, Митко Томанов, Алекси, Стоян Петров, които за съжаление са заети  sad )
 girl_impossible
Активен
Maria681
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 69



« Отговор #182 -: май 16, 2013, 14:04:27 »

Бих искала само да вметна едно мнение за DJ Стоян Петров  Wink
След всички похвали, които прочетох за него във форумите бях с доста високи очаквания за него и мога да кажа, че се оправдаха напълно  good  Bravo
Ние останахме страшно доволни, а някои от гостите ни даже казаха, че на по-хубава сватба не са били  yahoo
Активен
Lexie
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #183 -: май 16, 2013, 22:29:58 »

Здравейте, сватбата ни е през юли в близост до Габрово. От това, което чета във форума, осъзнавам, че май ужасно съм закъсняла с наемането на диджей... Наши приятели ще "водят", така че това което търсим е някой, който да отговаря за озвучаването, без функции на водещ. Сватбата ще е на открито в лятната градина на хотела. Музиката, която харесваме е поп и рок. Бихме искали да има и няколко хора... Ако някой би могъл да помогне с информация ще съм безкрайно благодарна.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #184 -: май 17, 2013, 01:30:14 »

Познавам едно момче от В.Търново, супер купон прави. Точно твоя човек е, той не води сватби, само ги озвучава. ДЖ Данчо, 0877250371, ангажирахме го за купона на сватбените фотографи в Дряново, може да вземеш отзиви от колегите от района.
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #185 -: май 17, 2013, 01:55:46 »

... Наши приятели ще "водят", така че това което търсим е някой, който да отговаря за озвучаването, без функции на водещ. Сватбата ще е на открито в лятната градина на хотела. Музиката, която харесваме е поп и рок. Бихме искали да има и няколко хора... Ако някой би могъл да помогне с информация ще съм безкрайно благодарна.
Здравейте, Lexie, поемате голям риск с "воденето" от ваши приятели и особено ако не са професионалисти и ще се учат на вашата сватба, ви очакват много "изненади"...Търсете някоя утвърдена фирма, която се занимава сериозно със озвучаване на събития и мероприятия и притежава озвучителна и осветителна техника от висок клас и опит в озвучаването на всякакви "кандидат водещи и шоумени" и "пишман певци и певици"...Вчера бях на публично мероприятие организирано от неизвестна рекламна агенция с "Гръмко име", която предлага също и фотозаснемане на събитието (с турбосапунер на 5 г. модел)...аматьорска работа и почти никакъв рекламен ефект.
« Последна редакция: май 17, 2013, 02:27:48 от djdimi » Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #186 -: май 17, 2013, 08:39:06 »

Според мен, не е задължително водещите, които са приятели на младоженците да са професионалисти в сватбения бранш. Те могат да имат дадености в това отношение по други пътища. Може също така да са си направили (което предполагам че е така) предварителен сценарий с младоженците, така че да е по различен от стандартния и да може да се следва от хората избрани за водещи ?!
Нима във всеки един бранш не се напълни с "професионалисти" които работят какво ли не за да си докарат по някой лев към бюджета ?!
Не е нужно да бъдат нападани и няма нищо лошо в това младоженците да си изберат за водещи приятели, които сматят че ще се справят по начин, който ще им се хареса.
Това че някъде, някой не е отговорил подобаващо на "гръмкото" си име не означава че и на сватбата на "Lexie" ще е така.
Може пък тези приятели да са професионални водещи ?! И Професионалните водещи си имат приятели които се женят smile
И не на последно място "Lexie" - точно и ясно казано - се интересува от Dj а не от това кой, кога и къде НЕ се е справил както трябва.
Колегата Дими е един от доказаните в Пловдив и региона и неговото мнение също би могло да ви е от полза !
« Последна редакция: май 17, 2013, 09:24:38 от DjNick Mc » Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #187 -: май 17, 2013, 13:11:09 »

На всички на които им предстои сватбено парти през уикенда специален поздрав и много настроение от мен !!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=_FmtEkY5OlQ
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: май 17, 2013, 13:22:11 »

Познавам едно момче от В.Търново, супер купон прави. Точно твоя човек е, той не води сватби, само ги озвучава. ДЖ Данчо, 0877250371, ангажирахме го за купона на сватбените фотографи в Дряново, може да вземеш отзиви от колегите от района.
Той беше Ди Джей и на нашата сватба.Препоръчвам го.
Активен
marto6a
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #189 -: май 22, 2013, 14:14:31 »

Здравейте и от мен. Оказа се, че доста съм закъсняла с търсенето на Dj за сватбата, но проблема дойде от там, че мой познат щеше да бъде Dj, но няма да е в България и сега увиснах страхотно. Прочетох доста внимателно темата за Dj, но след като проверих датите на  Djте които тук препоръчват се оказаха заети и съм в страшна безизходица. Много ми е трудно да организам всичко, тъй като не живеем в България и имам малко бебе, а сватбата ще е на 17.08 в София. Моля Ви помогнете!!! Искам стабилен Dj, който да не си позволява своеволия (простотий) и да е сериозен.
Благодаря Ви предварително!!!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: май 22, 2013, 15:27:49 »

Здравейте и от мен. Оказа се, че доста съм закъсняла с търсенето на Dj за сватбата, но проблема дойде от там, че мой познат щеше да бъде Dj, но няма да е в България и сега увиснах страхотно. Прочетох доста внимателно темата за Dj, но след като проверих датите на  Djте които тук препоръчват се оказаха заети и съм в страшна безизходица. Много ми е трудно да организам всичко, тъй като не живеем в България и имам малко бебе, а сватбата ще е на 17.08 в София. Моля Ви помогнете!!! Искам стабилен Dj, който да не си позволява своеволия (простотий) и да е сериозен.
Благодаря Ви предварително!!!



Диджей Емил Андреев -    
 http://djemo.info/%D0%B7%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82/
 стабилен е.
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #191 -: май 22, 2013, 17:51:08 »

Здравейте и от мен. Оказа се, че доста съм закъсняла с търсенето на Dj за сватбата, но проблема дойде от там, че мой познат щеше да бъде Dj, но няма да е в България и сега увиснах страхотно. Прочетох доста внимателно темата за Dj, но след като проверих датите на  Djте които тук препоръчват се оказаха заети и съм в страшна безизходица. Много ми е трудно да организам всичко, тъй като не живеем в България и имам малко бебе, а сватбата ще е на 17.08 в София. Моля Ви помогнете!!! Искам стабилен Dj, който да не си позволява своеволия (простотий) и да е сериозен.
Благодаря Ви предварително!!!

 Пробвах да ти пиша на лични, но пощата ти е пълна: Христо Станков - 0888307390

Ангел Маринов- за него лесно може да намериш информация в нета
( нямам му телефона подръка в момента)

DJ Стенли - stenlymix ( skype)

Тримата са доста различни като стил и възраст . Ти какво търсиш?
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #192 -: май 23, 2013, 11:33:01 »

.......  сватбата ще е на 17.08 в София.  Искам стабилен Dj, който да не си позволява своеволия (простотий) и да е сериозен.
ДЖ Найден - 0897202865
ДЖ Хорхе, ДЖ Арми, ДЖ Бедич, Марто Мириндата - първия намираш чрез гугъл , ако е зает той ти дава телефоните на останалите smile
Между тези все един ще е свободен. И си почисти пощата, за да могат да ти изпращат хората съобщения smile

Едит -към колегите - когато слагате дълъг цитат, защо не го прочиствате от ненужния текст, за да не пълним страницата с излишно инфо? Ако не сте го правили - просто изтрийте част от текста, който е в скобите smile
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #193 -: май 27, 2013, 10:34:40 »

И аз искам да вметна, че DJ на сватбата ни беше DJ Стоян Петров и не бихме могли да сме по-доволни!!! Както една съфорумничка по-горе е писала - след много похвали за него, които сме чели тук и там - той успя да оправдае и дори надмине очакванията. Беше страхотен - пое инициативи на точното място по точното време - изцяло отговори на нашите вкусови предпочитания и направи празникът ни незабравим. Благодарим му от сърце!  Bravo good
Активен
ani_miro
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #194 -: май 29, 2013, 15:44:44 »

И ние също си търсим добър DJ от София за нашата сватба през Октомври.
Няма да е обаче DJ Стоян Петров, защото сме били на две сватби на които той беше DJ и не ни хареса нито как приказва по време на ритуалите нито музиката която пускаше. Направи ни впечатление, че и на двете сватби използваше едни и същи заучени думички и "шеги",които си личеше,че не ги казва с чувство,а просто ги е наизустил машинално и няма емоции в него, явно не му идва от вътре -както се казва. Абсолютно едно и също беше и на двете сватби на които той беше DJ. Дори едната ми приятелка,каза, че го е ангажирала от мнения по форум без да са присъствали на негови сватби и е очаквала от изчетените отзиви много повече от него. Лично мое мнение е, че DJ Стоян Петров не е нищо впечатляващо поне от двете сватби на които сме били с нищо не впечатли и ще си изберем друг добър DJ от София, защото от него зависи сватбата и ние най-много държим на този човек. Това е лично наше мнение и не искаме да обидим,или засегнем някой от тези,които са го похвалили! Колебаем се м/у DJ Емил Андреев и DJ Митко Томанов.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines