Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 14:16:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбеното пътешествие, месец или седмица.....  (Прочетена 102819 пъти)
 
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: март 05, 2013, 12:26:57 »

Мрявка, стискам палци всичко да се нареди smile
Ние май вече се спряхме на крайна дестинация и това ще е Испания.Успяхме да намерим дата веднага след сватбата (това наклони везните натам) и сега само се доуточняваме с агенцията и капарираме, ако всичко е наред  yahoo
Активен
Daherova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42


:)


« Отговор #61 -: март 05, 2013, 21:39:49 »

Ние планираме нашото муунче на Сейшелите, да видим ще успеем ли да го организираме за следващия ден след сватбата  Bravo Bravo Bravo

Защо не помислите за Малдивите, идентично е и цените на хотелите са по-добри, Сейшелите са адски скъпи.
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #62 -: март 06, 2013, 09:13:05 »

Да скъпи са, но ще имаме един път меден месец, а и за хънимуунъри повечето хотели имат намаления, ние отдавна искаме да отидем там, на маледивите сме били вече и не е изобщо идентично, доста разлики има между двете дестинации. Аз чакам сега няколко оферти от фирми да видим ще се вмъкнем ли в един разумен бюджет! smile
« Последна редакция: март 06, 2013, 09:20:11 от Мрявка » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: март 06, 2013, 14:01:12 »

Ние се колебаем между две дестинации - едната е екскурзия до Сингапур и после Бали, а другата е о. Мавриций. И двете много ми допадат, но се чудя кое е по-добре за меден месец- повече излежаване на плажа или повече обиколко в разглеждане на забележителности?
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #64 -: март 06, 2013, 14:28:02 »

Зависи какъв тип хора сте, ние сме доста активни и маледивите например са ни скучни, ние предпочитаме да можем да си наемем моторче/кола и да си обикаляме всеки ден по различни места, или това което смятаме да да направим е инзелхоппинг, да бъдем няколко дни на един остров, после на друг след това на трети. Прекалено излежаване на плажа не е за нас, но и без излежаване не става, нещо по средата :-).
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: март 06, 2013, 15:43:03 »

Ами ние също предпочитаме повече разходки- да се докоснем повече до културата и местния бит, затова Бали и Сингапур ми се виждат по-добра идея. 7 дни ще разглеждаме Сингапур, после 7 дни в Бали разглеждане и някой др ден плаж.
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: март 06, 2013, 15:57:15 »

Момичета, направо ви завиждам (благородно) за планирания меден месец  girl_wink И Бали и Малдивите и Сейшелските острови....всичко звучи много яко и едновременно много недостижимо   sad  Бихте ли ми пратили на лично колко приблизително излиза една такава разходчица  pardon Да знам има ли смисъл да правя запитване или да си гледам офертите за Европа biggrin Благодаря ви предварително  give_rose
Активен
Daherova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42


:)


« Отговор #67 -: март 09, 2013, 18:03:58 »

Да скъпи са, но ще имаме един път меден месец, а и за хънимуунъри повечето хотели имат намаления, ние отдавна искаме да отидем там, на маледивите сме били вече и не е изобщо идентично, доста разлики има между двете дестинации. Аз чакам сега няколко оферти от фирми да видим ще се вмъкнем ли в един разумен бюджет! smile
Оо браво, ходили сте вече smile Дано да ви дадат добра оферта за Сейшелите, но където и да изберете да отидете,  ще си изкарате добре smile
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #68 -: март 20, 2013, 19:45:57 »

Ние си организирахме сватбеното пътешествие сами, а не чрез агенция. Ще ходим до Милано, Флоренция, Кан, Ница, Монте Карло - тази част на Европа smile Обичаме много европейската култура и основно върху това ще се съсредоточим, да обикаляме и разглеждаме и да се потопим в местната атмосфера smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: март 20, 2013, 20:02:11 »

scilla, страхотен маршрут сте си измислили, браво! А за колко дни го планирате? По колко дни си оставяте във град?
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #70 -: март 20, 2013, 20:07:04 »

За съжаление ще са по около 2-3 дни на град средно, но пък сигурно на повечето от тези места ще се върнем за втори път, за да ги разгледаме по-обстойно smile

А вие спряхте ли се вече със сигурност на Бали и Сингапур? Ние също планираме пътуване до Сингапур, но малко по-нататък  good
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: март 20, 2013, 20:09:49 »

Още не сме го доизмислили, аз много искам, но нашите ни навиват на подобна европейско пътешествие като вашето /всяка година ходим с тях на разни екскурзии с колата/ и затова още се чудим. И на двете много ни се ходи!
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #72 -: март 20, 2013, 20:12:18 »

Ами нашият полет е до Милано и оттам взимаме кола под наем и обикаляме и после се връщаме пак в Милано и си отпътуваме за София. И аз така нямам търпение и за двете... и за сегашното европейското, което вече сме организирали и после и за Сингапур... иначе сега пък така се получи, че ще отидем и на "предсватбено пътешествие" до Тунис  danceg
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: март 20, 2013, 20:16:50 »

О, супер! Признавам се направо ти завиждам, така ми се пътува, пък където и да е!
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #74 -: март 20, 2013, 21:04:21 »

Ние си организирахме сватбеното пътешествие сами, а не чрез агенция. Ще ходим до Милано, Флоренция, Кан, Ница, Монте Карло - тази част на Европа smile Обичаме много европейската култура и основно върху това ще се съсредоточим, да обикаляме и разглеждаме и да се потопим в местната атмосфера smile

Много хубаво, подобна ваканция правихме и ние преди време, но ви препоръчвам като сте така или иначе на френската ривиера да минете и през Сен Тропе, особено плажа на Бриджит Бардо: Плаж де Пампелоне въобще не е за изпускане, както и хилядите сладки ресторантчета и заведения. Мога да ти дам на лични ако искаш линк към едно доста романтично място на няколко км от Сен Тропе с къщички върху същия този плаж, лично изпитан и наистина с хънимуун фийлинг  heart
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines