Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 22:15:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕПРАВЕщИТЕ - 20 -та част  (Прочетена 171907 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: февруари 27, 2011, 14:43:27 »

Клуб на БЕБЕправещите - 19 част 
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 27, 2011, 14:49:02 »

Аз закрих предишната темичка , че реших да се разпиша като за начало и на новата и да пожелая отново на всички много, много успех през следващия месец.Дано скоро стане реалност така мечтаното чудо за всяка една от нас и да се местим в другите темички. :gu6:Хайде с наближаването на новия сезон да се увеличи броя на бъдещите мами, все пак пролетта е символ на ново начало, всичко се ражда след дълбокия сън през зимата , точно за това дано даде това начало и на нас.Радвам се че ви има и че можем да се подкрепяме и споделяме винаги , за да ни поолеква или за да се порадваме. air_kiss
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 27, 2011, 18:07:51 »

Хайде и аз цопа лопа да се простна в тази темичка.

Тази темичка на мен ми е доста скъпа, защото се замислям за времето когато преди точно 10 теми (Клуб на бебеправещите - 10 част) или преди 1 година и 7 месеца се записах в Клубчето smile
Не ми се иска да се замисля върху думите ми, защото това означава 1 година и 7 месеца желание, чакане, нетърпение, сълзи, болка и пак надежда...
Но - всичко това е зад гърба ни. Пред нас се отваря нова тема, а с нея се отваря и нова надежда, желание, чакане, нетърпение. Пред нас се отваря и вяра, че скоро, много скоро ще кажем "Ще бъда Мама" на глас, без притеснение или напрежение, на целия свят smilesmilesmile

Пожелавам искрено на всички момичета във темата да видим така желаните чертички ( а не чертичка!) скоро  give_rose
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 27, 2011, 19:24:10 »

Пламък с малко търпение, мила, ще постигнете заветната цел!

Знам мила , ама на моменти много ми се губи това търпение и много ме е яд за това , знам че още е рано за притеснения , ама има моменти в които човек му се въртят глупости в главата  blush.Сигурно съм за бой направо като ме четете , ама съм си такава за жалост.
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 27, 2011, 23:23:10 »

Пламъче всеки има моменти на възходи и спадове, процеса на бебеправенето не е от най-предвидимите, за да си кажеш "амии добре бебето ще стане юни месец, до тогава мога да свиквам с мисълта", така че спокойно си споделяй, нашата работа е да ти помогнем в трудния момент! give_rose
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 27, 2011, 23:42:26 »

Пламъче всеки има моменти на възходи и спадове, процеса на бебеправенето не е от най-предвидимите, за да си кажеш "амии добре бебето ще стане юни месец, до тогава мога да свиквам с мисълта", така че спокойно си споделяй, нашата работа е да ти помогнем в трудния момент! give_rose

Ето за това съм много щастлива, че дори и случайно да попаднах  тук ,намерих хора на които мога да споделя както когато съм безумно щастлива , така и когато ми е ужасно тъжно(надявам се тия моменти да са по малко).И знам че колкото и да ви е трудно и на вас винаги ще ми помогнете да се почувствам по добре.Както и аз съм насреща за  вашите емоции и споделени преживявания.Благодаря ви за всичко give_rose
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #6 -: февруари 28, 2011, 09:18:15 »

Хайде и от мен ,честита  темичка blum
Дано тази 20-та час да е последна  good и всички в най-скоро време да се приместим където ни е мястото,защото то не е тук give_rose
Аз съм болна да ви се оплача боли ме едно гърло,кашлям,чудо sad
До овуто има време дано съм добре дотогава,че сега ми е отвратително crazy
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 28, 2011, 10:38:43 »

Хайде и аз да се разпиша тук.
Въпреки че темичката на моменти е доста тъжна, за мен е изключителна полезна. Благодаря ви момичета, толкова много неща научавам от вас  give_rose дано всяка от нас съвсем скоро се похвали с двете чертички.
Някак си ме е обзело едно положително усещане, че нашия миг наближава.
Иначе съгласно ЦС смятам, че овуто или е тук или тези дни ще ме навести, затова сме изключително дейни  Wink дано щъркела заедно с пролетта , донесе и нашето малко чудо.  stork-gurl stork-boy
Активен
AnGeL oF lOvE
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 155



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 28, 2011, 20:43:14 »

Здравейте всички бебеправещи сладуранки  ;)не мога да си обяснякак съм могла да пропусна темичката  blush Пожелавам на всички скорошно преместване в друга темичка. Дано успеете да направите едно пролетно "почистване" на темата. Желая ви го от все сърце  Love. Прочетох тоста от предните теми и научих изключително много  Bravo
При мен за съжаление не се очаква идването на щъркела...даже и на охльова...  cray
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 01, 2011, 18:12:48 »

хайде стига със записваниците,нека пишем по същество
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #10 -: март 02, 2011, 12:10:13 »

Здравейте,момичета give_rose
Аз съм доста болна и отидох на лекар сега съм на антибиотик"Амоксиклав",таблетки за смучене"Исла мус-касис",гаргара с Тантум верде,витамини и чайчета,незнам дали това ще е проблем да бебеправим примерно след 5 дни или когато се почувствам по-добре sad
Опитах без АБ ама не става,правих си и снимка на белия дроб нямам пневмония,което е добре good
Дано не е проблем,защото неискаме да губим този  месец yahoo
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: март 02, 2011, 14:31:53 »

и аз имам подобно притеснение като на  bobi123. този месец пих "цитадин" - имах проблем с мъдрец и въобще не съобразих, че би било добре да се пазим. то не че е казано, че точно месец е станало чудото, но сега незнам..... хем ми се иска мноооого това да е нашия месец, хем се притеснявам какво влияние би могло да окаже антибиотика. чувала съм че не е хубаво за бебчо, ама по какъв начин точно влияе не съм много наясно.  crazy
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #12 -: март 02, 2011, 18:37:35 »

Добре е да се изчака до следващия цикъл при прием на антибиотик, да се възстанови, организма, оздравейте си хубаво, за къде бързате така?

Аз да ви кажа толкова свикнах да си ми идва по часовник на 27 ден, че хич не си представям момента някой ден да ме подмине  sad Гадно ми е малко. Странното е, че преди операцията цикъла ми беше много дълъг, с ПМС -сега всичко е съвсем различно.
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: март 03, 2011, 18:14:48 »

По принцип като бебеправите е хубаво да не се приемат никакви по-сериозно лекарства,защото аз незнаех първия пък кога съм забременяла и провеждах лечение със силен антибиотик и ваг. глобули и нищо чудно те да са били причината за аборта ми,не искам да ви плаша,но за да сте спокойни изчакайте малко и се съобразете с това. give_rose
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: март 04, 2011, 00:31:14 »

Аз си нямам идея вече кога трябва да ми дойде този месец. Не вярвам да е станало нещо, затова убедително си чакам леличката да ме навести, но както предния месец започнах от 4-то число да зацапвам и така до 8-ми когато си ми дойде нормален цикъл и на всичкото от горе този малък месец февруари, след който винаги ми се обърва цикъла, та тотално изгубих представа кога и какво. 4-ти почти си дойде, а аз няма никакъв признак за лелка. Не че е невъзможно да ми дойде без признаци, но е изключително рядко. Ако за първи ден се счита от деня на зацапването и ако месеца си беше нормален, т.е. с 30-31 дни...то трябваше да ми дойде на 4-ти...значи по мои изчисления, ако разбира се са правилни, с малкия месец пак около 8-ми трябва да ми дойде  crazy па знае ли се...може и логиката да е съвсем друга.

Сега се тъпча със стафиди и портокалов сок понеже четох че там има най много съдържание на фолиевата киселина. Поисках от личния ми да ми препоръча някакви такива витамини подобнио на фолиевата, оказа се че и тука има такава, а не иска да ми дава  Oh my ... така и не разбрах логиката му  crazy но както ид а е...ще се опитам от храната да си я добавям и каквото това, ще си представям че обичам много стафиди и ще се надявам поне да има резултат  pardon
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines