Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 19, 2024, 13:20:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ за сватба част 2  (Прочетена 181207 пъти)
 
synni__
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #255 -: ноември 24, 2013, 18:30:02 »

Моля ви момичета от София помагайте.На някоя от вас да и е водил сватбата dj Виктор Атанасов (от  myevent) и доволни ли сте останали от него?   crazy
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #256 -: ноември 25, 2013, 13:31:15 »

Моля ви ............   crazy
За първи път чувам това име, а фирмата която посочвате е за детски партита ....  crazy

А сватбите и детските партита нямат нищо общо едно с друго ?!?!
« Последна редакция: ноември 25, 2013, 13:39:49 от DjNick Mc » Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: ноември 25, 2013, 13:40:03 »

Привет на всички, от нашата сватба минаха повече от два месеца, но все не ми оставаше време да опиша впечатленията си от екипа, който се погрижи за нашето празненство. За дж имах силни притеснения, защото не е много известен, но човека се справи перфектно. Истински професионалист, дансинга не се изпразни през цялото време. Усещаше във всеки момент какви са настроенията и каква музика да пусне. Изключително сме благодарни, той води и всички ритуали, пускаше майтапи, изобщо беше невероятен. Не искам да правя реклама, затова ако някой се интересува за контакти и повече инфо да ми пише на лични. Казва се дж Ачо, от Пловдив.
Активен
smileBG
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #258 -: януари 05, 2014, 16:55:02 »

Здравейте,

Ще се омъжвам през юни в Шумен. Все още не съм си избрала DJ за сватбата. Знам, че е от голямо значение и за това някой може ли да ми препоръча добър DJ и водещ.

Благодаря.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: януари 05, 2014, 21:15:49 »

Здравейте,

Ще се омъжвам през юни в Шумен. Все още не съм си избрала DJ за сватбата. Знам, че е от голямо значение и за това някой може ли да ми препоръча добър DJ и водещ.

Благодаря.

 Ето моите впечатления
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,20642.msg299361.html#msg299361
DJ е от Търговище.
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #260 -: януари 05, 2014, 22:49:16 »

И аз искам да помоля за препоръка. Сватбата ни ще е през Септември, в град Сливен, какво ще кажете за Ники Чернев? Попадам на доста противоречиви мнения за него. Ще ми е много от полза, ако препоръчате и друго име. Много благодаря!
Активен
cinderella
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: януари 08, 2014, 09:15:04 »

И аз искам да помоля за препоръка. Сватбата ни ще е през Септември, в град Сливен, какво ще кажете за Ники Чернев? Попадам на доста противоречиви мнения за него. Ще ми е много от полза, ако препоръчате и друго име. Много благодаря!

 smile Shide, този Ники Чернев е от Стара Загора.
Лично аз нямам никакви впечатления за него точно, но мога да препоръчам други водещи от там.
АКо искаш пиши ми на лични, ще ти пратя координати  give_rose
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: януари 17, 2014, 16:20:35 »

Хора, помагайте.
Наехме си страхотен DJ, който си е и наш приятел. Но какво се случи. Тъй като братовчедката на приятеля ми реши да си направи сватбата две седмици преди нашата..и вече имам чувството, че всичко копира..вчера нае същия DJ.

Той няма как да направи някаква супер различна церемония и на мен ми е адски кофти, защото едва ли не аз ще си видя сватбата две седмици по-рано.

Трябва ми помощ с някакви по-интересни игри и ритуали, за да не се повтаряме кой знае колко
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #263 -: януари 17, 2014, 20:23:09 »

Те общо взето всички правят едни и същи игри. Това с въпросите, младоженците отговарят с обувките си, с различен цвят балони или с цветя, като стоят с гръб един към друг. Понякога въпросите са измислени  от водещите, друг път пускат една тетрадка и гостите пишат какво да ги питат. Също играта с яденето на торта, като се избират двойки и момичето храни момчето и после трябва да оближе остатъците. Мен лично, не ми харесва тази игра. Миналата година на сватбата на приятели се забавлявахме страшно много на една танцувална. Избраха няколко двойки и ни пускаха народно, гангнам стайл и др. Накрая избраха победител. Ние не спечелихме, но толкова се смях! Също понякога пъхат различни обещания в балони и всеки си хваща по един и го пука, чете на глас каквото е вътре, обикновено пише някакви смешни неща. За това се сещам в момента. Много е тъпо това с имитирането. Сигурна съм, че ще имаш сватбата, за която си мечтала. Спри да споделяш какво си решила, за да не й даваш идеи. Успех!
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: януари 17, 2014, 20:36:31 »

Не се шашкай, на теб ти е неприятно, но ако се замислиш колко гост реално се повтарят ще видиш, че не е толкова зле.
Всички имат право да се женят и да са щастливи. Това, че харесва твоя вкус в признание, надали от злоба иска да те имитира. Всички сватби си приличат, но за теб твоята ще е неповторима и единствена, а за нея нейната.
Бъди позитивна и се съсредоточи в хубавото, нали младоженеца няма да е съшия, другото здраве да е tease
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #265 -: януари 18, 2014, 13:24:41 »

kali87,
Обсъдихте ли това с Dj, за да има идея, как да направи по различни нещата на двете сватби. Може да направи различни игри на двете сватби. Може да има по-голям набор от идеи и да се справи. Не бързайте да предричате нещата.
« Последна редакция: януари 18, 2014, 13:26:44 от DjNick Mc » Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #266 -: януари 18, 2014, 17:59:33 »

kali87,
Ето една идея за сватбена игра, която със сигурност няма да я има на другата сватба :

http://www.youtube.com/watch?v=20V9LgQ22sI#t=11
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #267 -: януари 18, 2014, 19:50:22 »

Доста е... така да кажа- интимна, тази игра. Зависи какви са гостите. Моите приятели са много щури, но въпреки това не съм сигурна бих ли искала подобно нещо. По скоро не.
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #268 -: януари 18, 2014, 20:09:57 »

Оле, на мен направо ми е просташка и пошла тази "игра" girl_impossible! Но и аз съм от тези, които не смятат за прекрасен ритуала по бъркането под полата на булката пред всички гости, с крайна цел - победоносно развяване на жартиер  angry, та трудно бих могла да дам обективно мнение за подобен вид игри.
Иначе мога да предложа нещо, което присъстваше на нашата сватба: имахме фолклорен състав, който след като потанцува известно време измъкна първо кумовете, сложиха им престилка, пояс, шапка, забрадка и танцуваха с тях смешни танци, много бяха сладки и забавни. След това бяха наред двама случйно подбрани госта и младоженеца и те бяха преоблечени и ги караха да правят смешки, беше много забавно.
« Последна редакция: януари 18, 2014, 20:19:27 от Мрявка » Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: януари 19, 2014, 20:42:34 »

Не се шашкай, на теб ти е неприятно, но ако се замислиш колко гост реално се повтарят ще видиш, че не е толкова зле.
Всички имат право да се женят и да са щастливи. Това, че харесва твоя вкус в признание, надали от злоба иска да те имитира. Всички сватби си приличат, но за теб твоята ще е неповторима и единствена, а за нея нейната.
Бъди позитивна и се съсредоточи в хубавото, нали младоженеца няма да е съшия, другото здраве да е tease

И аз не мисля, че е злоба..по-скоро не се досеща, че на батко й му е гадно заради това, че реши така да направи. Смисъл... не се замисля, че може да нарани някой.

Гостите..няма да се поватрят кой знае колко - така е. Но аз и младоженеца ще си я видим по-рано.

От положителна гледна точка - това е добре, защото така ще имам възможност да наблегна на онова, което ми харесва и да избегна това, което не ми.

Реших, че няма да го мисля толкова, въпреки че - да, неприятно е някой да опитва да се състезава с теб без да разбираш дори защо е така.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines