Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 18, 2024, 05:16:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ГРИЖА ЗА КОСАТА  (Прочетена 209167 пъти)
 
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: май 10, 2010, 14:36:21 »

sladur4eto_90, а с лекар консултирала ли си се?
Такова нещо обикновено е в следствие на проблем с организма и се съмнявам, че ще се оправи с козметика.
Активен
sladur4eto_90
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: май 11, 2010, 14:49:36 »

Ходих и на доктор...всичко си е наред..аз разбрах от каде е проблема за моя косопад,преди време бях на лечение с хормони за един белег който го имам от БЦЖ,лечението продължи дълго,но ефект никакъв......само дето ми създадоха други проблеми,като косопад,проблеми с костите и др..,но това не е за тази тема...та сега с домашни маски ще се оправям та да видим до каде ще я докарам...
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: май 11, 2010, 15:09:12 »

Някой пробвал ли е този шампоан, балсам и въобще продукти от серията Ревалид, знам че Клео си взе таблети, но на мен повече ми се иска да пробвам нещата за миене  blush И в аптека ли да ги търся?

Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: май 11, 2010, 15:18:08 »

Герчо, аз пробвах таблетките, шампоана и някаква маска едновременно (маската мирише малко гадно) и имаше доста голям ефект, хем не бях особено редовна в таблетките. Не помня колко бяха по разписание да се пият, но аз пиех 1, най-много 2 на ден.
Не знам обаче, ако се ползват само шампоани и т.н., т.е. без таблетките до колко ще е ефикасно  pardon

В аптеките ги търси, да  good
Активен
tsvetelin_petrov
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #199 -: май 24, 2010, 14:18:30 »

Здравейте имам проблеми с пърхота. Изпробвал съм какви ли не шампоани Head & Shoulders , S5 Napura, Vichy Dercos и други но нищо не ми помага пърхота не изчезва. Моля някой ако е имал този проблем и го е решил по някакъв начин да го сподели
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: май 25, 2010, 19:04:57 »

Здравейте имам проблеми с пърхота. Изпробвал съм какви ли не шампоани Head & Shoulders , S5 Napura, Vichy Dercos и други но нищо не ми помага пърхота не изчезва. Моля някой ако е имал този проблем и го е решил по някакъв начин да го сподели

Най доброто срещу пърхут за мен е Низорал, когато ми трябваше го имаше и в едни мини опаковчици като шампоанче струваше около 15лв мисля, но за едно къпане ти трябваше точно една капчица, имаше го и като таблети, които се стриват на прах и се слагат в шампоана, който ползваш  good
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: май 26, 2010, 07:56:48 »

За пърхот са добри тези на Natural Tech:
Това е преди къпане:


Заедно с този шампоан:


Има и други неща от серията  good
Активен
tsvetelin_petrov
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #202 -: юни 03, 2010, 10:49:15 »

Най доброто срещу пърхут за мен е Низорал, когато ми трябваше го имаше и в едни мини опаковчици като шампоанче струваше около 15лв мисля, но за едно къпане ти трябваше точно една капчица, имаше го и като таблети, които се стриват на прах и се слагат в шампоана, който ползваш  good

Благодаря за това не съм се сещал ще го изпробвам и ще кажа резултата, дано само да е положителен, че вече ми писна .... не мога една черна риза да си облека че цялата побелява GROAN GROAN GROAN
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: юни 03, 2010, 15:12:13 »

Маска за коса за повече блясък:
сок от 1 изцеден портокал
1 с.л. мед
малко вода
и няколко капки сандалово масло
Активен
tsvetelin_petrov
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #204 -: юни 06, 2010, 13:09:17 »

Здравейте изпробвах това което ми каза Gergancheto и мога само да и благодаря. Вече забравих за пърхота и спокойно мога да си обличам тъмните дрехи без да се притеснявам че в един даден момент те ще побелеят, надявам се само да не се появи за в бъдеще отново този досаден пърхот
Активен
whiteangel
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #205 -: юни 06, 2010, 14:29:50 »

И аз благодарение на Низорал се отървах от пърхута преди години! В момента си правя подхранващи домашни маски от време на време, а шампоан и балсам ползвам на Бьорлинд и съм много доволна - миришат ми на пресни билки!  Wink
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: юни 06, 2010, 18:20:20 »

Здравейте изпробвах това което ми каза Gergancheto и мога само да и благодаря. Вече забравих за пърхота и спокойно мога да си обличам тъмните дрехи без да се притеснявам че в един даден момент те ще побелеят, надявам се само да не се появи за в бъдеще отново този досаден пърхот

Много се радвам, аз като знам баща ми какъв пърхут имаше и го излекува с Низорал, просто съм възхитена от действието му  good
Активен
tsvetelin_petrov
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #207 -: юни 07, 2010, 14:00:32 »

Много се радвам, аз като знам баща ми какъв пърхут имаше и го излекува с Низорал, просто съм възхитена от действието му  good

А имам един въпрос само Низорал ли да използвам или мога да го сменя. Страх ме е че ако го сменя пърхута ми ще се върне
Активен
whiteangel
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #208 -: юни 07, 2010, 17:58:28 »

При мен не се върна (да чукна на дърво)
Според мен като изразходиш шишенцето го смени  с друг шампоан! Доколкото съм запозната Низорал се води лечебен и не трябва да се използва за постоянно!
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: юни 08, 2010, 11:43:41 »

Ами да, след като се излекуваш хубаво, спокойно можеш да си смениш шампоана с обиновен, най-добре някой билков, който няма да доведе до появата на пърхут отново  good
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines