Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 17, 2024, 15:26:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за ina_lemon!  (Прочетена 16387 пъти)
 
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 10, 2007, 16:48:45 »

Момичета, не ми е горещо на този стол бе, даже никак.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: октомври 23, 2007, 14:27:55 »

Маце, може и да се повторя с въпросите, ама ша прощаваш!  laugh
1. Кои са местата на които си или не си била и искаш да отидеш (пак)?
2. Би ли последвала Петър навсякъде, ако му предложат по-добра работа?
3. А той тебе?
4. Кое може да предизвика искрена усмивка на лицето ти?
5. Кога ще му дойде времете да се съберем форумките в Бургас?  blum
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 23, 2007, 15:28:07 »

Ехе, аз не знаех, че имаш горещ стол, маце, ей сега наваксвам:

1. Кое е най-подлото нещо, което някога си правила?
2. Има ли непростими неща? Кои са те?
3. Коя следващата ти цел в професионалното ти развитие?

Като се сетя още ще пиша сладурка  kiss2 kiss2 air_kiss air_kiss girl_in_love girl_in_love
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 23, 2007, 16:18:42 »

Няколко въпросчета и от мен?

Имаш ли братя и сестри?
Обичаш ли животните и имаш ли домашен любимец?
Какво обичате да правите през почивните дни?
Имаш ли любим сезон?
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 24, 2007, 08:46:56 »

Хайде, мацка, малко въпросчета и от мен  DANCE:

1. Ти си много емоционална и "пълна с живот" така да се каже - какво те зарежда с енергия?
2. Какво правиш когато си супер ядосана за нещо?
3. Как реагираш или кое е първото нещо, което би направила когато се сблъскаш с "тежък случай" в практиката си? Това би ли ти повлияло на теб като човек?
4. В какво се състои според теб ключа към успеха в брака? А в професионален план?
5. Ако можеш да се върнеш назад във времето какво би променила?

Стига толкова засега  blum
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: октомври 24, 2007, 13:15:12 »

Маце, може и да се повторя с въпросите, ама ша прощаваш!  laugh
1. Кои са местата на които си или не си била и искаш да отидеш (пак)?
2. Би ли последвала Петър навсякъде, ако му предложат по-добра работа?
3. А той тебе?
4. Кое може да предизвика искрена усмивка на лицето ти?
5. Кога ще му дойде времете да се съберем форумките в Бургас?  blum
Хай, ето ме пак на вашите екрани  blum blum blum
1. Австралия с кораб ми е мечта от детската градина и ще си я спретна тази екскурзийка някога, без съмнение. Иначе не съм била на много места и искам да отида навсякъде. За момента най-скорошното нещо което може би ще се случи е през декември да отидем с Петър в Ибиса, живот и здраве.
2. Ха, тука сега как стоят нещата. Той не иска да се маха от Бургас и изобщо не си търси работа на др място, но аз ще отида с него на сто процента, че нещо много се застоях в Бургас.
3. Но пък и понеже знам че не иска да се мести той и аз много много не упорствам да се ровя за нова работа. Но принципно смятам че ако нещо УЖАСНО привлекателно ми се появи на хоризонта да, ще дойде с мен. Но трябва да види че аз наистина го искам, а не че се колебая и той да трябва да ми бъде последната истанция.
4. Оххх, моите усмивки са ми почти нормалното състояние на устните,  blum blum blum, но иначе почти всичко може да ме накара да се усмихвам, да не кажа хиля направо.
5. Форумките в Бургас ще се съберем още другата седмица , маце, Ретро бара чака, аз и питиетата съм поръчала вече, изстудяват ги.Всъщност там работи мой ученик и ще ви уредя с отстъпка  laugh laugh laugh
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 24, 2007, 13:26:48 »

Ехе, аз не знаех, че имаш горещ стол, маце, ей сега наваксвам:

1. Кое е най-подлото нещо, което някога си правила?
2. Има ли непростими неща? Кои са те?
3. Коя следващата ти цел в професионалното ти развитие?

Като се сетя още ще пиша сладурка  kiss2 kiss2 air_kiss air_kiss girl_in_love girl_in_love

 Oh my ...
1. Най-подлото нещо ......, нямам идея, всъщност в последно време ми тежи много на съвестта това, че не се включих в стачката от самото начало, ами почти седмица и нещо след това. И понеже колкото пъти се сетя за това ми е гадно много, а за др неща не се сещам да ми е гадно го смятам това за подло спрямо другите колеги. Ама дали е точно в смисъла, в който питаш, не съм убедена. Гадости сигурно съм правила на общо основание, то кой не е, ама нещо целенасочено такова да сипя на някой вода под краката сега не с есещам, ама ще пиша ако се сетя де. Не съм светица няква, просто не помня.
2. Няма непростими неща, твърдо съм за това. Хора сме, правим грешки, не трябва да сме твърдоглави прекалено и всяко нещо може да бъде преодоляно.
3. Ми то моето проф.развитие така си върви без да ме пита даже, но сега е на ред завършването на обучението за позитивен психотерапев и после живот и здраве частен кабинет. Тук е мястото да се похваля, че вече имам две клиентки с които работя веднъж седмично. Голяяяяяяяяяям кеф.
 blum blum blum blum blum blum
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 24, 2007, 13:56:31 »

Няколко въпросчета и от мен?

Имаш ли братя и сестри?
Обичаш ли животните и имаш ли домашен любимец?
Какво обичате да правите през почивните дни?
Имаш ли любим сезон?
1. Сестра имам с две години по-голяма, която като добра сестра - за разлика от мене явно - ме направи леля на двама прекрасни палавника, които сега са на 4 год. единия и на 11 месеца другия. Момчета чудо, които наред с Петър са мъжете в живота ми. Които са на първо място де, иначе мъже много  Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ...
2. Нямам домашен омразец  blum blum blum, което е отговор и на това дали обичам животни. Ми не са ми най-любимите същества всъщност, не и за вкъщи.
3. Мииииии, ми всичко обичам да правя само да не си стоя в нас. А ако си стоя в къщи то нека да има и гости, моля, а като има гости то нека да стане парти, моля , а като стане парти то нека е продължително и напоително, моля  blum blum blum, та такива неща. Иначе да съм навън, по улиците, да караме колела с Петър и изобщо да има движение.
4. Сезон любим нямам. Всичките са ми любими. Обичам си зимното яке значи обичам и зимата. Обичам да ходя на плаж, значи обичам и лятото. Обичам да се разхвълмя от многото дрехи, значи и есента и пролетта обичам. Не си вкарвам в главата филма, че времето ми влияело на настроението, постоянно си ми е готино.
 Bravo Bravo Bravo Bravo   Нещо друго  blum blum blum
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 24, 2007, 14:16:40 »

Хайде, мацка, малко въпросчета и от мен  DANCE:

1. Ти си много емоционална и "пълна с живот" така да се каже - какво те зарежда с енергия?
2. Какво правиш когато си супер ядосана за нещо?
3. Как реагираш или кое е първото нещо, което би направила когато се сблъскаш с "тежък случай" в практиката си? Това би ли ти повлияло на теб като човек?
4. В какво се състои според теб ключа към успеха в брака? А в професионален план?
5. Ако можеш да се върнеш назад във времето какво би променила?

Стига толкова засега  blum

 good good good Тъй, значи сегааааа .....
1. Ами това, че гледам позитивно на нещата и това, че по принцип съм жизнен човек и това, че решението на всеки проблем е в проблема и знам ли още какво. То няма формула, просто съм такъв човек. Ноооооооо да не си около мен когато съм в кофти фаза, защото и такива моменти имам, разбира се, като всеки човек.
2. Ми като съм супер ядосана не си го изкарвам на някой, но Петър преживява луд главобол, защото му разказвам с подробности въпросното нещо и се вживявам наново в него и повишавам тон без да се усетя и в общи линии май като тегля чертата се оказва, че викам не на който трябва. Това е единия вариант. Другия е да си трая докато ми мине но пък това не става често, защото емоциите са за да се показват а и аз не съм от най-мълчаливите личности. Но и това става де, млъквам като темерут е не съм много поносима за който и да е.
3. Опита е нещото което вече ме е научило да се дистанцирам от работата една идея повече от преди. Но си мисля и вкъщи за нещата от кабинета, държа връзка с родители по телефони нон стоп и по всяко време за добро или лошо. Тежките случаи са неизбежно нещо, но важното в случая  според мен е това, че с практиката се научих да отсявам проблемите които не са за мен като специалист и без да ме е срам да си го кажа и да насоча към други специалисти хората, а това е изключително важно, защото иначе от малък проблем можеш за белята да го направиш огромен. Човек колкото повече знае и може е толкова по-отговорен към това, което прави.
4. В проф.план - постоянство, усърдност и коректност. Можеш да направиш нещо-правиш го. Не можеш-казваш си, не се пънеш като за последно без да си компетентен. По въпроса за брака - ами приятелство, доверие и откровенност. Има ли ги тези неща смятам, че повечето проблеми се решават в зародиш дори. И както писах на някакъв друг въпрос в отговора - НЯМА НЕПРОСТИМИ НЕЩА, има инат, егоизъм и извратено чувство за собственост.
5. Нищо няма да променя ако се върна назад във времето. Ама грам нищо няма да променя. Понеже не съжалявам за нищо, добро, лошо или отвратително.
Дано съм била изчерпателна, сладурка  blum blum blum
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 24, 2007, 14:29:59 »

Благодаря за откровените и изчерпателни отговори!  Bravo
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 24, 2007, 15:44:26 »

Ооо я и от мен малко  Wink
1.Като „добра” съпруга и приятелка, кое смяташ че е най-важно за мъжа ти? Може и по принцип за мъжете   smile
2.Вярваш ли във вечната любов?
3.Кое е най-дразнещото нещо за теб? За най-прекрасното няма да питам – ясна си ми   yahoo
4.Тъй като си голяма купонджийка, как се справяш на следващия ден след тежка нощ? И дай някоя рецепта за махмурлук /без да те засягам/, че на мене с времето и годините нещо взе да ми се отразява тежко прекараните нощи Wink

Много си готина и заразяваща околните с духа си  danceg
Успех в начинанията ти!!!
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 25, 2007, 08:21:35 »

Ооо я и от мен малко  Wink
1.Като „добра” съпруга и приятелка, кое смяташ че е най-важно за мъжа ти? Може и по принцип за мъжете   smile
2.Вярваш ли във вечната любов?
3.Кое е най-дразнещото нещо за теб? За най-прекрасното няма да питам – ясна си ми   yahoo
4.Тъй като си голяма купонджийка, как се справяш на следващия ден след тежка нощ? И дай някоя рецепта за махмурлук /без да те засягам/, че на мене с времето и годините нещо взе да ми се отразява тежко прекараните нощи Wink

Много си готина и заразяваща околните с духа си  danceg
Успех в начинанията ти!!!

Здрасти, моля. Започвам с поредния роман сега тука, че като погледнах предните си отговори те цели книги са станали май,  blum blum blum
1. Така. Аз в интерес на истината нямам претенции че съм добра съпруга, даже още не мога да се приема като такава, защото като не се е променило нищо с изключение на новия пръстен на ръката, как да се приме за нещо ново като соц.статус, но виж приятелка съм да и то на сто процента. Ами важно е да си имаме доверие, важно е да си споделяме, важно е да даваме всичко един за друг и също толкова важно е да продължаваме да бъдем хората които бяхме когато се запознахме, защото това ни е привлякло един към друг. Естествено промяната е неизбежна, но я преживяваме двамата, вървим един до друг а не насреща и то вървим заедно, и то ръка за ръка. Какво друго може да се иска.Това е, всяко от тези неща е важно. Не фиксирам тук някакви битовизми и домашни хави не защото не смятам че са важни, а защото всеки си има някакви навици от сто години и е въпрос на договорки кой какво харесва и не, кой какво ще пави в къщата и какво не и в този смисъл смятам че ние сме си разпределили неусетно всяка една досадна част от бита.
2. Хммм, вечна любов ли?Ми то е научно доказано че хормоните които се отделят при влюбването и при еуфорията от връзката намаляват и почти изчезват от 6-ия месец до втората година. През това време трябва да намериш истинската причина да държиш и да обичаш този човек и да го уважаваш. Това са нещата които се съхраняват толкова колкото пожелае човек.И ако пожелае да е вечно, каквото и да значи това, защо да няма вечна любов? Нали връзката и брака са като фирма в която и двамата собственици трябва да работят за запазването и по-доброто и съществуване.Ако искаш да си там и да ти е добре и на другия да му е добре ще правиш така че да се слуват тези неща.
3. Най-много се дразня да говоря нещо на някой и той да ми се криви такъв и да не ме гледа, а да шари с поглед наоколо и да не е отдаден на разговора. А недай си боже да ми каже какво какво , един вид не чух повтори, ей тогава вече мятам столове и тръгвам. Мнооооооооооооооого мразя да повтарям.
4. Хммм. няма рецепта. Сигурно е до организъм и до тренинг. Аз нямам махмурлук, незнам дори какво е усещането, наистина, не ме боли глава и не ми е тъпо сутрин когато и да съм си легнала, колкото и алкохол да съм изпила и колкото и вида да съм смесила. Нямам обяснение за това, но е нещото заради което повечето ми приятели ме мразят рано сутрин. Петър не прави изключение  laugh laugh laugh
Мерси за хубавите думички които си написала накрая за мене, мерси и за пожеланията ти за успехи, и обещавам че ще продължавам да ги жъна. Пък и т есмеят ли да ми се дърпат  blum blum blum
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 25, 2007, 08:53:43 »

Какче, после ще издадем книга и ще рздаваш автографи!  laugh laugh laugh
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 27, 2009, 16:35:15 »

Я да събудя аз една темичка.Имам малко въпросчета аз тук  tease

1. Инче, минаха 2 години  от как запоследно си писала в тази тема - променила ли си се много от тогава?
2. Как повлия бракът на отнощенията със съпруга ти?
3. Вече си мама - това промени ли възгледите ти?
4. Мислиш ли за 2-ро дете  tease? Кога?
5. Намаляха ли купоните откакто си съпруга и мама?

За сега толкоз  give_rose
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: ноември 02, 2009, 15:53:00 »

Айде със закъснение да отговоря на Вер ....

1. Инче, минаха 2 години  от как запоследно си писала в тази тема - променила ли си се много от тогава?

Сигурно съм.
Незнам. Колкото се чувствам същата, толкова и променена в определени моменти. Натрупването на личен опит във всяка една сфера от живота ни ни променя, това е неизбежно. Но неща като себеуважение, съхранение и отговорност към душевната хармония на човека са тези, които ме пазят в същността ми такава каквато съм. Такава, каквато се обичам, с тези мои лични и специфични качества, заради които ме обичат и приятелите ми.
Не бих позволила на времето и годините да промени точно ТЕЗИ неща. Без тях няма да съм аз. Ще мога да живея и да се нагодя към новостите, но не искам.
Затова ревностно пазя личността си и успявам да се съхраня в помийката, която от време навреме напира да се излее.
Може би има значение тук и професията, която имам. Може би съм далеч по-информирана за това, колко е важно да не се поддаваме на негативизми и да търсим и намираме позитивното във всяка една частичка от ежедневието ни.
А може ида няма значение и да се и само и единствено до човека.
Какъвто аз съм.....

2. Как повлия бракът на отнощенията със съпруга ти?

Прекрасно.
Незнам дали изобщо е повлиял всъщност.
Ние и преди си се обичахме всеки ден повече от предния и по-малко от следващият. Това продължава и до ден днешен без за миг да си задам въпроса, откъде идва всичката тази любов. Просто това сме НИЕ, това е нашият път, по който ние вървим заедно, един до друг, и с пръстен или не, това не би би променило нещата.
Живеехме заедно доста време, преди да се оженим, така че просто в един момент се оказахме с по още един пръстен на ръката, с много подаръци и аз с една роклА в гардероба.........
Пътят ни продължава да бъде общ, чувсвата ни продължават да растат, сега около нас щъка едно малко слънце, заради което не си струва човек да се замисля за нищо друго, освен за усмивката му!


3. Вече си мама - това промени ли възгледите ти?

Това ме направи много по - щастлива.
Много по - всеотдайна.
Много по - усмихната.
Възгледите питаш ...... трудно ми е да го определя, защото въпросите, които един след други изникват, за да ме вълнуват сега, никога не са били поставени пред мен преди. Така че в този смисъл – промени много от мислите ми, имам повече неща, за които да мисля, появиха се нови познанства, които ме обогатяват по някакъв техен си начин.
Но онези моите си възгледи, които са плод на целият ми живот и опит, било то парещ, или добър, май са си същите.......

4. Мислиш ли за 2-ро дете  ? Кога?

Мисля.
Скоро, може би дори изненадващо скоро.
А после може и трето. Такава ми е нагласата, но начинът ни на живот с две деца ще покаже дали ще има трето!

5. Намаляха ли купоните откакто си съпруга и мама?

Откакто съм съпруга – не, РАЗБИРА СЕ.
Откакто съм майка – дааааа, за един определен момент дори спряха изцяло. Аз кърмих до към десет месеца и нещо на дребен и дотогава много много не щъках по барове. Някак си не виждах големият смисъл в това, да изляза, да лоча вода цяла нощ и после да се прибера, а дребен да се размрънка в 6 часа примерно и да не му дреме, дали съм спала цяла нощ или 20 минути.
Оттук идва другото. За мен излизане като ще е , да е. Аз излизам, сядам в един бар, после го сменям, после пак, пиенето се лее, танци манци, не обичам да се прибирам по-рано от 4-5-6 часа...... Затова си изчаках търпеливо да си ми дойде времето и дребен да може да остава при някоя от бабите си. Сега вече нещата са 6 точки. През седмицата си излизам понякога с мои приятели, почивните дни, или поне единия, сме с Петър, а Стилиан е на гости и така.

Тук е момента да кажа, че това, че родих на 30 години е един ужасно подходящ за мен момент. Аз имах много динамичен откъм купони и мизерийки живот, и ако бях родила на 20, шапката щеше да ме стегне на вторият месец сигурно. А така за миг не се почувствах ощетена откъм контакти, откъм излизане, откъм дивеене. Знех , че това е най-хубавото нещо, което ми се случва, в най-доброто време за мен. 

Туй то.
Бях ли достатъчно изчерпателна, Веронче?
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines