Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 07:50:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли приятелство между мъж и жена!  (Прочетена 249136 пъти)
 
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #30 -: май 03, 2007, 08:03:52 »

С мъжа ми също сме много добри приятели.Имам предвид, че си имаме доверие и си споделяме всичко, и си търсим и даваме съвети.Един познат преди време ми беше казал че най-здравите семейства са между мъж и жена, които преди това са били приятели.Това е особено важно.И аз вече знам че е така.
аз съм напълно съгласна с това
но се има6е в предвид да ли може да съществува приятелство без сексуални чувства

както казах по горе аз миля 4е неможе
винаги един от двамата има чувствата които могат да разтрогнат това приятелство
(виж пример е рпиятелството на сестра ми с едно момче)

 Bravo един човек да споделя моето мнение

Сега като се замисля ние пък с милото си бяхме виртуални приятели- 4 месеца голяма чат падна.Много си споделяхме!

много е хубаво едно красиво приятелство да прерасне в любов, особено интернет, пристрастна съм и мисля че е норманло преди връзката да има нещо като приятелство- ве пак нали с еопознават двама душо crazy
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 03, 2007, 09:31:03 »

Та аз почти нямам приятелки всичките хора на които мога да разчитам са МЪЖЕ-това е най-искреното приятелство.Винаги приятелки са ме изигравали и са ме убиждали адски много
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #32 -: май 03, 2007, 10:02:38 »

според мен именно защото мъжете гледат как да те вкарат в леглото си не те обиждат pleasantry и аз нямам много приятелки, дори мога да кажа че са смао добри познати, немога да споделям всичко с никой така както с котето yahoo
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 03, 2007, 11:25:48 »

Аз смело мога да заявя, че имам както много добра приятелка, така и много добър приятел.
С приятелката ми се запознахме когато станахме колежки. Тя е най близката ми като сестричка ми е. Никога не ме е наранявала и няма да го стори. Много си я обичам.
Най-добрият ми приятел е до мен от .... май вече 6години. Юли месец ще се оженим и никога няма да се разделим надявам се.
С него бяхме приятели доста дълго, всичко споделях с него и винаги можех да разчитам, че ще обърне земята за да ми помогне. После между нас пламнаха и по-дълбоки чувства които надявам се да робят едно малко човече.
Той все още е най-добрият ми приятел.
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #34 -: май 03, 2007, 13:05:29 »

Аз смело мога да заявя, че имам както много добра приятелка, така и много добър приятел.
С приятелката ми се запознахме когато станахме колежки. Тя е най близката ми като сестричка ми е. Никога не ме е наранявала и няма да го стори. Много си я обичам.
Най-добрият ми приятел е до мен от .... май вече 6години. Юли месец ще се оженим и никога няма да се разделим надявам се.
С него бяхме приятели доста дълго, всичко споделях с него и винаги можех да разчитам, че ще обърне земята за да ми помогне. После между нас пламнаха и по-дълбоки чувства които надявам се да робят едно малко човече.
Той все още е най-добрият ми приятел.
По - добре не бих могла да го кажа  good good good При мен положението е същото, само че годините не са 6, а 3 и половина. И за приятелката нещата стоят по същия начин. Най - добрата си приятелка срещнах в университета, работим в една фирма вече и тя ще ми е кума  smile А с половинката няма нещо, което да не мога да споделя, както и той с мен. Преживели сме доста трудни, но също така и много красиви и разтапящи моменти и всеки един от нас знае, че може да разчита на другия на 100% и сляпо да му вярва! Именно затова мисля, че и такива връзки остават много силни и то за много дълго време! good

 Bravo Bravo Bravo не съм само аз значи, моята приятелка ми загуби доверието за съжаление, и затова така, а все пак какво мислите по въпроса на темата pleasantry
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 04, 2007, 11:29:48 »

вчера си говорихме с мама че не може да има приятелство м/у две момичета защото винаги има малко или много завист,и даже аз да не сам изпитвала такива чуства кам мои приятелки не сам на 100% сигурно че и при тях е така.затова аз смятам за по истински приятелите си момчета,пък даже и да имат някакви надежди са достатачни интелигентни да прикриват чуствата си и да уважават моя любим
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 04, 2007, 12:06:01 »

браво, маслинка,
считам, че си абсолютно права, аз се чувствам по същия начин към момчетата, с които дужа, считам, че са по-добри приятели от момичетата. girl_wink
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 04, 2007, 12:21:15 »

И аз съм напълно съгласна с маслинка, колкото и да ни е неприятно да  признаем, жените понякога са много двулични в отношенията си с околните, и завистта почти винаги присъства във сложните взаимоотношения между жени.
И не мен повечето ми приятели са мъже, прсто защото мъжете са много по -истински приятели и по-открити в отношенията си от жените.
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #38 -: май 04, 2007, 13:24:30 »

жените са дребнави и завистливи, аз затова считам за приятелка само мамчето pleasantry
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #39 -: май 04, 2007, 18:18:31 »

вчера си говорихме с мама че не може да има приятелство м/у две момичета защото винаги има малко или много завист,и даже аз да не сам изпитвала такива чуства кам мои приятелки не сам на 100% сигурно че и при тях е така.затова аз смятам за по истински приятелите си момчета,пък даже и да имат някакви надежди са достатачни интелигентни да прикриват чуствата си и да уважават моя любим

За жените и съперничеството съм съгласна, maslinka. Много рядко се попада на приятелка, в която можеш да бъдеш абсолютно сигурна. Досега само за приятелката ми от ученическите години мога да твърдя, че е истинска. Не си развалихме отношенията нито веднъж, и въпреки, че в днешни дни се чуваме все по-малко и по-малко, пак съществува връзката от преди, а сме изпуснали толкова много неща от живота си една на друга.

Мъжете определено могат да допринесат по различен начин към приятелството. Но мога да кажа, че най-добрият ми приятел от няколко години е именно бъдещият ми съпруг. Той е човекът, на когото мога да вярвам и да кажа най-много неща. Той ми е достатъчен по отношение на приятелството с мъже. Ех, имаме и други общи приятели момчета, но на никого не бих споделила повече неща отколкото на половинката ми.
« Последна редакция: май 04, 2007, 18:20:34 от didibaby » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: май 04, 2007, 22:03:52 »

Аз също имам само една приятелка и тя е от студентските ми години-кумата ми.Не сме имали дразги ,защото откакто я познавам е все със съпруга си /бяха гаджета после се ожениха и така/.Излизали сме заедно,но да се забавляваме,а не да сваляме мъже и т.н.Мисля че тогава се получава разрива в женското приятелство.
А мъжете са ми такива верни другарчета че нямам думи.Имам приятели които са били самотни,после се женят,ставам приятелка с жените им и т.н. Все още са ми приятели- не вярвам че приятелството ни се е изградило и запазило толкова време на една чисто сексуална неосъзната основа!
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #41 -: май 04, 2007, 22:17:56 »

Моята кума също е най-добрата ми приятелка от гимназията; с нея сме много близки. И аз имам няколко много добри приятели мъже, с които сме си споделяли през годините всичко, и чиито приятелки и съпруги винаги ги ревнуваха от мен отначало, но после си даваха сметка, че става дума за истинско приятелство, а не за свалки и флиртуване. Струва ми се жалко да се отнася човек с недоверие към другия пол. Все пак една жена на място сама може да прецени кой приятел е искрен и кой- не.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 04, 2007, 22:22:47 »

Струва ми се жалко да се отнася човек с недоверие към другия пол. Все пак една жена на място сама може да прецени кой приятел е искрен и кой- не.
Да за това си абсолютно права Марина! good То ако почнат и да се ревнуват става страшно!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #43 -: май 04, 2007, 23:17:32 »

Струва ми се жалко да се отнася човек с недоверие към другия пол.

Според мен недоверието към другия пол идва именно от неприятен опит--именно заради некоректни хора мъже нямат доверие на жените си да имат други приятели-мъже и обратното. Ако някой се е опарил преди, е много трудно да му промениш психиката. Тъжно е, но факт...
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 05, 2007, 09:37:58 »

Момичета темичката се променя
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines