Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 17:12:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как преживявате раздялата с любимия?  (Прочетена 114433 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: август 31, 2007, 11:58:45 »

Момичета, след почти 8 месеца раздяла Моята душа, живот и здраве ще се дойде в неделя следобяд. Нямам вече търпение, сън не ме хваща, толкова искам да го зърна, прегърна и целуна!  girl_in_love girl_in_love girl_in_love girl_in_love girl_in_love  Dance Dance Dance
Ех, мила, малко остана и ще си го гушнеш  girl_in_love
Ама, моля ви се, измислете вариант да живеете заедно и да не се разделяте така, че ми става много мъчно за вас  cray
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: август 31, 2007, 12:07:17 »

Вариант засега няма, аз имам хубава работа засега и на нея съм от 6 години, той е вече 4 години там. Но никога не сме се карали, за това че сме раздели и не живеем заедно, и по принцип за каквото и да е. Любовта ни е от вече 9 години и е толкова силна и дай боже все да е така и повече да се обичаме. За любовта граници и разтояния няма.  twohearts Dance2 любов заедно
« Последна редакция: август 31, 2007, 12:09:08 от mehandjijska » Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #167 -: септември 12, 2007, 09:17:11 »

момичета, аз отново съм в положението преди сватат- 5 дена е в командировка, ден, два при мен, бях свикнала, обаче в момента ми е адски мъчно, направо не знам какво да направя.....не съм се чувстала така от мн време, все едно на ново сме станали гаджета и емоциите са същите. Разделите от 1 страна са добро нещо-не си омръзваме и много си се радваме като се видим, от друга много ми липсва когато го няма да споделя с него sad
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: септември 12, 2007, 09:30:40 »

момичета, аз отново съм в положението преди сватат- 5 дена е в командировка, ден, два при мен, бях свикнала, обаче в момента ми е адски мъчно, направо не знам какво да направя.....не съм се чувстала така от мн време, все едно на ново сме станали гаджета и емоциите са същите. Разделите от 1 страна са добро нещо-не си омръзваме и много си се радваме като се видим, от друга много ми липсва когато го няма да споделя с него sad
Това все едно аз съм го писала... Girl_sing Мислех си по- едно време, че съм свикнала с вечните пътувания и командировки, но напоследък ми се случва все по- тежко да ги преживявам... Mad girl
А това за споделянето...ех...болна тема....последният път като го нямаше, бяха почивните дни покрай 6 септ. и 4 дена нямаше с кой 2 реда приказка да си кажеш....мнооого кофти.... shok
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #169 -: септември 20, 2007, 17:34:49 »

имам чувството, че последния ден в който бяхме заедно цял ден беше на сватбата sad
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: септември 20, 2007, 19:49:32 »

имам чувството, че последния ден в който бяхме заедно цял ден беше на сватбата sad

Ох, миличка, недей така. Звучиш много унило! Можеш примерно следващия път като е в командировка да го помолиш да те вземе и теб. Какво ще кажеш?  good
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #171 -: септември 23, 2007, 11:08:32 »

аз съм си на работа 5 дена в седмицата...няма начин да се измъкна...абе много неприятна история а и така ще продължава и за напред, поне така мога да си виждам приятелките сама, единственото успокоение ... sad ако може така да се нарече разбира се
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: септември 27, 2007, 15:39:39 »

Искам да кажа само,че не съм предполагала колко силни жени има тук....Възхищавам ви се....Стискайте зъби и вярвайте,че можете да се справите с всичко,защото сте обичани от своите мъже,въпреки че сте далеч един от друг!!!Още веднъж моите най-искрени поздравления за силата и куража,които имате!!! give_rose
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: октомври 12, 2007, 09:14:00 »

Искам тук да споделя болката си с Вас от поредната раздяла с Моята душа, пак замина и пак сме разделени!  cray cray cray Бяхме само един месец заедно, който мина неусетно  Cray
Но този пък се чувствам по - зле от всякога, много ми липсва и го преживявам тежко, чуваме се пак само по телефона един път седмично и си пишем смс - и. И скоро не се очертава да се съберем завинаги да сме заедно, ще продължим така: аз да ходя там, той да си идва! Сега чакам с нетърпение 15.12, когато отивам при него за Коледа и Нова година за три седмици!
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: октомври 12, 2007, 12:12:21 »

Ох, миличка, като чета за вашата история чак мен ме боли сърцето. Наистина ли не може да се направи нищо??? Защо не отидеш да живееш при него щом работата му е толкова важна, че не може да се върне. Раздялата не се отразява добре на никое семейство, повярвай ми, знам го от личен опит. Сестра ми и мъжа й вече 10 години са семейство, от който осем живеят разделени (тя в Пловдив, той в София) и това наистина не им се отразява добре, виждам го. Измислете нещо, защото това е ужасно!  cray
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: октомври 12, 2007, 12:44:35 »

Принцесо, засега пак ще я караме така, както е вече 4 година! Много се надявам, вече догодина всичко да се подреди и да се реши, къде ще се живее, тук или там.
Но този път раздялата я преживявам много тежко, може би е от това, че вече сме семейство  cray Cray
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: октомври 12, 2007, 12:59:31 »

Принцесо, засега пак ще я караме така, както е вече 4 година! Много се надявам, вече догодина всичко да се подреди и да се реши, къде ще се живее, тук или там.
Но този път раздялата я преживявам много тежко, може би е от това, че вече сме семейство  cray Cray
Mдааааа....много ми е познато това за , което говориш Girl_sing И на нас често ни се налага да сме разделени (тази сутрин милото пак замина и някъде много рано сутринта усещах как ми гали носа и обходжда с пръст контурите на лицето ми и сега като се сетя за това хем ми е хубаво...но и сърцето ми плаче, нооооо да не се отклонявам) ...но при вас положението е направо страшно.... shok Мила не може ли единият от вас двамата да направи компромис в името на семейството и на това да бъдете заедно, но и другият трябва много да му помогне(при намирането на приятели, среда, работа), за да не се чувства ощетен... huhhuh.gif....доста сложно обаче.....
Дано скоро намерите най- удачното разрешение на въпроса за вас, че така е мноого гадно... cray
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: октомври 12, 2007, 13:30:38 »

Миличка, разделени сме, защото всичко това е в името да спестим парички, с които досега си направихме жилище тук в България, купихме си кола и т. н. Нямаше възможност да замина там, защото са по няколко души на квартира, първоначално веднага няма да започна работа и език трябва да се учи, то е сложно. Но се надявам, както казах в предния си пост си пост догодина да се реши, какво ще правим, дали аз ще замина, или той ще се прибере!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: октомври 12, 2007, 15:45:38 »

Искрено ти съчувствам, миличка!!!!  cray лично аз съм го изпитала на собствен гръб!!!! имах възможността да работя в чужбина, имах и възможност да остана да живея там, но не го направих за да мога да бъда с мъжа ми, той вече имаше хубава работа в България и реших, че е най-добре да направя тази жертва за нас!!!! за щастие скоро след като се прибрах си намерих и аз добра работа, но и той много ми помогна!!!! Сега нито за секунда не съжалявам, за избора си!!!!!!!!! Пожевам ви в най-близко време да намерите начин, дори ако трябва някой от вас да рискува, направете го, струва си в името на любовта!!!!!!!! парите никога не стигат мила, колкото и да събирате винаги ще се стремите към повече, може да се каже че сте постигнали доста неща за които много хора на вашата възраст още мечтаят!!!! така че ви остава само да се съберете!!!!! дано това е много скоро!!!!! good
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: октомври 12, 2007, 16:42:19 »

Имах възможността да работя в чужбина, имах и възможност да остана да живея там, но не го направих за да мога да бъда с мъжа ми, той вече имаше хубава работа в България и реших, че е най-добре да направя тази жертва за нас!!!! за щастие скоро след като се прибрах си намерих и аз добра работа, но и той много ми помогна!!!! Сега нито за секунда не съжалявам, за избора си!!!!!!!!!
парите никога не стигат мила, колкото и да събирате винаги ще се стремите към повече,
Ех, че хубаво си го казала Фани... :girl_in_love:сладурка.... air_kiss
Стискам палци, да няма повече разделени семейства!!! cray
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines