Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 06:41:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как преживявате раздялата с любимия?  (Прочетена 114127 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: юли 24, 2007, 08:04:43 »

Ами сватбата е на 25.08, а той ще си дойде на 14.08 и понеже ще лети за Букурещ, ще го видя сигурно чак на 15.08. Още от сега тръпна в очакване на мига, когато ще мога да го гушна и да го целуна  Dance
ще го целунеш, миличка и това ще е много скоро, ще видиш!!!! някакви си 2-3 седмички, няма и да ги усетиш как ще минат!!!! 2 пъти по 6 м. съм издържала......., heart красивите неща в живота изискват жертви, за да можем истински да им се нарадваме!!!!! Ще видиш колко сладко ще е всичко след раздялата!!! good ей, горе главата!!!!!
Активен
deni_s
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #151 -: юли 30, 2007, 20:55:33 »

Сигурно и аз ще изглеждам като глезла, но и на мен ми липсва милото, а сме разделени едва от вчера. Ще е в Ирландия за 2 седмици, не е много, но не сме се разделяли дори за толкова от началото на връзката ни. А на всичкото отгоре сватбата ни беше само преди седмица - имахме 5 дни на морето и той трябваше да замине  sad
Но тези малки раздели така катализират любовта ...
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #152 -: юли 31, 2007, 12:03:11 »

ние свикнахме да се разделяме често, проектомъжът пътува ужасно много в командировки и 2 пъти за по 5 месеца извън България. Говорили сме си, че това може би ни е запазило любовта във времето. Така че тези раздели наистина са здравословни, аз често му казвам, че си имам мъж за почивните дни, тъй като през седмицата го няма. Но в крайна сметка той не отива там да си прави купона, а по работа, така че не мога да му се сърдя.
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: юли 31, 2007, 12:09:05 »

И аз да се включа в тази темичка. Ние вече в продължение на 4 години сме все разделени, виждаме се лятото за две или три седмици, като обикновенно аз съм при него (той работи в Испания), а той си идва за Коледа и Нова година за три седмици. Много ми е трудно, но няма как.
Но през всичкото това време успяхме да съхраним и запазим любовта си, дори е по - силна!
Сега с нетърпение чакам да мине Август за да си дойде за 1 месец, когато ще узаконим нашата любов! give_rose
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: юли 31, 2007, 12:14:28 »

mehandjijska, а след сватбата пак ли ще сте разделени или ще живеете най-после заедно?  Girl_hide
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: юли 31, 2007, 12:19:22 »

Да, за съжаление пак! Ще бъдем целия Септември заедно и после живот и здраве за Коледа и Нова година този път ще отида аз за три седмици (от 15.12 до 06.01) после незнам, кога ще се видим пак!
В момента не сме се виждали от 12 Януари и вече търпението ми се изчерпва, но остана малко, докато зърна Моята Душа, само жив и здрав да се прибере. Най - голямата ни раздяла е 9 месеца!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: юли 31, 2007, 12:32:46 »

mehandjijska, напълно те разбирам!!!!! Но за съжаление икономическите условия в момента са такива, че понякога сме разделени, което не пречи на любовта ни!!!! пожелавам ти в най-скоро време разделите да свършат, (както стана при нас) и да бъдете още по-щастливи!!!!!!
 air_kiss
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #157 -: юли 31, 2007, 12:35:47 »

ние сигурно отдавна да сме се изпокарали ако бяхме постоянно заедно, даже честно да си призная на моменти като се задържи в София и се поизнервям...усещането да не сме се виждали няколко дена е просто неописуемо сладко
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: юли 31, 2007, 12:39:50 »

Фани, благодаря ти мила и аз се надявам скоро да свършат тези дълги раздели. Повече искам да се прибере тук в България и тук да живеем, но не е изключен и другия вариант, да отида при него, който на мен изобщо не ми харесва!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: юли 31, 2007, 12:43:23 »

Мила, дори да се наложи да живеете в чужбина пак е по-добре отколкото по самички!!!! И другите момичета, които са живели в чужбина ще ти кажат, че няма страшно и се свиква!!!! Все пак както се пее в песента: "Вървят ли двама.... И път да няма не ще се спрат!!!!"
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: юли 31, 2007, 18:58:42 »

И тъй като видях, че се е отворила тема за живот в чужбина, ще си позволя да споделя личния си опит. Нещото, което прави живота зад граница тежък е най-вече самотата. Разбира се, всяко ново начало е трудно и стряскащо, но когато имаш обичан човек до себе си, с който да се подкрепяте взаимно в трудностите, няма нищо невъзможно и непостижимо. Икономическата ситуация в чужбина (и конкретно в Испания) е добра и би ви осигурила една финансова стабилност, ако сте работливи и отговорни хора, но разбира се, има и негативна страна (носталгия, липса на много приятели, липса на родния език и култура). Но преди всичко трябва да ви води мисълта за съвместно бъдеще, независимо къде ще живеете е хубаво да бъдете заедно, защото все пак ще сте семейство и такива дълги раздели мисля, че няма да са много здравословни за изграждането на стабилно семейство, камо ли за отглеждане на деца. Просто трябва да проведете един сериозен разговор и да претеглите предимствата и недостатъците и да решите къде ще е най-добре за вас да изградите своето семейство без да бъдете разделени. Дано съм била полезна!  give_rose
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: август 03, 2007, 21:48:01 »

Ох, ние сега за малко ще се раздели sad, защото милотоиска д аотиде при дядо си за нялколк дни, а аз не искам повече пътувания, просто малко предпазни мерки, нопоне е наблизо и ще се чуваме по телефона!!!
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: август 16, 2007, 12:42:51 »

не се разделям с мъжа си за нищо на света.
един път ходих за 4 месеца в САЩ без него и не ми бече добре.
сега, където и да живеем трябва да сме заедно.
за една седмица да съм командировка си липсваме много и аз не издържам  cray
за това каквото и да става ще сме заедно, дано да успееем да го постигнем girl_in_love
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: август 18, 2007, 19:32:21 »

Момичета, аз се включвам съвсем за кратко да се похваля, че вече си имам души-и-и-и-и-и!  yahoo yahoo yahoo Посрещнах си го на 14.08. и съм много щастлива, че отново сме заедно! Сякаш стреса ми изведнъж намаля почти до нулата! Много ми е миличък и умее да ме успокоява както никой друг, затова раздялата с него никога не ми се е отразявала добре на нервната система  laugh Важното е, че вече сме заедно и не ми пука за нищо друго!  smile
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: август 31, 2007, 11:42:23 »

Момичета, след почти 8 месеца раздяла Моята душа, живот и здраве ще се дойде в неделя следобяд. Нямам вече търпение, сън не ме хваща, толкова искам да го зърна, прегърна и целуна!  girl_in_love girl_in_love girl_in_love girl_in_love girl_in_love  Dance Dance Dance
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines