Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 04:05:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КОЛЕДА И НОВА ГОДИНА!!!  (Прочетена 161357 пъти)
 
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #15 -: декември 16, 2006, 18:20:09 »

Коледа е любимият ми празник в годината  LOVING И то не защото съм дълбоко религиозна  blush , а защото това е най-семейният празник от всички. Това за мен е периодът в годината, когато срещам най-много усмихнати хора по улиците и когато всеки започва да мисли за другите, а не само за себе си.  Acquaintance
Всяка година вкъщи украсяваме през първите дни на декември, чувала съм, че е католическа традиция да се украсява на 1-ви, но не съм го проверявала, така че може и да не е така  blush
Украсеното коледно дръвче, лампичките, свещите, целият този празничен блясък ме кара да се усмихвам и да мечтая... да мечтая за една по-добра година, в която да се случват все по-хубави неща.  Christmas tree
Пожелавам на всички вас, мили форумци, да прекарате коледните и новогодишни празници незабравимо  Party time
Обичайте хората около вас и се раздавайте колкото можете, независимо от това какво получавате в замяна  Santa

Ита, много ме трогна с този пост, чак  cray
Да  CHEERS за мечтите и обичта между хората!
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #16 -: декември 18, 2006, 11:50:35 »

Нали идва Коледа и нова година, та нашите работодатели ни организират партита. Ето на каква кореспонденция попаднах без да искам.

ОТ: Пати Луис, шеф Човешки ресурси

ДО: Всички служители

Дата: 1 Декември

Относно: Коледното парти на фирмата

Радвам се да ви кажа, че фирменото коледно парти ще се проведе на 23 декември от 12 часа на обяд в Грил -Къщата. Ще има студен бюфет и много напитки! Осигурили сме група, която ще свири коледни песни, не се колебайте да се включите в припяването. И не се учудвайте ако видите шефа на фирмата преоблечен като Дядо Коледа! Светлините на елхата ще бъдат запалени в 1 ч. следобяд. Тогава можете да си разменяте подаръци, но те не бива да струват повече от $10, за да може всеки служител да си позволи да купи подарък за колегите. Събирането е само за служители! По време на партито директорът ще направи специално съобщение!

Весела Коледа на вас и на семействата ви!

Пати

 

ОТ: Пати Луис, Човешки ресурси

ДО: Всички служители

Дата: 2 Декември

Относно: Празничното парти

Вчерашната бележка по никакъв начин не изключва нашите служители-евреи. Разбираме, че Ханука е много важен празник, който често често съвпада с Коледа, макар и не тази година, за съжаление. Поради това отсега нататък то ще бъде наричано Празнично парти. Същото важи за всички останали служители-нехристияни. На партито няма да има елха. Няма да се пеят коледни песни. Ще имаме на разположение други видове музика за вашето добро прекарване.

Сега доволни ли сте?

Весели празници на вас и на семействата ви.

Пати

 

ОТ: Пати Луис, Човешки ресурси

ДО: Всички служители

Дата: 3 Декември

Относно: Празничното парти

Във връзка с бележката, която получих от член на Анонимните Алкохолици с молба за маса без алкохол...не сте си написали името. Ще се радвам да удовлетворя тази молба, но ако сложа на някоя маса табела "Само за Анонимни алкохолици", вече няма да сте анонимни. Как предлагате да се оправя с това?

Някой да има предложения?

Забравете за размяната на подаръци, това е забранено, защото членовете на профсъюза са на мнение, че $10 са твърде много пари, а мениджърите смятат, че $10 е малко прекалено малко.

НЯМА ДА СЕ ПОЗВОЛЯВА РАЗМЯНА НА ПОДАРЪЦИ.

 

ОТ: Пати Луис, Човешки ресурси

ДО: Всички служители

Дата: 7 Декември

Относно: Празничното парти

Ама какъв шарен колектив сме били! Нямах представа, че на 20 декември започва свещения мюсюлмански месец Рамадан, по време на който е забранено да се яде и пие през светлата част на деня. Отиде ни партито! Сериозно, можем да разберем как обедното събиране не се съвместява с вярата на нашите служители-мюсюлмани. Може би в Грил-Къщата биха могли да не ви сервират яденето до края на партито, или пък да ви го опаковат за вкъщи. Така ще стане ли?

Между другото, уредих нещата така, че отслабващите (Weight Watchers) да седят на масата най-отдалечена от десертния бюфет, а бременните да са най-близо до тоалетните. На гейовете се разрешава да седят заедно. Лесбийките не са длъжни да сядат на масата на гейовете, всички могат да седят на собствена маса.

Да, на масата на гейовете ще има специална декорация от цветя.

Към човека, който пита може ли да е облечен като жена - не, травестизмът не е позволен.

Ще осигурим столове с подложки за ниските ни служители. За диетуващите ще има храна с ниско съдържание на мазнини. Не можем да контролираме количеството сол, слагана в храната, затова съветваме тези с високо кръвно първо внимателно да я пробват. Ще има пресни плодове за десерт за диабетиците, но ресторантът не може да осигури десерти без захар. Съжалявам!

Пропуснах ли нещо?!?!?!

Пати

 

ОТ: Пати Луис, Човешки ресурси

ДО: Всички ш....ни служители

Дата: 10 Декември

Относно: Ш....ното празнично парти

Вегетарианци?!?!?!? Писна ми от вас, бе, хора!!! Партито си остава в Грил-Къщата, без значение дали ви харесва или не, така че можете да си седите тихичко на най-отдалечената от "грила на смъртта" маса, както я наричате, и ще си получите ш...ния салатен бар, включително органичните домати. Обаче знаете ли, доматите също имат чувства. Те крещят докато ги режете. Чувала съм ги да крещят. В МОМЕНТА ги чувам как крещят! Надявам се да прекарате отвратителни празници! Шофирайте пияни и умрете, чувате ли ме?!?!?!?!?!!!!!

Кучката от АДА!!!!!

 

ОТ: Джоан Бишъп, и.д. шеф на Човешки ресурси

Дата: 14 Декември

Относно: Пати Луис и Празничното парти

Сигурна съм, че говоря от името на всички ви като пожелавам на Пати Луис бързо възстановяване и ще продължа да й изпращам картичките ви. Междувременно, шефовете решиха да отменят празничното ни парти и да дадат свободен следобед на всички на 23 декември, без да режат от заплатите.

Весели празници!
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: декември 18, 2006, 15:55:01 »

 Bravo good lol ROFL
Това е наистина уникално!!!  LAUGHTER
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: декември 18, 2006, 16:36:15 »

Навсякъде ги има тия парадокси  sarcastic
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #19 -: декември 19, 2006, 16:12:50 »

Ама като се замисли човек наистина организацията на едно такова събиране коства ужасно много нерви и време...
Аз лично предпочитам да си  to pick ones nose и да не се оплаквам много, само и само да не се полага организацията на мен.  pardon
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: декември 19, 2006, 18:58:52 »

Ама като се замисли човек наистина организацията на едно такова събиране коства ужасно много нерви и време...
Аз лично предпочитам да си  to pick ones nose и да не се оплаквам много, само и само да не се полага организацията на мен.  pardon

Да така е Яни!И накрая все има някой недоволен! :!Неблагодарна работа е да си организатор! Yes
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: декември 21, 2006, 16:14:59 »

Ето нещо за всички ви!!! girl_in_love

http://ecard.optin.com.au/optusecard/wombat.php?refid=23120-138733
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: декември 21, 2006, 17:36:38 »

Eха Булечка жестоко е  Party time Lok Santa Christmas tree
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #23 -: декември 22, 2006, 01:51:12 »

Всички правим равносметки, къде на лист хартия, къде на ум, но аз реших да пусна темичка по въпроса, за да видим кой с какво ще се похвали и оплаче от почти изминалата 2006та година. За най-оригиналните разкази, награда -  give_rose give_rose give_rose.... хиляда рози и  air_kiss air_kiss air_kiss и вздушни целувки!!! Дерзайте!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: декември 22, 2006, 02:03:44 »

Сега като се замисля хубава годинка си беше 2006!Най-добре ч охарактеризира обаче една моя приятелка,която каза:
"Ваня,не можах да разбера как за толкова кратко време успя да смениш три местоработи ,три местожителства и един път семейното си положение!" girl_wink blum Wink
Та където и да съм работила мисля ,че са доволни от мен,където и да съм живяла гледах да бъда добра с хората и им давах шанс и те да бъдат добри.Срещнах мъжа на живота си и се омъжих за него.Изживях една вълшебна приказка.Неприятното от всичко е че го пратих надалеч,приятното е че 2007 ще се върне!Получих най-доброто бизнес предложение в живота си и се надявам 2007 да го завърша!
Обичана съм и обичам.Искам само едно единствено нещо:Да бъдем здрави! Curtsey
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #25 -: декември 22, 2006, 03:03:18 »

Освен сватбата, 2006та за мене премина под знака на ДЪЛГИТЕ ПЪТУВАНИЯ  Плачещо момиче

Тази година:
- съм летяла до 10 различни града (като крайни дестинации), от които до София - 7 пъти, до Newark - 13 пъти, до New York - 2, до San Antonio -1, Dallas - 4, Tyler - TX - 1, Tampa - 6, Dubai - 2, Male - 1, Атина - 1
- от които много са с трансфери през следните градове - Frankfurt, London, Milan, Colombo, Houston, Chicago, Istanbul...
- и за майтап си направих прости изчисления, че горенаписаното се равнява на 48 излитания и кацания и общо около изминати приблизително 84,679 мили или 135,500 километри. За любознателните - това се равнява на да обиколиш земята около екватора 3 пъти.
Отменяли са ми полет 3 пъти, изпускала съм самолет по моя вина 1 път, и съм била отлагана с повече от 2 часа неизброимо много пъти (може би 50% от полетите).
- и всичко това измерено в часове: 192 часа в летене (повече от седмица) и сигурно общо над 350 часа с висенето по летищата (страх ме е да изчисля)

За да допълня картинката, че спомена, че съм прекарала около 60 нощувки по хотели, което в прости сметки прави 1/6 от всички дни в годината.
Извинявам се ако звуча малко саркастично, но в момента съм много ядосана, заради лошият ми късмет и просто не мога да избягам от горчивината - хората се готвят за Коледа, а аз като Пантелей пътник - пак по хотелите  Плачещо момиче  hysteric

(За заинтересованте в момента се намирам в хотел в Лондон ( picolina,  здравей  bye). И защо? Първоначално трябваше да летя на 19ти от НЙ, но полета бе отменен (техническа неизправност). Летях на 20ти, но полета закъсня и стигнах тъкмо навреме в Лондон, за да изпусна полета до България. Бях пренасочена към опашка от минимум 500 човека, всичките с отменени полети (в момента заради мъгли в Лондон, са отменени болшинството от кратите полети). Въпреки, че бях свирепо уморена (тези които са пътували обратно от Щатите, знаят за каква умора става въпрос. ), чаках 4 часа и половина (!!!!  Oh my ...) за да ме качат на друг полет... на следващия ден (22ри). И така утре, уж ще ходя до Атина и оттам до София (ако полета не  бъде отменен или ако не изпусна връзката за България от Атина, и двете от които са вероятни опции). След като илюстрирах нагледно една от поредните ми самолетни истории (а колко много  имаааааам), това че обясни защо статистиката по-горе е толкова депресираща.)
« Последна редакция: декември 22, 2006, 03:46:03 от silverarrow » Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #26 -: декември 22, 2006, 14:48:19 »

Да видим 2006:

-Посрещнах я сама, но през август милото се върна (да си призная честно бързо забравих, че го е нямало) cray
-Втора годишнина от сватбата Dance
-Забременях и надебелях вече Momy
-Ходих на почивка два пъти по 1 седмица-с милото естествено  Bravo
-Ходих на плаж поне 15 пъти  Swiming
-Ходих на работа през официалните почивни дни, ще ходя и на 26.12.2006  diablo
-Танцувах на сватбата на най-добрата си приятелка  marriage
-Видях баба ми, която не бях виждала 2 години  Girl_sing
-Скарах се поне 1000 пъти с хората около мен  angry
-На последния преглед видях лицето на бебето  baby_girl

Е май това е и за друго не се сещам, наистина щом бяхме здрави, значи всичко е било наред!!!



Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #27 -: декември 22, 2006, 17:55:51 »

Моята равносметка....

Със смесени чувствам мога да кажа че резултата от мача "аз срещу живота" за 2006г. е  2:1 за мен.

Лошото нещо беше, че се разделих с един човек с който бяхме заедно всеки божи ден през последните 7 години. Направих си равносметката за грешките ми, но не успях да го върна. Това е живота. За сметка на това запознах се с много като бройка и много красиви жени. Създадох си нови приятелства. Направих някои неща който допреди година не бих си и помислил да ги направя.

Хубавите неща са :
1. Почти завърших апартамента си. Горе - долу до април месец ще съм новодомец.
2. Повишиха ме на работа.  Дадоха ми служебна кола... повече парички... и т.н.

Ми това е най-общо казано. Друго ако мисля че няма...  ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ

        
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #28 -: декември 22, 2006, 22:34:20 »

Я да видим:

1. Издигнах се много в службата си!
2. Загубих вяра в доброто у хората
3. Отмъкнах любимото за седмица на море! Това е голям успех
4. Видях любимото да не издържа на физическата болка
5. Загубих работата си.
6. Създадох своя фирма.
7. Купих красива малка елхичка, която утре ще украсим заедно двамата.
8. Научих повече за живота
9. Обичах и се научих да уважавам много повече
10. Най-много от всичко: стараех се да раздавам безплатно колкото се може повече усмивки, за да заразя с тях хората, с които се срещах.

Една наистина пълноценна и мъдра година! И така, смело напред към следващата.

Много усмивки и на всички вас! give_rose
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: декември 24, 2006, 14:03:05 »

искам да пожелая ВЕСЕЛО ПОСРЕщАНЕ НА КОЛЕДА,повече да се усмихвате,уважавате и естествено много,много да се ОБИчАТЕ!!! просто бъдете щастливи
Santa Santa2 Christmas tree
ВЕСЕЛА КОЛЕДА!!!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines